Menu

Braz├şl─Źan vyhral rekordn├║ sumu, uniesli ho a zavra┼żdili

Z├ívistlivcov, ktor├ş nepraj├║ v├Żhercom, prib├║da

Z├ívistlivcov, ktor├ş nepraj├║ v├Żhercom, prib├║da

V├Żherca v lot├ęrii aj po v├Żhre viedol skromn├Ż ┼żivot a pom├íhal ─żu─Ćom. Namiesto zamestnania za─Źal pracova┼ą na vlastnej farme, kamar├ítovi z detstva k├║pil auto a pl├ínoval mu zaplati┼ą v├Żdavky na lie─Źbu rakoviny. To v┼íak u┼ż nestihol. Skupinka z├ívistlivcov ho uniesla, vydierala a ke─Ć z banky nedostal s├║hlasn├ę stanovisko na vyplatenie ├║noscov, pok├║sili sa ho zavra┼żdi┼ą.

Po─Źet neprajn├Żch pr├şpadov vo─Źi v├Żhercom lot├ęrie sa zvy┼íuje

Najv├Ą─Ź┼íia braz├şlska lot├ęria Mega-Sena pon├║ka tak ┼í┼ąavnat├ę v├Żhry, ┼że t├ş, ktor├ş v nej nemaj├║ ┼í┼ąastie „kuj├║“ vo─Źi v├Żhercom lot├ęrie zlomyse─żn├ę praktiky. Posledn├Ż, e┼íte pred dvoma rokmi ─Źerstv├Ż v├Żherca tejto lot├ęrie, nebol v├Żnimkou. Za svoj ┼íikovn├Ż tip zaplatil svoj├şm vlastn├Żm ┼żivotom. Jedn├í sa u┼ż o ┼ítvrt├Ż podobn├Ż z├ívistliv├Ż pr├şpad od roku 2007.

Závideli mu 9 000 000 dolárov

Hr├í─Źovi z Braz├şlie sa pred dvoma rokmi podarilo vyhra┼ą v lot├ęrii Mega-Sena kr├ísnych 9 mili├│nov dol├írov. V─Ćaka svojmu ┼íikovn├ęmu tipu a n├ísledn├ęmu zbohatnutiu ho uniesli a potom zavra┼żdili. V├Żhercom bol┬áJonas Lucas Alves Dias (55), ktor├Ż v roku 2020 vyhral atrakt├şvnu v├Żhern├║ sumu v najob─ż├║benej┼íej braz├şlskej lot├ęrii. Tento kr├ísny ┼żivotn├Ż m├ş─żnik mu v┼íak bol nepr├şjemne osudov├Ż. Jeho z├ívistlivci sa rozhodli, ┼że sa ho „zbavia“ v braz├şlskom ┼ít├íte S├úo Paulo. Na┼íli ho na dia─żnici s v├í┼żnymi poraneniami, ktor├Żm n├ísledne po─Źas prevozu do nemocnice pod─żahol. Pod─ża miestnej pol├şcie s├║ podozriv├Żmi 4 osoby – z toho 2 osoby u┼ż zadr┼żali a ─Ćal┼í├ş 2 podozriv├ş sa e┼íte h─żadaj├║.

Jonas Lucas Alves Dias

Podobn├Ż n├íprotivok Mega-Sene s├║ u n├ís Euromili├│ny. Poda┼ą si svoj Euromili├│nov├Ż tip je pritom tak jednoduch├ę. Ak vyu┼żije┼í gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel, neexistuje ni─Ź jednoduch┼íie.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Euromili├│nov

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?
?

Euromili├│ny pon├║kaj├║ okrem hlavnej hry aj doplnkov├║ hru k Euromili├│nom, ktor├í je medzi Slov├íkmi ve─żmi ob─ż├║ben├í.

V├Żherca sa z prech├ídzky u┼ż nevr├ítil

V├ş┼ąaza lot├ęrie, ktor├ęho sa pok├║sili zavra┼żdi┼ą, sa vybral de┼ł pred smr┼ąou na prech├ídzku, z ktorej sa u┼ż nevr├ítil. ├Ünoscovia ho vraj ├║dajne dr┼żali 20 hod├şn a chceli, aby im vyplatil 600 000 dol├írov. V├Żherca lot├ęrie im chcel urobi┼ą po v├┤li, tak zavolal do banky, aby zrealizovali prevod tejto sumy. Pracovn├şci banky realiz├íciu prevodu odmietli schv├íli┼ą. D├┤vod bol jednoduch├Ż: tvrdili, ┼że sa jedn├í o pr├şli┼í vysok├║ sumu, a teda ju nemaj├║ v banke nachystan├║ na vyplatenie. Obvinen├ş „zhrabli“ 4 000 dol├írov. Pracovn├şci miestnej pol├şcie tvrdia, ┼że mot├şvom ├║nosu, vydierania a vra┼żdy bola v├Żhra v lot├ęrii.

Aj po v├ş┼ąazstve v lot├ęrii viedol pokorn├Ż ┼żivot a pom├íhal

Pod─ża novin├írov z El Pa├şs a susedov v├Żhercu viedol Alves Dias aj napriek v├Żhre takejto vysokej sumy pokorn├Ż a skromn├Ż ┼żivot. Jeho susedia sa vyjadrili, ┼że o jeho zbohatnut├ş v─Ćaka v├Żhre v lot├ęrii vedeli v┼íetci zn├ími v okol├ş. Svoj ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl, podobne ako v├Żherky┼ła Lenka spod Tatier, v┼íak po v├Żhre nezmenil a na─Ćalej ┼żil v skromnosti. Jedin├ę ─Źo zmenil, bola poistka a zabezpe─Źenie svojho domu. Na─Ćalej si ob├║val na svoje pravideln├ę prech├ídzky „┼żabky“ a pr├ícu predava─Źa n├íradia vymenil za podnikanie na vlastnej farme. Kamar├ítovi z detstva k├║pil auto a pl├ínoval mu zaplati┼ą v├Żdavky na lie─Źbu rakoviny. Priatelia ho ozna─Źovali za jednoduch├ęho ─Źloveka so ┼í─żachetn├Żm srdcom. Tento pr├şpad bol presne opak toho, ako zvy─Źajne nespr├ívne nakladaj├║ v├ş┼ąazi so svojou v├Żhrou. Podobn├║ charizmatick├║ vec urobil aj v├Żhern├Ż p├ír. T├ş svoju v├Żhru v lot├ęrii tie┼ż pou┼żili na charitat├şvne ├║─Źely.

Aj ┼í─żachetn├ş ─żudia hraj├║ lot├ęrie – na v├Żber je ich mnoho

Aktuálny jackpot
25 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 007 904  ÔéČ
Aktuálny jackpot
956 395  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
17 605  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.