Menu

Austr├ílsky v├Żherca zmenil strat├ęgiu a vyhral jackpot skoro 2 mili├│ny ÔéČ!

Austr├íl─Źan trafil neskuto─Źn├Ż jackpot!

Austr├íl─Źan trafil neskuto─Źn├Ż jackpot!

Austr├ílsky hr├í─Ź zo Sydney sa dr┼żal stereotypnej strat├ęgie pri tipovan├ş lot├ęriov├Żch ─Ź├şsel. No raz sa rozhodol zmeni┼ą a volil n├íhodn├Ż v├Żber. V├Żsledok bol ohromuj├║ci - vyhral jackpot. Pre─Ź├ştaj si zauj├şmav├Ż pr├şbeh austr├íl─Źana v na┼íom ─Źl├ínku.

Gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel priniesol v├Żhru

Ak prevedieme 3 mili├│ny austr├ílskych dol├írov na eur├í, z├şskame sumu takmer 1 830 000 ÔéČ. Austr├íl─Źan uh├ídol v├Żhern├ę ─Ź├şsla ako jedin├Ż. Teda cel├║ sumu si m├┤┼że odnies┼ą s├ím domov. A samozrejme ju e┼íte aj zdani┼ą.

Austr├íl─Źan nedok├ízal uveri┼ą skuto─Źnosti, ┼że cel├║ sumu vyhral ├║plne s├ím. A pr├íve v─Ćaka zmene obvykle tipovan├Żch ─Ź├şsel. Pomocou gener├ítora n├íhodn├Żch ─Ź├şsel.

V ten osudn├Ż de┼ł „D“ pomohli tieto ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla: 17, 12, 28, 21, 13, 33 a 32 a dodatkov├ę ─Ź├şsla 22, 9 a 7.

„Moj├şm ve─żk├Żch ┼í┼ąast├şm bolo to, ┼że som pou┼żil n├íhodn├ę ─Ź├şsla. P├┤vodne som chcel poda┼ą p├┤vodn├ę ─Ź├şsla, ako v┼żdy, ale nakoniec som si povedal, ┼że najlep┼í├şm rie┼íen├şm bude zmeni┼ą to„, objasnil v├Żherca zo Sydney.

Strat├ęgia tipovania t├Żch ist├Żch ─Ź├şsel

Strat├ęgiu hrania t├Żch ist├Żch ─Ź├şsel preferuje ve─żk├ę mno┼żstvo hr├í─Źov. Existuje o tom nespo─Źetne ve─ża pr├şpadov. Jedn├Żm z nich je napr├şklad aj pr├şpad hr├í─Źa, ktor├Ż t├║to strat├ęgiu pou┼ż├şval 5 rokov. A┼ż potom sa mu podarilo vyhra┼ą. A dokonca jackpot.

Mnoh├ş hr├í─Źi ani len netu┼íia, ┼że tipovanie t├Żch ist├Żch ─Ź├şsel je strat├ęgia, ktor├í im paradoxne zv├Ązuje ruky pri mo┼żn├Żch v├Żhrach. Okres├íva ich vn├şmanie in├Żch ─Ź├şsel, a t├Żm aj obmedzuje mo┼żnosti na ─Ćal┼íiu v├Żhru. Z├ístancovia strat├ęgie tipovania t├Żch ist├Żch ─Ź├şsel h─żadaj├║ neust├íle odpove─Ć na t├║ ist├║ ot├ízku, a to: Pre─Źo sa mi nedar├ş vyhra┼ą v lot├ęrii?

V hist├│rii ─żudstva sa objavili ─Źasto pr├şpady, kedy tipuj├║ci po zmene tejto neute┼íenej strat├ęgie IHNE─Ä vyhrali. A dokonca obrovsk├ę sumy ─Źi hlavn├ę v├Żhry. V├Żnimkou neboli ani jackpoty ─Źi in├ę ┼í┼ąavnat├ę v├Żhry.

Ako v├Żherca nalo┼ż├ş s v├Żhrou?

Austr├ílsky v├Żherca e┼íte st├íle nevie, ak├Żm sp├┤sobom v├Żhru minie alebo kde za─Źne investova┼ą najsk├┤r. Jeho prv├í invest├şcia v┼íak bude ur─Źite do detsk├ęho sna jeho det├ş. Ve─Ć deti s├║ predsa najlep┼íia invest├şcia. V├Żherca zo Sydney v┼żdy tajne d├║fal, ┼że vyhr├í majland. A s t├Żmto maxi bal├şkom sa ur─Źite podel├ş so svojou rodinou.

Ako uviedol pre m├ędi├í, „napovedal mu jeho ┼íiesty zmysel“ a aj preto viacer├ę sporadick├ę v├Żhry investoval do ─Ćal┼íieho tipovania.

Investovaniu do det├ş alebo do tvojho vlastn├ęho sna predch├ídza trpezliv├ę pod├ívanie vybran├Żch ─Ź├şsel a overovanie tvojho tipu. Ak si natipovan├ę ─Ź├şsla pam├Ąt├í┼í, u n├ís si svoj Loto ─Źi Eurojackpot tip over├ş┼í ve─żmi ─żahko, r├Żchlo a bez zbyto─Źn├ęho str├ícania tvojho ─Źasu.

Tak ─Źo, in┼ípiroval ┼ąa osud austr├ílskeho v├Żherca?­čŹÇ

Preh─żad aktu├ílnych jackpotov

Aktuálny jackpot
85 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 745 391  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
21 820  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.