Menu

Vianočné stieracie žreby 2023 – veľké predvianočné porovnanie

Vianočné stieracie žreby 2023 - veľké predvianočné porovnanie

Vianočné stieracie žreby 2023 - veľké predvianočné porovnanie

Niekoľko týždňov pred Vianocami tradične stúpa záujem o kúpu žrebov a losov. Je to práve preto, že stávkové kancelárie ponúkajú Vianočné lotérie, ktoré sa v limitovanej edícii ponúkajú výhradne iba počas tých najkrajších sviatkov roka. Za vianočnou lotériou nemusíte cestovať až do Španielska. VIanočný stierací žreb si môžete kúpiť aj na Slovensku. Vyber si ten svoj vlastný stierací žreb, kúp si ho a vyhraj! Pravdepodobnosti na výhru sú veľmi priaznivé. Približne každý tretí žreb vyhráva!

Vianočný žreb je ideálny darček
Vianočný žreb je ideálny darček

Radosť (aj výhra) rozdávaním rastie

Vianočné stieracie žreby sú typické vianočné lotérie, ktoré obsahujúce vianočné symboly alebo čísla. Princíp stieracích žrebov je jednoduchý. Hráč si zakúpi stieraciu kartu, na ktorej sa nachádza určitý počet políčok, ktoré musí zotrieť. Pod týmito políčkami sú skryté čísla, symboly alebo iné indikátory. Hráč vyhráva, ak odhalí kombináciu, ktorá je definovaná pravidlami danej stieracej hry.

Vianočné stieracie žreby majú často vianočné témy a motívy. To ešte viac pridáva na rozprávkovej vianočnej atmosfére a zábave pre hráčov. A výhry vôbec nie sú nízke – s Tiposom môžeš vo vianočnej lotérii vyhrať až 200 000 €. Ak si kúpiš vianočný žreb od Niké, rátaj s výhrami až do 100 000 €! Nezabudni si vyzdvihnúť casino bonusy za registráciu bez vkladu!

V nasledovnom článku sme ti pripravili podrobný prehľad o všetkých vianočných žreboch na Slovensku pre rok 2023. Ak budeš mať trocha šťastia, pri kúpe troch alebo štyroch vianočných žrebov určite vyhráš. Porovnali sme maximálne možné výherné sumy, ceny vianočných stieracích žrebov ich pravdepodobnosti ako aj niektoré pravidlá vianočných súťaží. Tak urob radosť svojej blízkej rodine či známym a daruj im pod stromček vianočný stierací žreb. Veď radosť (aj výhra) rozdávaním rastie. Alebo si daj počas vianočného nakupovania pauzu a urob radosť aj sebe – kúp si ku káve jeden vianočný stierací žreb aj pre seba.

Vianočná lotéria 2023 a vianočné žreby

Spoločnosť Niké ponúka počas tohtoročných Vianočných sviatkov 3 vianočné žreby – Magické Vianoce, Veselé Vianoce a Šťastné Vianoce. Spoločnosť Tipos pripravila Vianočnú lotériu s výhrami od 9 € až do 200 000 €. V nasledovnej tabuľke nájdeš informácie o maximálnych možných vianočných výhrach, cenách vianočných žrebov a pravdepodobnosti na výhru.

Názov vianočného stieracieho žrebu Maximálna výherná suma Cena za stierací žreb Pravdepodobnosť výhry
Šťastné Vianoce od Niké 2 000 € 2 € 1:3,674
Veselé Vianoce od Niké 5 000 € 5 € 1:3,531
Magické Vianoce od Niké 100 000 € 10 € 1:3,484
Vianočná lotéria od Tiposu 200 000 € 9 € 1:2,83

Vianočné žreby Niké 2023

Vianočné žreby od Niké môžeš nakupovať od 25. novembra 2023 až do 31. marca 2024. Nájdeš ich v trafikách, na pošte alebo na čerpacích staniciach. Vianočné žreby od Niké si môžeš uplatniť najneskôr do 30. apríla 2023.

Niké ponúka okrem vianočných stieracích žrebov aj športové tipovanie a online kasíno. Pripravili aj žreby, ktoré sa pohybujú v cene už od 0,50 € až do 20 € za kus. Ide o žreby Zlatá rybka, Šťastná karta, Zlatky a dukáty, ako aj Fantastické prekvapenie. 

Vianočné žreby Tipos 2023 – Magická perla, prasa v žite, eŽreby, online a SMS žreby

Tipos okrem vianočných žrebov a lotérií ponúka aj ďalšie obľúbené súťaže a stieracie žreby, ako napríklad Prasa v žite, či Magická Perla. Ak si chceš kúpiť žreby od Tiposu, nemusíš ich kupovať v kamennej prevádzke a fyzicky stierať, ale môžeš hrať aj online, alebo prostredníctvom SMS správy.

Celkový sumár vianočnej lotérie a vianočných stieracích žrebov

Vianočné stieracie žreby sú dostupné vo viacerých predajných miestach po celom Slovensku. Spoločnosť Tipos okrem toho ponúka aj ežreby. Tie môžeš zotierať online alebo prostredníctvom SMS-ky.

Najlacnejším vianočným žrebom od Niké je vianočný žreb za 2 €. S rastúcou cenou však atraktivita výhier narastá. Najdrahší vianočný žreb ťa bude stáť 10 €. Ponúka ho spoločnosť Niké a nájdeš ho pod názvom Magické Vianoce. Najvyššia maximálna výherná suma ťa čaká vo Vianočnej lotérii od Tiposu, a to až 200 000 €. Okrem Tiposu či Niké ponúka vianočné atraktívne výhry aj Fortuna. Získať môžeš napríklad dvojnásobný bonus na každý deň.

Pri kúpe vianočných žrebov od Niké rátaj s tým, že viac ako každý štvrtý je výherný. U spoločnosti Tipos je to viac ako každý tretí.

Páčil sa vám tento článok

Autor obsahu

Súvisiace články

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.