Menu

EXTRA VÝPLATA či POWERBALL? – Mega porovnanie šancí na výhru

EXTRA VÝPLATA či POWERBALL? - Mega porovnanie šancí na výhru

EXTRA VÝPLATA či POWERBALL? - Mega porovnanie šancí na výhru

Šanca vyhrať jackpot v americkej lotérii Powerball je presne taká istá, ako keby ťa v tomto roku trafil blesk a ešte k tomu aj v tej istý deň napadol žralok. Šanca vyhrať v novej inovatívnej lotérii EXTRA VÝPLATE od Tiposu je až 247 krát vyššia. Tak prečo skúšať americké sny, keď môžeš byť bohatým aj tu na Slovensku? V čom je EXTRA VÝPLATA od Tiposu taká jedinečná a vo svojej podstate až charizmatická?

Máš pocit šťastia? Ak hráš lotériu, mal by si ho mať. O to viac, že vieš, aké vysoké sú tvoje šance na výhru.  Napríklad šanca, že získaš jackpot v americkej lotérii Powerball, je 1 ku 292,2 milióna. Aby si si to vedel predstaviť, máš:

Powerball – Šance na výhru:

  • šancu 1 k 1 222 000, že ťa v danom roku zabije alebo zraní blesk,
  • šancu 1:57 825, že počas svojho života zomrieš na bodnutie sršňom, osou alebo včelou,
  • šancu 1 k 35 074, že zomrieš pri kataklizmatickej búrke.

V praxi to vyzerá tak, že šanca, že vyhráš jackpot v americkej lotérii Powerball je presne taká istá, ako keby ťa v tomto roku trafil blesk a ešte k tomu aj v tej istý deň napadol žralok.

EXTRA VÝPLATA od Tiposu – Šance na výhru:

Pravdepodobnosť, že vyhráš EXTRA VÝPLATU od Tiposu v 1. poradí je 1:1,18 mil. Tvoja šanca na výhru sa zvyšuje s počtom vyplnených tipov – hracích polí.

Naše mega porovnanie – o koľko je výhodnejšie podať tip v EXTRA VÝPLATE ako v Powerballe?

Podľa našich výpočtov, šanca, že podanie tipu v EXTRA VÝPLATE ti prinesie šťastie je až 247 krát vyššia ako šanca, že vyhráš jackpot v Powerballe. Tak načo potom skúšať šťastie v americkej lotérii? Bohatým sa môžeš stať aj na Slovensku.

Prečo skúsiť hrať EXTRA VÝPLATU?

Sen o veľkej výhre v lotérii dáva niektorým hráčom dôvod staviť si na svoje šťastné čísla každý týždeň. Pre väčšinu hráčov je to rekreačná aktivita s nádychom vzrušenia. Ale pre niektorých môže hranie v lotérii nadobudnúť nutkavé črty, čo spôsobí, že nevedome skĺznu do nepríjemnej závislosti alebo sa im stane ešte niečo horšie. Ak vyhrajú v 1. poradí (jackpot) a ihneď si ho naraz celý prevezmú, zo štatistického hľadiska veľké percento výhercov do pár rokov zbankrotuje. A je na tom finančne aj sociálne ešte horšie ako pred výhrou. Dôvod je jednoduchý: pocit, že majú na svojom konte vysokú sumu, im dáva pocit, že môžu všetko utratiť v priebehu pár týždňov.

EXTRA VÝPLATA je jedinečný návod na to, ako nezbankrotovať. Každý mesiac sa ti výhra pripíše na tvoj bankový účet ako extra odmena k tvojej výplate. Ak si zvedavý koľko a aké sú pravidlá či frekvencie žrebovania EXTRA VÝPLATY, mrkni na náš článok. Dozvieš sa viac.

EXTRA VÝPLATA – výborný nápad, ako sa popri výplate tešiť na pasívny príjem

Nechceš byť miliardárdom iba ti stačí prilepšenie k mesačnej výplate? Potom máme pre teba výbornú správu: lotériová spoločnosť Tipos prišla s novým inovatívnym riešením – EXTRA VÝPLATOU, ktorá sa ti každý mesiac pripíše na tvoj bankový účet spolu s tvojou zamestnaneckou výplatou alebo inou odmenou. Stačí si ju raz vyskúšať a pochopíš, aký charizmatický je jej princíp hrania!

Lotérie nie sú vôbec také návykové ako hazardné hry

O môj extra príjem už mám postarané
O môj extra príjem už mám postarané

V porovnaní s inými hazardnými hrami majú lotérie veľmi nízky návykový potenciál. Keďže žrebovanie prebieha len raz alebo dvakrát týždenne, frekvencia možností tipovania je pomerne nízka. Automaty, online automaty a živé športové stávky ponúkajú výrazne vyšší potenciál závislosti. Ak si verný lotériám, potom využi našu ponuku a vyber si z našich dostupných (už aj online) lotérií a ihneď si over svoj Loto tip.

Ak chceš vyhrať viac, ale s nižšími šancami ako pri Lote, natipuj a over si svoj Euromiliónový tip alebo skús ďalšie nasledovné tipy:

Aktuálny jackpot
98 000 000  € (Výnimočne sa hrá o vecné ceny)
Aktuálny jackpot
6 488 123  €
Aktuálny jackpot
5 000 000  €
Aktuálny jackpot
500 000  €
Aktuálny jackpot
72 000  €
Aktuálny jackpot
44 345  €
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Páčil sa vám tento článok
50%

Autor obsahu

Súvisiace články

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.