Menu

Urobi┼ą vklad vo Fortune? – ┼Żiaden probl├ęm a bez panik├ír─Źenia urob├ş┼í dokonca aj v├Żber!

┼Żiaden probl├ęm a bez panik├ír─Źenia urob├ş┼í dokonca aj v├Żber!

┼Żiaden probl├ęm a bez panik├ír─Źenia urob├ş┼í dokonca aj v├Żber!

O Fortune si u┼ż toho ur─Źite ve─ża po─Źul. Fortuna patr├ş medzi najob─ż├║benej┼íie st├ívkov├ęho kancel├írie v strednej Eur├│pe. Ak si sa u┼ż registroval a chcel si tipova┼ą, ur─Źite si u┼ż rie┼íil ot├ízku ─Źo m├í┼í robi┼ą, ak chce┼í vklada┼ą alebo vybera┼ą peniaze vo Fortune v r├ímci svojho hr├í─Źskeho konta. V t├Żchto riadkoch sa dozvie┼í o v┼íetk├Żch mo┼żnostiach ako vklada┼ą a vybera┼ą financie z tvojho hr├í─Źskeho konta.

Fortuna je dr┼żite─żom licencie – peniaze s├║ teda v bezpe─Ź├ş

Fortuna je renomovan├í slovensk├í st├ívkov├í kancel├íria, ktor├í je z├írove┼ł aj dr┼żite─żom ofici├ílnej licencie ├Üradu pre regul├íciu hazardn├Żch hier. ─îi s├║ alebo nie s├║ tvoje peniaze v bezpe─Ź├ş – toho sa ob├íva┼ą teda vo Fortune nemus├ş┼í. Sved─Źia o tom mnoh├ę recenzie a hodnotenia mnoh├Żch klientov.

Fortuna vklad na ├║─Źet? – V├┤bec nemus├ş┼í panik├íri┼ą!

Vo Fortune to funguje tak, ┼że ka┼żd├Ż, kto sa spr├ívne zaregistruje, mal by si vlo┼żi┼ą svoj prv├Ż vklad. Ako to urobi┼ą? Je to v pr├şpade platby platobnou kartou ─Źi bankov├Żm prevodom rovnak├ę? Ako postupova┼ą, ak chcem vklad vlo┼żi┼ą na pobo─Źke? Sp├┤sob, ako pod├í┼í prv├Ż vklad, je vo v┼íetk├Żch pr├şpadoch rovnak├Ż. Teda neexistuje rozdiel medzi podan├şm prv├ęho vkladu pomocou platobnej karty, bankov├ęho prevodu ─Źi v kamennej prev├ídzke. Jedin├ę ─Źo je rovnak├ę – je v├Ż┼íka minim├ílneho vkladu – V PR├ŹPADE PRV├ëHO VKLADU JE TO v┼żdy 1 euro.

Ako to funguje, ak m├ím svoje konto a chcem si urobi┼ą prv├Ż vklad?

Najprv mus├ş┼í do svojho konta „vojs┼ą“ tak, ┼że sa prihl├ísi┼í. A potom je to u┼ż ve─żmi jednoduch├ę. Klik na tla─Źidlo „VKLAD„. ┼Że nevie┼í kde to n├íjs┼ą? Sta─Ź├ş, ak sa pozrie┼í na horn├║ li┼ítu alebo si ┼ąukne┼í na svoj ├║─Źet a tam si poh─żad├í┼í sekciu „Vklady a v├Żbery“. Ak ju n├íjde┼í, vyberie┼í si „Dot├íciu konta„. ─îo sa stane? Uk├í┼żu sa ti viacer├ę mo┼żnosti vkladu a formul├ír na vyplnenie platobn├Żch ├║dajov. Je to toho dos┼ą, ale v├┤bec nemus├ş┼í panik├íri┼ą. Sta─Ź├ş, ak si vyberie┼í bu─Ć jednu z pon├║kan├Żch b├ínk, fortuna kup├│n, platobn├║ kartu (VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro), mo┼żnos┼ą Apple Pay (VISA, Maestro, Mastercard) alebo mo┼żnos┼ą Google Pay (VISA, Maestro, Mastercard).

Ko─żko ─Źasu bude Fortune trva┼ą, k├Żm vklad zrealizuje?

Fortuna vklad „zm├íkne“ okam┼żite bez potrebn├ęho ─Źakania. Ani si nezap├íli┼í cigaretku a u┼ż to tam m├í┼í. A ─Źo je na Fortune najviac super? ┼Żiadne poplatky pri vklade platobnou kartou! Niektor├ę banky si m├┤┼żu n├írokova┼ą na mini poplatky. Preto si daj bacha a rad┼íej do urob cez Fortunu!

Google Pay a Apple Pay? – Vo Fortune n├│ probl├ęm!

Nevie┼í ─Źo je Google Pay a Apple Pay? A m├í┼í platobn├║ kartu? Tak potom to nie je ┼żiaden probl├ęm. K tomu ti potom treba u┼ż iba mobil, kde m├í┼í zaregistrovan├ę ├║daje tvojej karty a stiahnutie presne tej nezn├ímj aplik├ície. Ak pl├ínuje┼í vyu┼żi┼ą t├║to brut├ílne pre teba mo┼żno nov├║ novinku Apple Pay, potrebuje┼í mobil zna─Źky Apple s aktualizovanou verziou iOS ako aj aktivovan├Ż iCloud. Ni─Ź sa neboj! Obidve tieto mo┼żnosti s├║ bez poplatkov, ba ─Źo viac – s├║ bezpe─Źn├ę. Teda – ┼żiadni neetick├ş hackeri ani ┼żiadne neleg├ílne sp├┤soby nar├íbania s peniazmi. N├ívod, na to, ako sa registrova┼ą a stiahnu┼ą si aplik├íciu od Fortuny, n├íjde┼í v na┼íom sprievodcovi ako sa zaregistrova┼ą a stiahnu┼ą aplik├íciu.

Aj PaySafeCard ti pom├┤┼że zrealizova┼ą mo┼żnos┼ą Fortuna vkladu

Kartu PaySafeCard si m├┤┼że k├║pi┼ą hocikto vo vybran├Żch kamenn├Żch predajniach. Ak u┼ż dr┼ż├ş┼í kartu PaySafeCard v ruke, sta─Ź├ş ti k├│d z karty vlo┼żi┼ą do online formul├íra. A to je v┼íetko! T├Żm prebieha dot├ícia tvojho konta, ktor├║ sta─Ź├ş potvrdi┼ą t├Żm, ┼że si Fortuna over├ş tvoje hr├í─Źske konto. „Checkovanie“ tip├ęrskeho konta v r├ímci paysafecard ├║─Źtu prebieha vlo┼żen├şm tvojho priezviska a mena. Ale pozor! – Na verifik├íciu m├í┼í iba tri pokusy.

V Tabak Presse je to brut├ílne jednoduch├ę – iba vlo┼żi┼ą k├│d z Fortuna kup├│nu Slovnaft

Ak si chod├ş┼í na cigaretku do siete Tabak Press, op├Żtaj sa, ─Źi nemaj├║ Fortuna kup├│ny (tie m├┤┼żu by┼ą v r├┤znych hodnot├ích od 2 po 100 ÔéČ). Ak ich nen├íjde┼í v „taba─Źke“, zo┼żenie┼í ich aj na benz├şnov├Żch pump├ích Slovnaft (je ich dos┼ą – viac ako 230 p├║mp). Ak si klikne┼í na sekciu Dot├ícia konta – Fortuna kup├│n, u┼ż ti sta─Ź├ş iba vlo┼żi┼ą k├│d z kup├│nu. A vklad je tam!

Mobil – to je na vklad najjednoduch┼í├ş n├ístroj

Ak m├í┼í aplik├íciu Fortuny alebo klikne┼í na ifortuna.sk, tie┼ż si m├┤┼że┼í vlo┼żi┼ą peniaze. Klikne┼í na horn├Ż banner „Nadotuj si hr├í─Źske konto“ (ten ti „prilet├ş“ zhora) alebo vojde┼í do svojho konta a klikne┼í na „VKLAD„. Zvy┼íok je jednoduch├Ż.

Bonusy sa pon├║kaj├║ nielen vo Fortune…

Bonus mesiaca
Hodnotenie
96%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
93 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
92 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
100 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
94%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
94 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Dob├ş si konto cez SMS – a peniaze m├í┼í tam!

Po┼íle┼í sms v tvare FORTUNA 5, FORTUNA 10 alebo FORTUNA 20 (─Ź├şslovka znamen├í hodnotu vkladu) na ─Ź├şslo 8869. V mobile sa ti objavia 2 sms-ky – jedna s potvrden├şm vkladu a druh├║ s k├│dom kup├│nu, ktor├Ż vlo┼ż├ş┼í na doplnenie konta.

Na pobo─Źke je to – ako inak? V hotovosti.

Ak m├í┼í peniaze vo vrecku, vyber sa na prech├ídzku do Fortuna pobo─Źky a peniaze vlo┼ż v hotovosti. Tu m├┤┼że┼í namiesto ob─Źianskeho preukazu vyu┼żi┼ą na preuk├ízanie klubov├║ Fortuna kartu s ─Źiarov├Żm k├│dom.

Platebná metoda Doba spracovania Limity Poplatok
VISA / VISA Electron ihne─Ć min. 1 ÔéČ pod─ża banky *
Mastercard / Maestro ihne─Ć min. 1 ÔéČ pod─ża banky *
Apple Pay (Visa, Maestro, Mastercard) ihne─Ć min. 1 ÔéČ pod─ża banky *
V├ÜB banka ihne─Ć min. 1 ÔéČ ┬ábez poplatku
Slovensk├í sporite─ż┼ła ihne─Ć min. 1 ÔéČ bez poplatku
Tatra banka ihne─Ć min. 1 ÔéČ bez poplatku
Po┼ítov├í banka ihne─Ć min. 1 ÔéČ bez poplatku
UniCredit Bank ihne─Ć min. 1 ÔéČ bez poplatku
─îSOB do 5 min├║t min. 1 ÔéČ bez poplatku
Raiffeisen BANK do 5 min├║t min. 1 ÔéČ bez poplatku
V hotovosti na v┼íetk├Żch pobo─Źk├ích ihne─Ć min. 0,50 ÔéČ bez poplatku
Paysafecard ihne─Ć min. 1 ÔéČ 5 % z transakcie
Fortuna kup├│n v Tabak Press/Slovnaft ihne─Ć min. 2 ÔéČ
max. 100 ÔéČ
bez poplatku
SMS platba ihne─Ć 5 ÔéČ / 10 ÔéČ / 20 ÔéČ 10 % z vkladu **

* Vklady a v├Żbery na hr├í─Źsky ├║─Źet s├║ zo strany Fortuny bezplatn├ę. Niektor├ę banky si v┼íak m├┤┼żu ├║─Źtova┼ą dodato─Źn├ę poplatky na z├íklade ich platn├Żch cenn├şkov. Pre bli┼ż┼íie inform├ície kontaktujte Va┼íu banku.

** Poplatok bude z├║─Źtovan├Ż zo strany mobiln├ęho oper├ítora vo fakt├║re alebo priamo zo zostatku kreditu.

Promo k├│d 2023 – a to je ─Źo?

Nevie┼í ako vyzer├í vstupn├Ż bonus? Vedel si, ┼że m├í┼í napr├şklad n├írok na r├┤zne vstupn├ę bonusy, medzi in├Żmi aj n├írok na promo k├│d 2023? Promo k├│d n├íjde┼í priamo v registra─Źnom formul├íri. Ak si novoregistrovan├Ż hr├í─Ź, z├şska┼ą ho automaticky. Tu si z ponuky bonusov m├┤┼że┼í zvoli┼ą aj in├ę bonusy. Potom si bonusov├║ st├ívku u┼ż len aktivuje┼í a vlo┼ż├ş┼í na svoj ├║─Źet hotovos┼ą. T├Żm z├şskava┼í pln├Ż n├írok na bonus (napr├şklad na st├ívku bez rizika alebo free spiny). Promok├│dy si m├┤┼że┼í vklada┼ą aj po─Źas u┼ż vzniknut├ęho ├║─Źtu.

Vstupn├Ż bonus za registr├íciu vo Fortune vo forme free spinov vyzer├í nasledovne:

“ frameborder=“0″allowfullscreen=“allowfullscreen“>

Vklad Fortuna prostredn├şctvom bonusu

Ka┼żd├Ż novoregistrovan├Ż tip├ęr z├şskava od Fortuny bonusov├║ st├ívku bez rizika za 30 eur.

Ak vyberanie pe┼łaz├ş vo Fortune je jednoduch├ę

Tu m├┤┼że┼í vyu┼żi┼ą 2 mo┼żnosti – okrem v├Żberu cez sms-ku – tento sp├┤sob nie je mo┼żn├Ż.

Ak pretipuje┼í ur─Źit├║ sumu, m├┤┼że┼í si svojom konte klikn├║┼ą na „Vklady a┬áv├Żbery“ (to sa ti zobraz├ş sprava) a potom „┼Żiadosti o v├Żber“. Tu sa ti otvor├ş formul├ír pre v┼íetky sp├┤soby v├Żberu. V okne „┼Żiadosti o┬áv├Żber“ si m├┤┼że┼í vybra┼ą medzi v├Żberom na svoj bankov├Ż ├║─Źet a v├Żberom na pobo─Źke.

Bankov├Ż prevod –┬á10 a┼ż 100,000 eur

Sta─Ź├ş ti vyplni┼ą pole so sumou, IBAN a meno majite─ża ├║─Źtu. Ak si prihl├ísen├Ż, meno majite─ża sa ti automaticky vypln├ş samo. Peniaze ti na ├║─Źte cinkn├║ za 1 a┼ż 2 pracovn├ę dni. Pod─ża toho, ak├║ banku m├í┼í.

Hotovos┼ą na pobo─Źke – 0,01 a┼ż┬á4999,99 eur

Tu plat├ş to ist├ę. Vyklik├í┼í si formul├ír „┼Żiadosti o┬áv├Żber“, vyberie┼í sp├┤sob platby „V├Żber na┬ápobo─Źke“ a vypln├ş┼í sumu. Potom klikne┼í na tla─Źidlo „V├ŁBER“ a s potvrdzovacou SMS-kou pr├şde┼í na ktor├║ko─żvek pobo─Źku, aby ti mohli vyplati┼ą peniaze. Ak ich chce┼í vyplati┼ą viac, rad┼íej sa jeden de┼ł vopred ohl├ís a dohodni sa na v├Żbere.

FAQ – Naj─Źastej┼íie ot├ízky o vklade do Fortuny

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.