Menu

S novou ─Ź├şselnou lot├ęriou EXTRA V├ŁPLATA ti ka┼żd├Ż mesiac cinkne na ├║─Źte a┼ż 4 000 ÔéČ

S novou ─Ź├şselnou lot├ęriou EXTRA V├ŁPLATA ti ka┼żd├Ż mesiac cinkne na ├║─Źte a┼ż 4 000 ÔéČ

S novou ─Ź├şselnou lot├ęriou EXTRA V├ŁPLATA ti ka┼żd├Ż mesiac cinkne na ├║─Źte a┼ż 4 000 ÔéČ

Ch├Żba ti ka┼żd├Ż mesiac "do v├Żplaty"? Po┼żi─Źiava┼í si peniaze alebo si neust├íle p├Żta┼í vopred preddavky? Ak by si vyhral hlavn├║ cenu v novej ─Ź├şselnej lot├ęrii od Tiposu s n├ízvom EXTRA LOT├ëRIA, tvoj probl├ęm by bol nav┼żdy vyrie┼íen├Ż. Od 19. marca pon├║ka n├írodn├í lot├ęriov├í spolo─Źnos┼ą TIPOS nov├║ lot├ęriu, ktorej v├Żhern├í suma sa ti bude pripisova┼ą ka┼żd├Ż mesiac po dobu 10 rokov na tvoj ├║─Źet ako ─Ćal┼íia v├Żplata. Sumy s├║ neuverite─żn├ę a ┼żrebuje sa ka┼żd├Ż pondelok.

Obsah ─Źl├ínku S novou ─Ź├şselnou lot├ęriou EXTRA V├ŁPLATA ti ka┼żd├Ż mesiac cinkne na ├║─Źte a┼ż 4 000 ÔéČ

Nov├í lot├ęria, ktor├í ti pom├┤┼że „do v├Żplaty“

N├írodn├í lot├ęriov├í spolo─Źnos┼ą pri┼íla na trh s novou supermanskou topkou vo svete lot├ęri├ş. Pon├║ka lot├ęriu, ktor├í ti pom├┤┼że „do v├Żplaty“. Ten, kto vyhr├í hlavn├║ cenu, m├í postaran├ę ka┼żd├Ż mesiac o v├Żplatu a┼ż na 30 rokov. Bude dost├íva┼ą pas├şvny pr├şjem – len tak, bez ni─Źnerobenia mu na bankovom ├║─Źte cinkne ka┼żd├Ż mesiac zauj├şmav├í ┼ítedr├í sumi─Źka.

Nov├í lot├ęria s nov├Żm sp├┤sobom v├Żplaty

Renomovan├í n├írodn├í lot├ęriov├í spolo─Źnos┼ą Tipos vyvinula lot├ęriov├Ż produkt, ktor├Ż je unik├ítny a z├írove┼ł aj „v├Żchovn├Ż“. EXTRA V├ŁPLATA pon├║ka svojim hr├í─Źom od 19. marca mo┼żnos┼ą vyhra┼ą hlavn├║, ale aj in├ę ceny s t├Żm, ┼że vypl├ícanie hlavnej v├Żhry bude podobn├ę tomu Powerballov├ęmu sp├┤sobu. V├Żhra sa bude vypl├íca┼ą postupne. V pr├şpade Powerballu si m├┤┼że┼í vybra┼ą – bu─Ć si nech├í┼í v├Żhru vyplati┼ą ihne─Ć a naraz alebo postupne, aby si nezbankrotoval:-)

ÔÇ×Ide o anuitn├║ lot├ęriu, nie jackpotov├║. V├Żhra 480 000 eur v prvom porad├ş je teda pevn├í, nekumuluje sa ako jackpot, ale zato v├Żhercovi, ktor├ęmu na ┼łu vznikne n├írok, bude vypl├ícan├í ka┼żd├Ż mesiac po dobu 10 rokov ÔÇ×v├ŻplataÔÇť vo v├Ż┼íke 4 000 eur,ÔÇť objasnila hovorky┼ła spolo─Źnosti Tipos Jana Pohorelsk├í.

Nielen v├Żhry v prvej v├Żhernej kateg├│rii, ale aj v├Żhry v druhej v├Żhernej kateg├│rii bud├║ vypl├ícan├ę postupne. Ka┼żd├Ż mesiac si tak m├┤┼że┼í k v├Żplate prilep┼íi┼ą┬á napr├şklad 2000 eur alebo 4 000 eur.

Pravidlá hry

┼Żrebovanie v├Żhern├Żch ─Ź├şsel sa bude kona┼ą ka┼żd├Ż pondelok z dvoch osud├ş. Cena za jeden tip na jedno ┼żrebovanie v lot├ęrii EXTRA V├ŁPLATA je 1,50 eura. EXTRA V├ŁPLATA nebude ma┼ą doplnkov├║ jokerov├║ hru. V prvom osud├ş sa bude ┼ąaha┼ą 6 z 27 ─Ź├şsel. V druhom si mus├ş┼í spr├ívne tipn├║┼ą 4 ─Ź├şsla a ako v├Żhern├ę sa z nich bude ┼żrebova┼ą iba jedno.

EXTRA V├ŁPLATA pon├║ka 7 v├Żhern├Żch porad├ş. Prv├ę dve poradia s├║ stanoven├ę pevne. To, ko─żko bude┼í m├┤c┼ą vyhra┼ą z tretieho a┼ż siedmeho poradia, bude z├ívisie┼ą od v├Ż┼íky vkladov do konkr├ętneho ┼żrebovania.

Ak si vyberie┼í jeden tiket EXTRA V├ŁPLATA, m├┤┼że┼í na ┼łom natipova┼ą najviac 8 tipov ÔÇô hrac├şch pol├ş.

─Äal┼íie s├║hrnn├ę info pre teba:

─Äal┼íie pon├║kan├ę mo┼żnosti EXTRA V├ŁPLATY ti odhal├ş aj nasledovn├ę video:

“ frameborder=“0″allowfullscreen=“allowfullscreen“>

─Äal┼íie lot├ęrie, ktor├ę ti m├┤┼żu (s├şce jednorazovo) pom├┤c┼ą k v├Żplate, s├║:

Aktuálny jackpot
16 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
914 794  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
17 605  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.