Menu

Ako si vsadi┼ą na r├Żchlu st├ívku v Lote?

Ako si vsadi┼ą na r├Żchlu st├ívku v Lote?

Ako si vsadi┼ą na r├Żchlu st├ívku v Lote?

R├Żchla st├ívka je najnov┼íou novinkou pre fan├║┼íikov lot├ęri├ş. R├Żchla st├ívka umo┼ż┼łuje hr├í─Źom viacer├Żch ─Ź├şseln├Żch lot├ęri├ş pod├íva┼ą st├ívku jednoducho a r├Żchlo prostredn├şctvom n├íhodn├ęho tipu nielen online a┬áSMS-kou, ale odteraz aj v┬ákamenn├Żch prev├ídzkach. Doteraz mali t├║to mo┼żnos┼ą len hr├í─Źi ─Ź├şseln├Żch lot├ęri├ş na internete alebo prostredn├şctvom SMS. Ka┼żd├Ż hr├í─Ź m├í v─Ćaka r├Żchlej st├ívke preh─żadne na jednom mieste k dispoz├şcii ponuku najob─ż├║benej┼í├şch ─Ź├şseln├Żch lot├ęri├ş a m├┤┼że si tak jednoducho a r├Żchlo vybra┼ą t├║, ktor├í mu najviac vyhovuje.

Podanie r├Żchlej st├ívky v lot├ęrii z├ívis├ş od konkr├ętneho typu lot├ęrie a miesta, kde sa nach├ídza┼í. R├Żchla st├ívka, zn├íma aj pod pojmom r├Żchla hra v lot├ęrii, znamen├í, ┼że hr├í┼í men┼í├ş po─Źet ─Ź├şsel alebo kombin├íci├ş a st├íva┼í sa okam┼żit├Żm ├║─Źastn├şkom ┼ąahu alebo losovania.

ÔÇ×R├Żchlou st├ívkou sa m├┤┼żu do konkr├ętneho ┼żrebovania zapoji┼ą hr├í─Źi lot├ęri├ş LOTO, Eurojackpot, LOTO 5 z 35 a EUROMILI├ôNY. Ku konkr├ętnej lot├ęrii si m├┤┼żu hr├í─Źi vybra┼ą niektor├║ z pon├║kan├Żch hodn├┤t st├ívok ÔÇô S, M, L alebo XL, ku ktorej zodpoved├í ist├Ż po─Źet n├íhodn├Żch lot├ęriov├Żch tipov na jedno ┼żrebovanie, a k nim je priraden├í aj pr├şslu┼ín├í doplnkov├í jokerov├í hra,ÔÇť┬áinformuje Adriana Podobov├í, hovorky┼ła spolo─Źnosti TIPOS.

Vo v┼íeobecnosti podanie r├Żchlej st├ívky funguje nasledovne:

 1. Vyber si lot├ęriu: Najprv si vyber lot├ęriu, v ktorej chce┼í poda┼ą r├Żchlu st├ívku. Nie v┼íetky lot├ęrie pon├║kaj├║ t├║to mo┼żnos┼ą, tak┼że zisti, ─Źi tvoja ob─ż├║ben├í lot├ęria to umo┼ż┼łuje.
 2. Vyber ─Ź├şsla alebo kombin├ície: V r├ímci r├Żchlej st├ívky si vyber├í┼í men┼í├ş po─Źet ─Ź├şsel alebo kombin├íci├ş ─Ź├şsel, ktor├ę bude┼í st├ívkova┼ą. Presn├ę pravidl├í a po─Źet ─Ź├şsel sa v ka┼żdej lot├ęrii l├ş┼íia.
 3. Zapla┼ą za st├ívku: N├ísledne mus├ş┼í za r├Żchlu st├ívku zaplati┼ą. Ceny za r├Żchle st├ívky sa l├ş┼íia a zvy─Źajne s├║ men┼íie ako pri be┼żnej st├ívke v lot├ęrii.
 4. Pou┼żi termin├íl alebo webov├║ str├ínku: R├Żchle st├ívky m├┤┼że┼í poda┼ą bu─Ć na fyzickom termin├íli v predajni alebo prostredn├şctvom webovej str├ínky, ak je dostupn├í online mo┼żnos┼ą. Na termin├íli vypl┼ł svoje ─Ź├şsla alebo pou┼żi automatick├Ż gener├ítor ─Ź├şsel.
 5. Odlo┼ż si potvrdenie: Po zaplaten├ş za st├ívku dostane┼í potvrdenie o svojej st├ívke s vybran├Żmi ─Ź├şslami alebo kombin├íciami.
 6. Priprav sa na svoj o─Źak├ívan├Ż ┼ąah: Potom v┼íetkom ti u┼ż len sta─Ź├ş o─Źak├íva┼ą v├Żsledky losovania. V├Żsledky s├║ zverejnen├ę pod─ża stanoven├ęho ─Źasov├ęho rozvrhu. Ak e┼íte st├íle netu┼í├ş┼í, ─Źi si vyhral, over si v├Żsledky svojho Loto tipu ihne─Ć.
 7. Daj si svoj v├Żhern├Ż tiket vyplati┼ą: Ak m├í┼í v├Żhern├Ż tiket, pre─Ź├ştaj si pravidl├í v├Żplaty a postup pre vyplatenie v├Żhry. Ak si vyhral, po┼żiadaj o vyplatenie v├Żhry. Ak nevie┼í, ko─żko ─Źasu m├í┼í na vyplatenie v├Żhry, ─Źo v pr├şpade, ak si stratil potvrdenie o hernom tikete alebo ak si si zabudol vyzdvihn├║┼ą v├Żhru, nevad├ş. V┼íetky inform├ície o mo┼żnostiach a pravidl├ích vyplatenia v├Żhry z├şska┼í v ─Źl├ínku o mo┼żnostiach vyzdvihnutia v├Żhry v lot├ęrii. Systemova stavka loto

Ako funguje podanie r├Żchlej st├ívky v Lote?

R├Żchla st├ívka – Stru─Źn├Ż a preh─żadn├Ż postup v nieko─żk├Żch krokoch

Bal├ş─Źek Loto – S Bal├ş─Źek Loto – M Bal├ş─Źek Loto – L Bal├ş─Źek Loto – XL
N├íhodn├Ż tip za 1,50 ÔéČ N├íhodn├Ż tip za 2,50 ÔéČ N├íhodn├Ż tip za 5,50 ÔéČ N├íhodn├Ż tip za 10,50 ÔéČ
1 st─║pec 2 st─║pce 5 st─║pcov 10 st─║pcov
Vrátane hry Joker Vrátane hry Joker Vrátane hry Joker Vrátane hry Joker
Na 1 ┼żrebovanie Na 1 ┼żrebovanie Na 1 ┼żrebovanie Na 1 ┼żrebovanie

Ako funguje postup uzatv├írania r├Żchlej st├ívky v praxi?

Postup je ve─żmi jednoduch├Ż. Na predajnom mieste, kde s├║ umiestnen├ę stojany pre R├Żchlu st├ívku, si zvol├ş┼í lot├ęriu, vyberie┼í si ku nej niektor├║ z karti─Źiek s ozna─Źen├şm S, M, L alebo XL. Prist├║pi┼í k pultu, okienku s obsluhou termin├ílu a pod├í┼í vybran├║ karti─Źku. Tetu┼íka za okienkom karti─Źku prilo┼ż├ş k ─Ź├şta─Źke termin├ílu a zosn├şma z karti─Źky QR k├│d. Nezabudni si vyzdvihn├║┼ą aj niektor├Ż z pon├║kan├Żch bonusov.

V termin├íli sa zaeviduje, ┼że ide o st├ívku na n├íhodn├ę ─Ź├şsla a vygeneruje ti pr├şslu┼ín├ę potvrdenie o uzatvoren├ş st├ívky, ktor├ę zodpoved├í zvolenej hodnote vo vybranej lot├ęrii. Zaplat├ş┼í za pr├şslu┼ín├Ż vklad do hry a dostane┼í od tetu┼íky za okienkom potvrdenie o uzatvoren├ş st├ívky.

Ak st├íle netu┼í├ş┼í, ktor├ę s├║ tvoje ob─ż├║ben├ę ─Ź├şsla, nev├íhaj pou┼żi┼ą gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Lota

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?

Ako si nastav├ş┼í svoju ob─ż├║ben├║ st├ívku v Lote?

Najsk├┤r vypl┼ł tiket svojimi ob─ż├║ben├Żmi ─Ź├şslami. Potom podaj st├ívku, prejdi do sekcie „Moje st├ívky“ a klikni na detail st├ívky. V detaile st├ívky klikni na „Ulo┼żi┼ą ako ob─ż├║ben├ę“.

Karti─Źka ti d├íva pocit, ┼że m├í┼í ┼í┼ąastie vo svojich ruk├ích

Adriana Podobov├í, hovorky┼ła spolo─Źnosti Tipos dod├íva, ┼że: „Tak├Żto proces uzatv├írania st├ívok je ve─żmi pohodln├Ż, r├Żchly, a z├írove┼ł d├íva hr├í─Źovi pocit, ┼że s v├Żberom pr├şslu┼ínej karti─Źky mal „┼í┼ąastie vo svojich ruk├ích“.

Ak├ę ─Ćal┼íie lot├ęrie s├║ na slovensku?

Aktuálny jackpot
16 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
914 794  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
17 605  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok
75%

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
 • Peter

  Dobr├Ż den,trochu nechapem tomuto syst├ęmu vzh─żadom na to ┼że n├íhodn├Ż tip sa u┼ż davno takto uzatv├íra,dakujem

  • Martina G.

   No, tu ide v princ├şpe o nie─Źo in├ę, ale ├íno, m├íte pravdu, s├║─Źas┼ąou r├Żchlej st├ívky je aj generovanie ─Ź├şsel gener├ítorom n├íhodn├Żch ─Ź├şsel, ktor├Ż u┼ż nie je vo svete lot├ęri├ş ┼żiadnou novinkou. Iste ste si u┼ż v┼íimli, ┼że viacer├Żch predajn├Żch miestach s├║ umiestnen├ę stojany pre R├Żchlu st├ívku. Sta─Ź├ş, ak si zvol├şte lot├ęriu, vyberiete si ku nej niektor├║ z karti─Źiek s ozna─Źen├şm S, M, L alebo XL. Potom pr├şdete k tetu┼íke za pultom (za okienkom) a pod├íte jej vybran├║ karti─Źku. Obsluhuj├║ci pracovn├şk karti─Źku prilo┼ż├ş k ─Ź├şta─Źke termin├ílu a zosn├şma z karti─Źky QR k├│d. Ide tu o st├ívku na n├íhodn├ę ─Ź├şsla. Ke─Ć sa vygeneruje pr├şslu┼ín├ę potvrdenie o uzatvoren├ş st├ívky, zaplat├şte pr├şslu┼ín├Ż vklad do hry a dostane od obsluhuj├║cej ┼żeni─Źky potvrdenie o uzatvoren├ş st├ívky.