Menu

Hraj automat Double Game 2 zdarma

Ohodno┼ą t├║to hru aj ty
67%
Ohodno┼ą t├║to hru aj ty
67%
 

Detail automatu a recenzie Double Game 2

H─żad├í┼í ovocn├║, rokmi preveren├║ klasiku, ktor├í dokazuje pr├şslovie ÔÇ×v jednoduchosti je kr├ísaÔÇť v obrovskej ponuke online hern├Żch automatov s mnoh├Żmi ┼ípeci├ílnymi funkciami? V tom pr├şpade si na spr├ívnom mieste. Online hern├Ż automat Double Game 2 od E-Gaming pon├║ka na 5 valcoch a 3 radoch hern├ęho po─ża a┼ż 20 v├Żhern├Żch l├şni├ş.

Double Game 2 od eGaming

Detail automatu

V├Żrobca
V├Żrobca

Kto je v├Żrobcom automatu?

Ka┼żd├Ż automat mus├ş by┼ą vyroben├Ż nejakou spolo─Źnos┼ąou, ktor├í ho vymyslela, navrhla a dala do prev├ídzky. Ve─ża hr├í─Źov ─Źasom zist├ş, ┼że ich bav├ş hra┼ą iba na automatoch od ┼ípecifick├Żch v├Żrobcov, a tak si zu┼żuj├║ v├Żber pod─ża preferovan├Żch v├Żrobcov softwaru. Na Slovensku s├║ najob─ż├║benej┼íie automaty od v├Żrobcov zo susedn├ęho ─îeska, softw├ęrov├Żch v├Żrobcov Kajot.

eGaming
Valce
Valce

─îo s├║ to valce na automate?

Valce s├║ z├íkladn├Żm prvkom v├Ą─Ź┼íiny automatov a s├║ to st─║pce so symbolmi, ktor├ę sa na obrazovke to─Źia a zastavuj├║ sa po─Źas hry. S├║ teda z├íkladn├Żm prvkom, na ktorom sa to─Źia symboly a na ktorom sa vytv├íraj├║ v├Żhern├ę kombin├ície. Medzi najob─ż├║benej┼í├ş po─Źet valcov patria 3 a 5.

5 valcov
V├Żhern├ę l├şnie
V├Żhern├ę l├şnie

─îo s├║ v├Żhern├ę l├şnie a ako funguj├║?

V├Żhern├ę l├şnie na hrac├şch automatoch s├║ imagin├írne l├şnie, ktor├ę prech├ídzaj├║ valcovou mrie┼żkou automatu a ur─Źuj├║ ak├ę kombin├ície symbolov na t├Żchto l├şni├ích s├║ pova┼żovan├ę za v├Żhern├ę. Pri ot├í─Źan├ş valcov sa hr├í─Źi sna┼żia dosiahnu┼ą v├Żhern├ę kombin├ície symbolov na t├Żchto l├şni├ích. Kombin├ícia mus├ş v┼żdy za─Ź├şna┼ą z─żava. Ka┼żd├í v├Żhern├í l├şnia m├í svoju hodnotu v├Żplaty, a v├Żhry s├║ ur─Źen├ę tabu─żkou v├Żhier pre jednotliv├ę symboly konkr├ętneho automatu. Modern├ę automaty m├┤┼żu ma┼ą stovky v├Żhern├Żch l├şni├ş a hr├í─Źi ─Źasto m├┤┼żu zvoli┼ą, na ko─żko t├Żchto l├şni├ş stavia.

20 l├şni├ş
RTP
RTP

─îo je to RTP?

RTP pri automatoch je pravidlo, ko─żko pe┼łaz├ş sa z automatu vr├íti sp├Ą┼ą hr├í─Źom. Povedzme, ┼że ke─Ć do neho vlo┼ż├ş┼í 10 eur, ur─Źuj├║ RTP, ko─żko z t├Żchto pe┼łaz├ş by si mal dosta┼ą sp├Ą┼ą. Priemern├í hodnota je 92 a┼ż 97%.

94% - 97%
Rozlo┼żenie
5x3

T├ęma automatu a z├íkladn├ę symboly

V├Żhern├í l├şnia sa vytvor├ş, ke─Ć sa na niektorom z v├Żhern├Żch radov alebo na aspo┼ł 2 susedn├Żch valcoch z─żava doprava objav├ş 2 alebo viac rovnak├Żch symbolov. Okrem symbolov zn├ímeho ovocia – ─Źere┼ín├ş, citr├│nov, sliviek, pomaran─Źov, hrozna a mel├│nov – sa tu striedaj├║ strieborn├ę a zlat├ę karty BAR, ─Źerven├ę a zlat├ę sedmi─Źky, rovnako ako WILD symboly a DG symboly, ktor├ę funguj├║ ako Scatter symbol. WILD symboly funguj├║ presne tak, ako ich pozn├íme z be┼żn├Żch online hern├Żch automatov. WILD symboly utv├íraj├║ce v├Żhern├║ kombin├íciu na v├Żhernom rade zdvojn├ísobia kone─Źn├║ v├Żhru.

T├ęma a symboly Double Game 2
T├ęma a symboly Double Game 2

Pokia─ż sa na hracom poli objav├ş 3 alebo viac symbolov DG s├║─Źasne, aktivuje sa bonusov├í hra ÔÇô ako napoved├í n├ízov hry, naz├Żva sa Dvojit├í hra. Po─Źas nej m├┤┼że┼í z├şska┼ą 10 bonusov├Żch rozto─Źen├ş. Rozto─Ź lahodn├ę pole s ovoc├şm, u┼żi si kopec z├íbavy a preme┼ł svoje najlep┼íie ├║silie na ├║┼żitok.

Symbol ─îerven├í sedmi─Źka automatu Double Game 2 od eGaming
─îerven├í sedmi─Źka
Symbol Zlat├í sedmi─Źka automatu Double Game 2 od eGaming
Zlat├í sedmi─Źka
Symbol Mel├│n automatu Double Game 2 od eGaming
Mel├│n
Symbol Hrozno automatu Double Game 2 od eGaming
Hrozno
Symbol Slivka automatu Double Game 2 od eGaming
Slivka
Symbol Pomaran─Ź automatu Double Game 2 od eGaming
Pomaran─Ź
Symbol Citr├│n automatu Double Game 2 od eGaming
Citr├│n
Symbol Čerešne automatu Double Game 2 od eGaming
Čerešne
Symbol Zlat├Ż BAR automatu Double Game 2 od eGaming
Zlat├Ż BAR
Symbol Strieborn├Ż BAR automatu Double Game 2 od eGaming
Strieborn├Ż BAR

Špeciálne symboly a funkcie automatu

3D
3D
NIE
Autoplay
Autoplay
ÁNO
Freespiny
Freespiny
ÁNO
Multiplik├ítor v├Żhier
Multiplik├ítor v├Żhier
ÁNO
Uzamykanie symbolov
Uzamykanie symbolov
NIE
Wild symbol
Wild symbol
ÁNO
Zvyšovanie/Gamble
Zvyšovanie/Gamble
NIE
Ostatn├ę funkcie
Bonusová hra
Scatter symbol
Symbol WILD Symbol automatu Double Game 2 od eGaming
WILD Symbol

Nie je v├Żhern├Żm symbolom, ale nahr├ídza v┼íetky ostatn├ę symboly. Navy┼íe e┼íte n├ísob├ş v├Żhry. V─Ćaka tomuto symbolu ┼ąa bude hern├Ż automat naozaj bavi┼ą. Pokia─ż je Wild symbol s├║─Źas┼ąou v├Żhernej kombin├ície, n├ísob├ş touto kombin├íciou dosiahnut├║ v├Żhru nasledovne:

 • 1x Wild v kombin├ícii – 2x hodnota v├Żhry
 • 2x Wild v kombin├ícii – 4x hodnota v├Żhry
 • 3x Wild v kombin├ícii – 8x hodnota v├Żhry
 • 4x Wild v kombin├ícii – 16x hodnota v├Żhry
Symbol Scatter symbol automatu Double Game 2 od eGaming
Scatter symbol

Online hern├Ż automat Double Game 2 disponuje symbolom Scatter (vi─Ć obr├ízok). Symbol DG je bonusov├Ż symbol Scatter, ktor├Ż sa zobrazuje na ka┼żdom valci. Tri alebo viac bonusov├Żch Scatter symbolov na ─żubovo─żnej poz├şcii naprie─Ź v┼íetk├Żmi valcami spust├ş re┼żim bonusovej hry s dvojn├ísobnou odmenou a mo┼żnos┼ąou z├şska┼ą bonusov├ę v├Żhry v r├ímci nasleduj├║cich 10 vo─żn├Żch zato─Źen├ş.

Funkcia Double Bonus Game

Re┼żim s dvojn├ísobnou odmenou je akt├şvny iba vtedy, ke─Ć sa nezmen├ş ─Źiastka staven├ęho kreditu, pri ktorej je re┼żim aktivovan├Ż. Bonusov├í hra sa sp├║┼í┼ąa stla─Źen├şm tla─Źidla ┼áTART za rovnak├║ staven├║ ─Źiastku v r├ímci hry a zah┼Ľ┼ła dve po sebe id├║ce to─Źenia. Ak├íko─żvek v├Żhra z v├Żhernej kombin├ície na ktoromko─żvek v├Żhernom rade dosiahnut├í v prvom ┼ąahu podlieha rovnak├Żm pravidl├ím, ktor├ę platia v z├íkladnej hre. Bonusov├í v├Żhra sa vypo─Ź├şta porovnan├şm valcov z prv├ęho a druh├ęho (bonusov├ęho) zato─Źenia.

Pokia─ż sa na oboch valcoch s├║─Źasne objavia rovnak├ę symboly na rovnakej poz├şcii, vyhr├íva hr├í─Ź za ka┼żd├Ż rovnak├Ż symbol a┼ż trojn├ísobok staven├Żch kreditov. Ak├Żko─żvek symbol na valcoch z bonusov├Żch ┼ąahov m├┤┼że obsahova┼ą ─żubovo─żn├Ż n├ísobok (5x alebo 15x), ktor├Ż n├ísob├ş v├Żhru z bonusov├ęho zato─Źenia. V┼íetky v├Żhry dosiahnut├ę z to─Źen├ş sa pripo─Ź├ştavaj├║ k hr├í─Źov├Żm kreditom v poli KREDIT. Hr├í─Ź m├í mo┼żnos┼ą hra┼ą technick├ę hry v tomto re┼żime a kedyko─żvek po odohran├ş hern├ęho kola zmeni┼ą staven├Ż kredit alebo hru ukon─Źi┼ą. V pr├şpade, ┼że d├┤jde k ukon─Źeniu hry s dvojn├ísobnou odmenou v priebehu neodohrania v┼íetk├Żch k├┤l s bonusov├Żm re┼żimom, d├┤jde k odohraniu k├┤l po sp├Ątnom n├ívrate do hry a navolen├ş rovnakej stavenej ─Źiastky, pri ktorej bol bonusov├Ż re┼żim aktivovan├Ż.

Tabu─żka v├Żhier

Symbol Násobok stávky
2x v l├şnii 3x v l├şnii 4x v l├şnii 5x v l├şnii
Symbol ─îerven├í sedmi─Źka automatu Double Game 2 od eGaming
─îerven├í sedmi─Źka
20x 40x 60x 200x
Symbol Zlat├í sedmi─Źka automatu Double Game 2 od eGaming
Zlat├í sedmi─Źka
8x 16x 32x 80x
Symbol Mel├│n automatu Double Game 2 od eGaming
Mel├│n
8x 16x 32x
Symbol Hrozno automatu Double Game 2 od eGaming
Hrozno
4x 6x 24x
Symbol Slivka automatu Double Game 2 od eGaming
Slivka
2x 6x 16x
Symbol Pomaran─Ź automatu Double Game 2 od eGaming
Pomaran─Ź
2x 6x 16x
Symbol Citr├│n automatu Double Game 2 od eGaming
Citr├│n
1x 4x 8x
Symbol Čerešne automatu Double Game 2 od eGaming
Čerešne
1x 4x 8x
Symbol Zlat├Ż BAR automatu Double Game 2 od eGaming
Zlat├Ż BAR
1x 2x 4x
Symbol Strieborn├Ż BAR automatu Double Game 2 od eGaming
Strieborn├Ż BAR
1x 2x 4x

V├Żhern├ę l├şnie

V├Żhern├ş linie Double Game 2
V├Żhern├ę l├şnie Double Game 2

Po─Źas celej hry na teba ─Źak├í ├║┼żasn├Żch 20 v├Żhern├Żch l├şni├ş.

Ako hra┼ą dan├Ż automat

Rozhrania v├Żhern├ęho automatu Double Game 2
Rozhrania v├Żhern├ęho automatu Double Game 2
 1. Info: V─Ćaka tejto funkcii sa m├┤┼że┼í pozrie┼ą na pravidl├í hern├ęho automatu.
 2. Kredit: V tejto kol├│nke m├í┼í pred sebou preh─żadne dan├ę mno┼żstvo kreditov, ktor├ę ti zost├íva na st├ívkovanie. Pr├şpadne si m├┤┼że┼í aj spo─Ź├şta┼ą, ko─żko si vyhral.
 3. V├Żhra: V priebehu hry z├şskava┼í oto─Źn├ę symboly a padaj├║ v├Żhern├ę l├şnie, v─Ćaka ktor├Żm si nahr├í┼í kredity. A pr├íve t├║to ─Źiastku v malom poli uvid├ş┼í a prip├ş┼íe┼í ku kreditu.
 4. St├ívka ÔÇô: T├Żmto tla─Źidlom zn├ş┼żi┼í kredit, ktor├Ż chce┼í stavi┼ą.
 5. Max: Nastav├ş┼í si maxim├ílnu mo┼żn├║ st├ívku, ─Źo je 1000 kreditov.
 6. St├ívka +: T├Żmto tla─Źidlom naopak zv├Ż┼íi┼í kredit, ktor├Ż chce┼í stavi┼ą.
 7. Staven├Ż kredit: Tu uvid├ş┼í, ko─żko kreditov stav├ş┼í pred t├Żm, ako spust├ş┼í ─Ćal┼íie kolo hern├ęho automatu.
 8. ┼átart: D├í┼í do pohybu hern├Ż automat ÔÇô za─Źn├║ sa to─Źi┼ą valce.
 9. Prip├şsa┼ą: Toto tla─Źidlo sa objav├ş na mieste ┼ítart, akon├íhle vyhr├í┼í kredity. Hne─Ć ako klikne┼í na ÔÇ×prip├şsa┼ąÔÇť, v┼íetok kredit sa ti prip├ş┼íe k celkovej ─Źiastke kreditu.
 10. Autoplay: Sta─Ź├ş, ke─Ć stla─Ź├ş┼í tla─Źidlo ┼átart na 3 sekundy a hern├Ż automat sa za─Źne ot├í─Źa┼ą ├║plne s├ím. Akon├íhle u┼ż nebude┼í chcie┼ą, aby sa automat s├ím ot├í─Źal, sta─Ź├ş iba stla─Źi┼ą tla─Źidlo Stop a automat bude zase len tvoj

Rozrolovan├ę infoÔÇômenu:

Menu Double Game 2
Menu Double Game 2
 1. Domov: V pr├şpade, ┼że by si chcel opusti┼ą hru, klikni na t├║to ikonu. Av┼íak najsk├┤r si vyber kredity na svoj ├║─Źet a a┼ż potom cho─Ć sp├Ą┼ą na v├Żber ─Ćal┼íieho automatu.
 2. Zvuk: Pokia─ż m├í┼í r├íd zvukov├Ż sprievod, m├┤┼że┼í si nastavi┼ą zvuk naplno a u┼ż├şva┼ą si v┼íetko, ─Źo hern├Ż automat pon├║ka. Alebo naopak zvuk m├┤┼że┼í vypn├║┼ą a len pozorova┼ą, ako hern├Ż automat be┼ż├ş.
 3. Ot├íznik: Ot├íznik ti odhal├ş, ─Źo m├┤┼że┼í od hry ─Źaka┼ą. Pozrie┼í sa tu na pravidl├í automatu a tie┼ż na funkcie, bonusy – skr├ítka v┼íetko, ─Źo je d├┤le┼żit├ę vedie┼ą pre hranie automatu. Symbol ot├íznika ti jednoducho odhal├ş v┼íeobecn├ę pravidl├í hry.
 4. Tabu─żka v├Żhier: Ak chce┼í na─Źerpa┼ą trochu in┼ípir├ície na hranie, z├íjdi sa pozrie┼ą do tabu─żky v├Żhier, kde n├íjde┼í v┼íetky v├Żhry pod─ża mno┼żstva staven├Żch kreditov.
 5. Nastavenie: Nastavenie ti sl├║┼żi na zmenu v├Ż┼íky st├ívok, spust├ş┼í si tu aj autoplay alebo ak klikne┼í na roz┼í├şren├ę nastavenia, kde s├║ trochu zauj├şmavej┼íie funkcie. Napr├şklad si navol├ş┼í kvalitu grafiky (od automatickej po najlep┼íiu) a tie┼ż tu n├íjde┼í extra funkcie, medzi ktor├ę sa rad├ş r├Żchla hra alebo re┼żim celej obrazovky.

Naše hodnotenie hry Double Game 2

Bonusov├ę to─Źenia, ktor├ę online hern├Ż automat Double Game 2 pon├║ka, s├║ ve─żmi l├íkav├ę, ale zvy┼íok slotu u┼ż tak zauj├şmav├Ż nie je. Jeho audiovizu├ílne prevedenie je ├║plne podpriemern├ę a k spom├şnan├Żm bonusov├Żm ┼ąahom je prakticky nemo┼żn├ę sa dosta┼ą. Zr├ítan├ę a pod─Źiarknut├ę, op├Ą┼ą nejde o hern├Ż automat, ktor├Ż by sme s pokojom v srdci mohli odporu─Źi┼ą sk├║sen├Żm hr├í─Źom.

Celkov├ę hodnotenie bonusu

 • 92%
  Hodnotenie redakcie
 • 67%
  Hodnotenie 6 hr├í─Źov
  Ohodno┼ą t├║to hru aj ty
  67%
Ako hodnot├şme automaty?

Automaty hodnot├şme na z├íklade viacer├Żch krit├ęri├ş, z ktor├Żch zlo┼ż├şme n├í┼í fin├ílny verdikt. N├í┼í verdikt je s├║hrnom konkr├ętnych vlastnost├ş automatu v kombin├ícii s na┼íimi redak─Źn├Żmi s sk├║senos┼ąami a znalos┼ąami.

Dizajn a t├ęma
94 %
Funkcie a hrate─żnos┼ą
92 %
RTP a volatilita
90 %

Klady

 • Klasick├í ovocn├í t├ęma
 • Pokra─Źovanie ├║spe┼ín├ęho prv├ęho dielu
 • Scatter symbol, WILD symbol
 • Free Spiny
 • Zauj├şmav├Ż koncept bonusov├Żch to─Źen├ş

Zápory

 • Ve─żmi m├ílo funkci├ş
 • N├şzke RTP
 • Podpriemern├í audiovizu├ílna prezent├ícia
 • K vysok├Żm v├Żhr├ím se prakticky nejde dosta┼ą
 • Celkovo nudn├ę prevedenie

Top automaty od zna─Źky eGaming

Multiplay 81

98 %

Ako hodnot├şme automaty?

Automaty hodnot├şme na z├íklade viacer├Żch krit├ęri├ş, z ktor├Żch zlo┼ż├şme n├í┼í fin├ílny verdikt. N├í┼í verdikt je s├║hrnom konkr├ętnych vlastnost├ş automatu v kombin├ícii s na┼íimi redak─Źn├Żmi s sk├║senos┼ąami a znalos┼ąami.

Dizajn a t├ęma
98 %
Funkcie a hrate─żnos┼ą
98 %
RTP a volatilita
98 %

Hunter’s Dream 2

96 %

Ako hodnot├şme automaty?

Automaty hodnot├şme na z├íklade viacer├Żch krit├ęri├ş, z ktor├Żch zlo┼ż├şme n├í┼í fin├ílny verdikt. N├í┼í verdikt je s├║hrnom konkr├ętnych vlastnost├ş automatu v kombin├ícii s na┼íimi redak─Źn├Żmi s sk├║senos┼ąami a znalos┼ąami.

Dizajn a t├ęma
96 %
Funkcie a hrate─żnos┼ą
98 %
RTP a volatilita
94 %

Fruit Jack

94 %

Ako hodnot├şme automaty?

Automaty hodnot├şme na z├íklade viacer├Żch krit├ęri├ş, z ktor├Żch zlo┼ż├şme n├í┼í fin├ílny verdikt. N├í┼í verdikt je s├║hrnom konkr├ętnych vlastnost├ş automatu v kombin├ícii s na┼íimi redak─Źn├Żmi s sk├║senos┼ąami a znalos┼ąami.

Dizajn a t├ęma
94 %
Funkcie a hrate─żnos┼ą
94 %
RTP a volatilita
94 %

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.