Menu

Tipy do lot├ęrie, ktor├ę ┼ąa m├┤┼żu urobi┼ą bohat├Żm

Tipy do lot├ęrie, ktor├ę ┼ąa m├┤┼żu urobi┼ą bohat├Żm

Tipy do lot├ęrie, ktor├ę ┼ąa m├┤┼żu urobi┼ą bohat├Żm

┼Żrebovanie Lota 5 z 35 sa uskuto─Ź┼łuje spravidla ka┼żd├║ stredu a nede─żu o 17:45 hod. Vedel si v┼íak, ┼że nielen v├Żber spr├ívnych ─Ź├şsel, ale aj v├Żber spr├ívneho d┼ła ┼żrebovania m├í vplyv na pravdepodobnos┼ą tvojej v├Żhry? ─îo robi┼ą, aby si sa nemusel o v├Żhru deli┼ą s ─Ćal┼í├şmi tip├ęrmi? Pre─Źo sa neodpor├║─Źa za┼íkrt├íva┼ą pri tipovan├ş d├ítumy naroden├şn, geometrick├ę vzory ─Źi tvary s viano─Źnou alebo ve─żkono─Źnou t├ęmatikou? ─î├ş┼ąaj ─Ćalej a viac podrobnost├ş sa dozvie┼í v na┼íom ─Źl├ínku.

Hra┼ą v stredu namiesto nedele

Vysok├ę v├Żhry, ktor├ę kumuluj├║ do neskuto─Źn├Żch jackpotov├Żch s├║m. To znie super a┼ż na tajn├ę ┼żelanie v┼íetk├Żch hr├í─Źov nielen online lot├ęrie – keby nebolo t├Żch v┼íetk├Żch ostatn├Żch hr├í─Źov lot├ęrie, ktor├ş stavili presne na moje ─Ź├şsla. Viacer├ş hr├í─Źi vedia, ┼że ich ┼íance na v├Żhru vysokej sumy sa nesmierne zv├Ż┼íia, ak si stavia v stredu namiesto nedele – preto┼że v stredu hr├í lot├ęriu spravidla menej ─żud├ş ako v nede─żu. Tak┼że plat├ş pravidlo: nielen v├Żber spr├ívnych ─Ź├şsel, ale aj v├Żber spr├ívneho d┼ła ┼żrebovania.

Hraj nepopul├írne ─Ź├şsla

Z r├┤znych d├┤vodov – ─Źi u┼ż ide o estetiku alebo povery – sa hr├í─Źi ─Źasto vyh├Żbaj├║ t├Żmto desiatim ─Ź├şslam: 14, 15, 20, 22, 29, 35, 36, 42, 43 a 45. Tieto ─Ź├şsla ved├║ skuto─Źne smutn├║ existenciu, preto┼że s├║ ┼ítatisticky najmenej popul├írne. ─Äal┼í├şm „nelichotiv├Żm“ n├ípadom je zada┼ą ─Ź├şsla na okraji a dvojice ─Ź├şsel. Ak za┼íkrtne┼í tieto ─Ź├şsla, riskuje┼í, ┼że sa o svoju v├Żhru bude┼í musie┼ą podeli┼ą s nieko─żk├Żmi ─Ćal┼í├şmi hr├í─Źmi. A to znamen├í menej pe┼łaz├ş pre v┼íetky tvoje sny.

Nevyberaj si svoje ob─ż├║ben├ę ─Ź├şsla

Okrem v┼íeobecne neob─ż├║ben├Żch ─Ź├şsel s├║ tu samozrejme aj absol├║tne ob─ż├║ben├ę ─Ź├şsla: ─Ź├şsla 3, 7, 9 a 19 s├║ ┼ítatisticky naj─Źastej┼íie za┼íkrt├ívan├ę. Pre─Źo je to tak? M├┤┼żeme len ┼ípekulova┼ą, ale 19 je skuto─Źne ob─ż├║ben├í podobne ako roky narodenia. Ak v┼íak t├║┼żi┼í po vy┼í┼íej v├Żhre, mal by si sa od t├Żchto ┼í┼ąastn├Żch ─Ź├şsel dr┼ża┼ą ─Ćalej, preto┼że aj in├ş potenci├ílni v├Żhercovia, ktor├ş t├║┼żia po mili├│novom jackpote za┼íkrt├ívaj├║ svoje ob─ż├║ben├ę ─Ź├şsla. Ak ┼ąa zauj├şmaj├║ v┼íetky ┼ítatisticky v├Żznamn├ę ─Ź├şsla, mrkni na naj─Źastej┼íie ┼ąahan├ę ─Ź├şsla lot├ęrie Lota 5 z 35. M├íme pre teba aj naj─Źastej┼íie ┼żrebovan├ę ─Ź├şsla lot├ęrie Eurojackpot a Euromili├│ny.

Za┼íkrtni svoje ─Ź├şsla, ale nie tie ob─ż├║ben├ę a vyber si Loto, Loto 5 z 35 ─Źi in├ę mo┼żnosti…

Aktuálny jackpot
27 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 862 425  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
568 915  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
19 648  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
┼á┼ąastn├ę ─Ź├şsla - Hra┼ą s nimi alebo sa im rad┼íej vyhn├║┼ą?
┼á┼ąastn├ę ─Ź├şsla – Hra┼ą s nimi alebo sa im rad┼íej vyhn├║┼ą?

Daj si pokoj od narodeninov├Żch ─Ź├şsel

V┼íetci ich m├íme. ┼á┼ąastn├ę ─Ź├şsla. ─îasto s├║ to narodeniny na┼íich partnerov, det├ş at─Ć. To je ├║plne v poriadku – ale pri uzatv├íran├ş st├ívky je lep┼íie ich ignorova┼ą. Ak toti┼ż mili├│ny ─żud├ş s podobn├Żm d├ítumom urobia rovnak├ę kr├ş┼żiky, ┼íanca na v├Żhru sa nesmierne zni┼żuje. Obzvl├í┼í┼ą ─Źasto sa tipuj├║ ─Ź├şsla 1 a┼ż 31, teda klasick├ę ─Ź├şsla naroden├şn. Nespadni do rovnakej pasce, ale rad┼íej stav na ─Ź├şsla 32 a┼ż 45 (v pr├şpade Lota 5 z 35 v┼íak maxim├ílne do ─Ź├şsla 35).

┼Żiadny vzor nie je dobr├Ż vzor

Rovnako popul├írne ako niektor├ę ─Ź├şsla je aj st├ívkovanie na ur─Źit├ę vzory. ─îi u┼ż ide o srdie─Źka, ─Źiary alebo sez├│nnu t├ęmatiku, ako napr├şklad viano─Źn├ę strom─Źeky na Vianoce alebo ve─żkono─Źn├ę vaj├ş─Źka na Ve─żk├║ noc: na tikete to s├şce vyzer├í dobre, ale bohu┼żia─ż z takejto ve─żkej mili├│novej v├Żhry ti ve─ża nezostane. Bude┼í sa musie┼ą podeli┼ą s in├Żmi, ktor├ş sa tie┼ż dr┼żali kr├ş┼żikov, ┼ítvorcov a pyram├şd.

Stávkovanie online v syndikátoch

Existuje mnoho dobr├Żch d├┤vodov, pre─Źo poda┼ą loto st├ívkov├Ż tiket online: Najd├┤le┼żitej┼í├şm z nich je, ┼że v pr├şpade v├Żhry bude┼í automaticky informovan├Ż – rovnako ako na┼íi v├Żhercovia, ktor├ş si svoj v├Żhern├Ż loto tip ihne─Ć overili online. Ak toti┼ż strat├ş┼í st├ívkov├Ż tiket alebo sa neprihl├ísi┼í o v├Żhru, riskuje┼í, ┼że o v├Żhru v lot├ęrii pr├şde┼í.

Gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel – z├íruka v├Żhry a absencie vzorov

Ak pou┼żije┼í gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel, bude┼í ma┼ą z├íruku, ┼że nepou┼żije┼í pri za┼íkrt├ívan├ş ┼żiadne vzory (pyram├şdy, kr├ş┼żiky, strom─Źeky), d├ítumy naroden├şn ─Źi in├ę ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla. ─î├şsla do ┼żrebu s├║ vyberan├ę n├íhodne, bez ak├Żchko─żvek ─żudsk├Żch tendenci├ş.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Lota 5 z 35

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?

E┼íte viac lot├ęriov├Żch trikov od „machrov“?

Ak umiestni┼í svoje kr├ş┼żiky do lot├ęriov├ęho syndik├ítu, m├┤┼że┼í v r├ímci skupiny hra┼ą na viacer├Żch pol├ş─Źkach a zv├Ż┼íi┼ą tak svoje ┼íance na v├Żhru.

Pozn├í┼í seba a svoje st├ívkov├ę n├ívyky? Existuje nejak├Ż potenci├íl na zlep┼íenie? Stoj├ş za to sa nad t├Żm zamyslie┼ą, preto┼że len tak postupne o k├║sok pribl├ş┼żi┼í k svojmu snu o mili├│novej v├Żhre v lot├ęrii. Vyzvi svoje ┼í┼ąastie a spl┼ł si svoj sen! A nezabudni, ┼że tipy od „machrov“ zlep┼íuj├║ cel├Ż tvoj syst├ęm hrania.

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.