Menu

Ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł m├í┼í ve─żk├║ ┼íancu vyhra┼ą – V Lote, Eurojackpote ─Źi Euromili├│noch!

Ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł m├í┼í ve─żk├║ ┼íancu vyhra┼ą - ─Źi u┼ż v Lote, Eurojackpote ─Źi Euromili├│noch!

Ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł m├í┼í ve─żk├║ ┼íancu vyhra┼ą - ─Źi u┼ż v Lote, Eurojackpote ─Źi Euromili├│noch!

Predstav si, ┼że je r├íno a ty si ide┼í na po┼ítu vyzdvihn├║┼ą listov├║ z├ísielku. Popri tom si vo svojej "Nikinke" pod├í┼í namiesto rannej k├ívy vyplnen├Ż hern├Ż tiket. Okrem toho e┼íte aj naraz├ş┼í na parti─Źku tip├ęrov, ktor├ş debatuj├║ o v├Żsledkov futbalov├Żch ─Źi hokejov├Żch z├ípasov. T├Żch mo┼żnost├ş na tipovanie je tak neuverite─żne ve─ża, ┼że nemus├ş┼í ani sledova┼ą ┼íportov├ę z├ípasy - sta─Ź├ş ak si tipne┼í v Lote, Eurojackpote alebo v Euromili├│noch.

┼áance na v├Żhru v Lote s├║ takmer neust├íle

V ktor├ę dni sa na Slovensku ┼żrebuje Loto? ┼áance na v├Żhru m├í┼í dvakr├ít do t├Ż┼żd┼ła. ┼Żrebovanie Loto prebieha dvakr├ít t├Ż┼żdenne. Overi┼ą si svoj Loto tip m├┤┼że┼í teda v┼żdy:

  • v stredu ve─Źer
  • v sobotu ve─Źer.

Kedy prebieha ┼żrebovanie Eurojackpotu?

┼Żrebovanie hry Eurojackpot na Slovensku prebieha v┼żdy v piatky ve─Źer. T├íto lot├ęria m├í ├║─Źas┼ą vo viacer├Żch eur├│pskych krajin├ích, vr├ítane Slovenska, a piatok bol stanoven├Ż ako ofici├ílny de┼ł pre overovanie Eurojackpotov├Żch natipovan├Żch ─Ź├şsel. Hr├í─Źi maj├║ mo┼żnos┼ą vybra┼ą si svoje ─Ź├şsla pred ur─Źen├Żm ─Źasom pred piatkov├Żm ┼żrebovan├şm a v├Żsledky s├║ potom verejne ozn├ímen├ę po ┼żrebovan├ş. Je to jedna z najob─ż├║benej┼í├şch eur├│pskych lot├ęri├ş s ve─żk├Żmi jackpotmi a r├┤znymi cenami.

Pravidl├í lot├ęrie Eurojackpot si ve─żmi jednoduch├ę. Ak ti st├íle nie je jasn├ę, ako presne Eurojackpot funguje, pre─Ź├ştaj si n├í┼ího preh─żadn├ęho sprievodcu o pravidl├ích a fungovan├ş lot├ęrie Eurojackpot.

Euromili├│ny – kedy sa dozviem v├Żsledky?

┼Żrebovanie lot├ęrie Euromili├│ny prebieha na Slovensku dvakr├ít t├Ż┼żdenne, konkr├ętne v utorok a v piatok ve─Źer. Tieto dva dni s├║ ofici├ílnymi d┼łami na overenie Euromili├│nov├ęho tipu na Slovensku. Hr├í─Źi maj├║ mo┼żnos┼ą vybra┼ą si svoje ─Ź├şsla pred ur─Źen├Żm ─Źasom pred utor┼łaj┼í├şm alebo piatkov├Żm ┼żrebovan├şm a v├Żsledky s├║ potom verejne ozn├ímen├ę po ┼żrebovan├ş. Euromili├│ny je ve─żmi popul├írna eur├│pska lot├ęria, ktor├í podobne ako Eurojackpot pon├║ka ve─żk├ę jackpoty a mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch v├Żhier. Ak chce┼í poda┼ą svoj hern├Ż tiket a v├Żber ─Ź├şsel nech├íva┼í na profesion├ílny v├Żber – sk├║s n├í┼í Euromili├│nov├Ż gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel:

Gener├ítor ─Ź├şsiel Euromili├│nov

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?
?
Euromilióny - pravdepodobnosti, overenie tipu a pravidlá
Euromili├│ny – pravdepodobnosti, overenie tipu a pravidl├í

Euromili├│ny – Lot├ęria, ktor├í u┼ż ani na Slovensku nie je tabu

Euromili├│ny je lot├ęria, ktor├í bola zalo┼żen├í v roku 2004 a moment├ílne ju organizuj├║ spolo─Źnosti z viacer├Żch kraj├şn Eur├│py.

Lot├ęriov├í hra Euromili├│ny funguje nasledovne:

  • Hr├í─Źi vyberaj├║ p├Ą┼ą hlavn├Żch ─Ź├şsel z rozsahu 1 a┼ż 50 a dve „Lucky Star“ (┼ítastn├ę hviezdy) ─Ź├şsla z rozsahu 1 a┼ż 12.
  • ┼Żrebovanie ─Ź├şsel sa uskuto─Ź┼łuje dvakr├ít t├Ż┼żdenne, v utorok a v piatok ve─Źer.
  • Jackpot z├şskava hr├í─Ź, ktor├Ż uh├ídne v┼íetk├Żch p├Ą┼ą hlavn├Żch ─Ź├şsel a obe „Lucky Star“ ─Ź├şsla.

Pravdepodobnosti – Euromili├│ny nepon├║kaj├║ iba v├Żhru jackpotu

Okrem v├Żhry jackpotu maj├║ tipuj├║ci v Euromili├│noch vysok├║ ┼íancu na v├Żhru aj v ni┼ż┼í├şch cenov├Żch kateg├│ri├ích. Tieto finan─Źn├ę v├Żhry m├┤┼żu hr├í─Źi z├şska┼ą aj s vy┼í┼íou pravdepodobnos┼ąou. Pravdepodobnos┼ą v├Żhry v ka┼żdej z t├Żchto kateg├│ri├ş je r├┤zna.

V┼íetky lot├ęrie, na ktor├ę si m├┤┼że┼í stavi┼ą na Slovensku

Aktuálny jackpot
96 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 769 639  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
43 024  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.