Menu

Hraj automat Jewels Quest 2 zdarma

Ohodnoť túto hru aj ty
60%
Ohodnoť túto hru aj ty
60%
 

Podobné témy

Fixi Dixi

90 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
88 %
Funkcie a hrateľnosť
92 %
RTP a volatilita
90 %

Detail automatu a recenzie Jewels Quest 2

V online hernom poli 5×3 známeho slotu Jewels Quest 2 od E-Gaming nájdeš skutočne široký sortiment symbolov. Čísla a písmená znázorňujúce Kráľa a kráľovnú, či Eso alebo 3 druhy Totemovej záhadnej masky: zo zlata, červenú s funkciou Scatter symbolu a zelenú s funkciou WILD symbolu.

Jewels Quest 2 od eGaming

Detail automatu

Výrobca
Výrobca

Kto je výrobcom automatu?

Každý automat musí byť vyrobený nejakou spoločnosťou, ktorá ho vymyslela, navrhla a dala do prevádzky. Veľa hráčov časom zistí, že ich baví hrať iba na automatoch od špecifických výrobcov, a tak si zužujú výber podľa preferovaných výrobcov softwaru. Na Slovensku sú najobľúbenejšie automaty od výrobcov zo susedného Česka, softwérových výrobcov Kajot.

eGaming
Valce
Valce

Čo sú to valce na automate?

Valce sú základným prvkom väčšiny automatov a sú to stĺpce so symbolmi, ktoré sa na obrazovke točia a zastavujú sa počas hry. Sú teda základným prvkom, na ktorom sa točia symboly a na ktorom sa vytvárajú výherné kombinácie. Medzi najobľúbenejší počet valcov patria 3 a 5.

5 valcov
Výherné línie
Výherné línie

Čo sú výherné línie a ako fungujú?

Výherné línie na hracích automatoch sú imaginárne línie, ktoré prechádzajú valcovou mriežkou automatu a určujú aké kombinácie symbolov na týchto líniách sú považované za výherné. Pri otáčaní valcov sa hráči snažia dosiahnuť výherné kombinácie symbolov na týchto líniách. Kombinácia musí vždy začínať zľava. Každá výherná línia má svoju hodnotu výplaty, a výhry sú určené tabuľkou výhier pre jednotlivé symboly konkrétneho automatu. Moderné automaty môžu mať stovky výherných línií a hráči často môžu zvoliť, na koľko týchto línií stavia.

20 línií
Témy
Témy

Čo je motív automatu?

Každý automat má svoj vlastný dizajn alebo motív, ktorý sa snaží osloviť určitú skupinu hráčov. Ak si chceš zahrať automaty s ovocnými symbolmi 🍉 alebo s egyptskou tematikou 🐫, nie je problém. Stačí si len vybrať a my vám zúžime výber automatov podľa vášho gusta..

Ostatní
RTP
RTP

Čo je to RTP?

RTP pri automatoch je pravidlo, koľko peňazí sa z automatu vráti späť hráčom. Povedzme, že keď do neho vložíš 10 eur, určujú RTP, koľko z týchto peňazí by si mal dostať späť. Priemerná hodnota je 92 až 97%.

94% - 97%
Rozloženie
5x4

Ukážka hry

Téma automatu a základné symboly

Aby si vyhral, musíš získať aspoň 3 rovnaké symboly na 1 z 20 výherných línií. Iste oceníš, že výherné línie sa počítajú vo všetkých mysliteľných smeroch – od ľavej strany k pravej strane, a potom zase od pravej strany k ľavej strane a tiež od prostredného dielu herného priestoru do boku. Zážitok z hry ti spríjemnia Scatter symboly a WILD symboly, ktoré ti prinesú aj bonusovú hru Mystery alebo multiplikátory už aj tak vysokých výhier.

Téma a symboly Jewels Quest 2
Téma a symboly Jewels Quest 2

Zatiaľ čo symboly známe z kariet ti môžu darovať maximálne 10-násobok tvojej stavenej čiastky na kombináciu, zlaté masky ti počas hry môžu poskytnúť až 15-násobok tvojej stavenej čiastky. Okrem výherných symbolov budeš môcť na valcoch objaviť aj WILD symboly a Scatter symboly. WILD symboly vyzerajú ako zelené masky a vo výherných kombináciách nahradia iné symboly. Počas hry fungujú ako multiplikačné symboly WILD, čo znamená, že každý WILD vo výhernej kombinácii znásobí jej hodnotu.

Téma a symboly 2 Jewels Quest 2
Téma a symboly 2 Jewels Quest 2

Rovnako ponúka kaskádové výhry, čo znamená, že počas hry môžeš získať celý rad výherných kombinácií v jednom ťahu. Hra automaticky odstráni výherné symboly z hracieho poľa a nahrádza ich inými. Táto akcia prebieha nepretržite, až kým na hernom poli nenájdeš novú výhernú kombináciu. Pokiaľ na hernom poli objavíš aspoň 3 Červené kamene s maskami, na ktorých sú vidieť aj červené bojovné čiary, bude ti udelená výhra Mystery. Budeš môcť priebežne odkrývať symboly a dostávať sa tak k rôznym zaujímavým výhram. V momente, keď odhalíš prázdne pole, bonusová hra sa rýchlo uzavrie!

Symbol Spiaca dáma automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Spiaca dáma
Symbol Písmeno A automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Písmeno A
Symbol Písmeno K automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Písmeno K
Symbol Písmeno Q automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Písmeno Q
Symbol Písmeno J automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Písmeno J
Symbol Desiatka automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Desiatka
Symbol Deviatka automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Deviatka

Špeciálne symboly a funkcie automatu

3D
3D
NIE
Autoplay
Autoplay
ÁNO
Freespiny
Freespiny
NIE
Multiplikátor výhier
Multiplikátor výhier
ÁNO
Uzamykanie symbolov
Uzamykanie symbolov
NIE
Wild symbol
Wild symbol
ÁNO
Zvyšovanie/Gamble
Zvyšovanie/Gamble
NIE
Ostatné funkcie
Bonusová hra
Miznúce symboly (Avalanche)
Mystery výhra
Scatter symbol
Symbol WILD Symbol automatu Jewels Quest 2 od eGaming
WILD Symbol

Online herný automat Jewels Quest 2 disponuje aj symbolmi WILD, ktoré zastupujú prakticky všetky symboly – okrem Scatter symbolov – aby vytvorili najlepšie výherné kombinácie, ktoré sa zhodujú s výplatnými tabuľkami. Výplata z výhernej kombinácie, ktorá obsahuje symbol WILD, sa vypočíta a pripojí sa násobiteľ x2.

 • Vďaka tomuto symbolu ťa bude herný automat naozaj baviť. Stačí len pár točení na to, aby sa symbol objavil a zabezpečil ti poriadne výhry.
Symbol Scatter symbol automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Scatter symbol

Online herný automat Jewels Quest 2 disponuje aj symbolmi Scatter, ktoré tu nie sú len tak pre parádu. Pokiaľ sa ti podarí vytočiť najmenej tri tieto symboly, potom na teba čaká super funkcia s Mystery hrou.

Mystery hra

Mystery hra Jewels Quest 2
Mystery hra Jewels Quest 2

Hra disponuje bonusovým Scatter symbolom. Pokiaľ sa kdekoľvek na valcoch objavia aspoň 3 rovnaké Scatter symboly, aktivuje sa v jednej technickej hre bonusová funkcia – Bonusová hra Mystery. Interakcia stávkara nemá vplyv na výsledok hry ani na výšku výhry. Každý bonusový symbol, ktorý je súčasťou reťazca, ktorý aktivoval bonusovú hru, je po aktivácii premenený. Zmení sa na skrytý symbol s pokladom z drahých kameňov s násobiteľom výhry zhodným s výplatnou tabuľkou odmien v závislosti na aktuálnej stávke v rámci hry, v ktorej bola aktivovaná bonusová hra.

Mystery hra 2 Jewels Quest 2
Mystery hra 2 Jewels Quest 2

Hráč odkryje vybrané symboly. Bonusová hra sa ukončí, keď sú odkryté všetky výherné polia alebo keď je nájdené prázdne pole. V poli Celková výhra sú uvedené všetky výhry z bonusovej funkcie vrátane výhier z hry, v ktorej bol režim bonusového kola spustený.

Tabuľka výhier

Symbol Násobok stávky
3x v línii 4x v línii 5x v línii
Symbol Spiaca dáma automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Spiaca dáma
5x 10x 15x
Symbol Písmeno A automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Písmeno A
2x 5x 10x
Symbol Písmeno K automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Písmeno K
2x 5x 10x
Symbol Písmeno Q automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Písmeno Q
1x 3x 4x
Symbol Písmeno J automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Písmeno J
1x 3x 4x
Symbol Desiatka automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Desiatka
1x 2x 3x
Symbol Deviatka automatu Jewels Quest 2 od eGaming
Deviatka
1x 2x 3x

Výherné línie

Výherne linie Jewels Quest 2
Výherne linie Jewels Quest 2

Počas celej hry na teba čaká úžasných 20 výherných línií.

Ako hrať daný automat

Rozhrania výherného automatu Jewels Quest 2
Rozhrania výherného automatu Jewels Quest 2
 1. Info: Vďaka tejto funkcii sa môžeš pozrieť na pravidlá herného automatu.
 2. Kredit: V tejto kolónke máš pred sebou prehľadne dané množstvo kreditov, ktoré ti zostáva na stávkovanie. Prípadne si môžeš aj spočítať, koľko si vyhral.
 3. Výhra: V priebehu hry získavaš otočné symboly a padajú výherné línie, vďaka ktorým si nahráš kredity. A práve túto čiastku v malom poli uvidíš a pripíšeš ku kreditu.
 4. Stávka –: Týmto tlačidlom znížiš kredit, ktorý chceš staviť.
 5. Max: Nastavíš si maximálnu možnú stávku, čo je 1000 kreditov.
 6. Stávka +: Týmto tlačidlom naopak zvýšiš kredit, ktorý chceš staviť.
 7. Stavený kredit: Tu uvidíš, koľko kreditov stavíš pred tým, ako spustíš ďalšie kolo herného automatu.
 8. Štart: Dáš do pohybu herný automat – začnú sa točiť valce.
 9. Pripísať: Toto tlačidlo sa objaví na mieste štart, akonáhle vyhráš kredity. Hneď ako klikneš na „pripísať“, všetok kredit sa ti pripíše k celkovej čiastke kreditu.
 10. Autoplay: Stačí, keď stlačíš tlačidlo Štart na 3 sekundy a herný automat sa začne otáčať úplne sám. Akonáhle už nebudeš chcieť, aby sa automat sám otáčal, stačí iba stlačiť tlačidlo Stop a automat bude zase len tvoj.

Rozrolované info–menu:

Menu Jewels Quest 2
Menu Jewels Quest 2
 1. Domov: V prípade, že by si chcel opustiť hru, klikni na túto ikonu. Avšak najskôr si vyber kredity na svoj účet a až potom choď späť na výber ďalšieho automatu.
 2. Zvuk: Pokiaľ máš rád zvukový sprievod, môžeš si nastaviť zvuk naplno a užívať si všetko, čo herný automat ponúka. Alebo naopak zvuk môžeš vypnúť a len pozorovať, ako herný automat beží.
 3. Otáznik: Otáznik ti odhalí, čo môžeš od hry čakať. Pozrieš sa tu na pravidlá automatu a tiež na funkcie, bonusy – skrátka všetko, čo je dôležité vedieť pre hranie automatu. Symbol otáznika ti jednoducho odhalí všeobecné pravidlá hry.
 4. Tabuľka výhier: Ak chceš načerpať trochu inšpirácie na hranie, zájdi sa pozrieť do tabuľky výhier, kde nájdeš všetky výhry podľa množstva stavených kreditov.
 5. Nastavenie: Nastavenie ti slúži na zmenu výšky stávok, spustíš si tu aj autoplay alebo ak klikneš na rozšírené nastavenia, kde sú trochu zaujímavejšie funkcie. Napríklad si navolíš kvalitu grafiky (od automatickej po najlepšiu) a tiež tu nájdeš extra funkcie, medzi ktoré sa radí rýchla hra alebo režim celej obrazovky.

Naše hodnotenie hry Jewels Quest 2

Valce obsahujú až 7 výplatných symbolov, pričom 6 z nich sú známe z kariet a symboly zlatých masiek. Na prvý pohľad tu objavíš veľmi zvláštne online výherné hracie pole. Nepoznáme dôvod, prečo prvý rad nie je vidieť a trochu nás to prekvapilo. Než vytočíš aspoň nízku výhru, musíš naozaj dlho čakať. Herný automat neobsahuje príliš veľa zaujímavých funkcií, okrem Mystery funkcie.

Celkové hodnotenie bonusu

 • 90%
  Hodnotenie redakcie
 • 60%
  Hodnotenie 5 hráčov
  Ohodnoť túto hru aj ty
  60%
Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
86 %
Funkcie a hrateľnosť
94 %
RTP a volatilita
90 %

Klady

 • 3 druhy Totemových masiek
 • Funkcie Scatter a WILD symbolov
 • 5 luxusných diamantov, ktoré disponujú násobiteľmi
 • Kaskádová funkcia
 • Multiplier funkcia

Zápory

 • Slabá prezentácia
 • Naozaj nízka frekvencia výhier

Top automaty od značky eGaming

Multiplay 81

98 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
98 %
Funkcie a hrateľnosť
98 %
RTP a volatilita
98 %

Hunter’s Dream 2

96 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
96 %
Funkcie a hrateľnosť
98 %
RTP a volatilita
94 %

Fruit Jack

94 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
94 %
Funkcie a hrateľnosť
94 %
RTP a volatilita
94 %

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.