Menu

V ┼ít├Żle feng ┼íuej, s ide├ílnou ski-in/ski-out poz├şciou ─Źi takmer ob─Źianskou vybavenos┼ąou? Aj to s├║ NOV├ë PROJEKTY v Tatr├ích!

V ┼ít├Żle feng ┼íuej, s ide├ílnou ski-in/ski-out poz├şciou ─Źi takmer ob─Źianskou vybavenos┼ąou? Aj to s├║ NOV├ë PROJEKTY v Tatr├ích!

V ┼ít├Żle feng ┼íuej, s ide├ílnou ski-in/ski-out poz├şciou ─Źi takmer ob─Źianskou vybavenos┼ąou? Aj to s├║ NOV├ë PROJEKTY v Tatr├ích!

Vysok├ę Tatry sa v minulosti p├Ż┼íili najm├Ą tradi─Źn├Żmi stavbami, unik├ítnymi hotelmi a men┼í├şmi ─Źi v├Ą─Ź┼í├şmi vilami. Tieto ─Źasy s├║ u┼ż d├ívno pre─Ź. Aj napriek tomu, ┼że slovensk├í legislat├şva v zmysle platn├Żch regulat├şvov na─Ćalej diktuje, ─Źo a v akom rozsahu mo┼żno v tatransk├Żch oblastiach postavi┼ą, nov├ę objekty prin├í┼íaj├║ do slovensk├Żch ve─żh├┤r modern├ę ubytovanie reziden─Źn├ęho charakteru, ob─Źiansku vybavenos┼ą aj relaxa─Źn├ę mo┼żnosti. Aj ty rozm├Ż┼í─ża┼í, kde by si v Tatr├ích investoval? Pon├║kame ti n├ímety - m├┤┼że┼í sa hne─Ć in┼ípirova┼ą!

ÔÇ×GreenÔÇť rezort Elements so slu┼żbami hotela v┬á┼ít├Żle feng ┼íuej

Elements rezort
Elements rezort

S┬áv├Żstavbou projektu Elements sa za─Źalo v┬ádruhom kvart├íli roka 2022 v┬áTatranskej Lomnici priamo pod ├║dolnou stanicou lanovej dr├íhy. Tri horsk├ę rezidencie, spa budova a hlavn├í hotelov├í budova by mali prv├Żch n├ív┼ítevn├şkov pril├íka┼ą u┼ż v┬álete 2024. V├Ż┼íka invest├şcie predstavuje 15 mili├│nov eur a┬áslu┼żby hotela v┬á┼ít├Żle feng ┼íuej vytvoria viac ako dve desiatky pracovn├Żch miest.

Hotelov├Ż ÔÇ×greenÔÇť rezort si postavil za cie─ż nov├ę ├║zemia n├írodn├ęho parku neodlesni┼ą a zastavan├║ ─Źas┼ą Tatranskej Lomnice na hranici TANAP-u revitalizova┼ą. ÔÇ×Z├írove┼ł sme zaviedli pravidlo, ┼że ak investor na ├║zem├ş Tatier postav├ş a pred├í nejak├ę rezidencie alebo apartm├íny, ur─Źit├í ─Źiastka z predaja mus├ş by┼ą pou┼żit├í v prospech realiz├ície n├ípadov a podnetov ob─Źanov Tatier,ÔÇť┬áobjasnil Tom├í┼í Foti, marketingov├Ż mana┼ż├ęr developera.

Hotel Sasanka s┬áide├ílnou ski-in a ski-out poz├şciou

Najv├Ą─Ź┼í├ş horsk├Ż gigant na Slovensku pl├ínuje v┬áTatranskej Lomnici postavi┼ą 20-mili├│nov├Ż luxusn├Ż apartm├ínov├Ż dom. P├┤vodn├í budova bola postaven├í pre zamestnancov elektrovodu e┼íte v roku 1956. So st├║paj├║cou n├íro─Źnos┼ąou klientov sa v┼íak spolo─Źnos┼ą Tatry mountain resorts, a.s. rozhodla budovu s rodinnou atmosf├ęrou a┬áikonick├Żm v├Żh─żadom na┬áLomnick├Ż ┼ít├şt revitalizova┼ą a┬áprebudova┼ą na luxusn├Ż apartm├ínov├Ż dom.

V apartm├ínovom dome chc├║ vytvori┼ą 41 apartm├ínov a 122 l├┤┼żok, s ra┼łajk├ír┼łou, kaviar┼łou a barom. V pl├íne je vytvorenie parkovac├şch miest v podzemnej gar├í┼żi, ako aj vybudovanie vn├║torn├ęho a vonkaj┼íieho detsk├ęho ihriska. Investor chce apartm├íny rozpreda┼ą do s├║kromn├ęho vlastn├şctva s mo┼żnos┼ąou celoro─Źn├ęho hotelov├ęho vy┼ąa┼żovania. Ak ti tvoj Euromili├│nov├Ż tip „vyjde“, m├┤┼że┼í chodi┼ą do tohto apartm├ínu nielen relaxova┼ą, ale si aj u┼ż├şva┼ą v├Żnos z celoro─Źn├ęho vy┼ąa┼żovania. O v┼íetko sa postar├í developer. Ty sa m├┤┼że┼í na─Ćalej venova┼ą tomu, ─Źo m├í┼í r├íd.

Predpokladan├í doba realiz├ície projektu by mala by┼ą dva roky. So zah├íjen├şm v├Żstavby sa pl├ínuje v┬áprvom kvart├íli 2025. V┬ás├║─Źasnosti investor ─Źak├í na vydanie ├║zemn├ęho rozhodnutia, potom chce zrealizova┼ą ─Ćal┼íie procesy ved├║ce k z├şskaniu stavebn├ęho povolenia.

Hra┼ą v pohodl├ş po ly┼żova─Źke? ┼Żiaden probl├ęm! Ski-in poloha ti umo┼żn├ş zly┼żova┼ą priamo do ob├Żva─Źky tvojho apartm├ínu, posadi┼ą sa na gau─Ź a poda┼ą si tip!

Aktuálny jackpot
115 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 507 778  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
21 365  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Gerlach rezort v┬ápreveden├ş Essential a Exclusive

Gerlach rezort chce pon├║knu┼ą b├Żvanie aj rekre├íciu v malebnom prostred├ş s v├Żh─żadom na tatransk├ę ┼ít├şty. V jedine─Źnom komplexe apartm├ínov├Żch domov m├┤┼żu milovn├şci pr├şrody vyu┼żi┼ą rekrea─Źn├Ż are├íl so 4* hotelom v obci Gerlachov. Gerlach Rezort bude ma┼ą tradi─Źn├Ż ┼íat s vyu┼żit├şm modern├Żch architektonick├Żch rie┼íen├ş a materi├ílov. V r├ímci troch et├íp v├Żstavby sa v prvej a druhej f├íze projektu zrealizuje v├Żstavba apartm├ínov. Tretia f├íza v├Żstavby prinesie pridan├║ hodnotu v podobe ob─Źianskej vybavenosti ÔÇô hotel s ─Ćal┼í├şmi slu┼żbami (┼íportov├ę ihrisk├í, wellness, detsk├ę ihrisko, re┼ítaur├ícia aj kaviare┼ł). Gerlach rezort pon├║kne kombin├íciu tich├ęho prostredia s v├Żbornou dostupnos┼ąou nielen turistick├Żch chodn├şkov, ale aj okolit├Żch miest.

Developer chce v projekte vyu┼żi┼ą tepelno-izola─Źn├ę trojskl├í, pr├şrodn├ę materi├íly, lok├ílnych dod├ívate─żov a zbieranie zr├í┼żkovej vody na pozemku pre jej ─Ćal┼íie vyu┼żitie. Ak pri overen├ş svojho Euromili├│nov├ęho tipu zist├ş┼í, ┼że si spr├ívne natipoval, s v├Żhrou sa m├┤┼że┼í rozhodn├║┼ą, ako si apartm├íny nech├í┼í zariadi┼ą – v ponuke je mo┼żnos┼ą aj na k─ż├║─Ź v dvoch dizajnov├Żch prevedeniach: Essential a Exclusive.

B├Żval├í zotavov┼ła Morava s┬áfunkcionalisticky jasnou kompoz├şciou

Svoje br├íny pred p├ír mesiacmi zatvorila aj zotavov┼ła Morava v┬áTatranskej Lomnici, kde sa nakr├║cal zn├ímy ─Źeskoslovensk├Ż film ÔÇ×And─Ťl na hor├íchÔÇť. Morava, ktorej vznik sa datuje do roku 1933, l├íkala posledn├Żch n├ív┼ítevn├şkov najm├Ą svojou jedine─Źnou retro atmosf├ęrou s┬ábohat├Żm programom, ktor├Ż pripom├şnal uplynul├ę socialistick├ę ─Źasy.

ÔÇ×Tento hotel, ktor├Ż sa stal ikonou, si rekon┼ítrukciu ur─Źite zasl├║┼żi. Je to posledn├Ż hotel, ktor├Ż v Tatr├ích od socializmu e┼íte nebol opraven├Ż,ÔÇť povedala pre Nov├Ż ─îas Iveta ┼áest├íkov├í, riadite─żka, ktor├í hotel prev├ídzkovala presne 18 rokov. ÔÇ×Posledn├í rekon┼ítrukcia bola v roku 1971. My sme e┼íte vymenili v┼íetky okn├í za dreven├ę v presne rovnakom tvare, farbe a duchu. Nebolo to v├┤bec ─żahk├ę, lebo je to n├írodn├í kult├║rna pamiatka ako funkcionalistick├í budova,ÔÇť doplnila kon─Źiaca riadite─żka.

Na mieste hotela do roku 1928 st├íla vila Ilony Zichyovej. Potom objekt odk├║pila Zemsk├í ┼żivotn├í pois┼ąov┼ła v Brne, ktor├í ho medzi rokmi 1930 a┼ż 1932 prestavala do dne┼ínej podoby. Hotel osaden├Ż v┬ásrdci parku v┬ábl├şzkosti zjazdoviek ─Źak├í z├ísadn├í rekon┼ítrukcia.

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.