Menu

Keno ┼ítatistiky – Na ktor├ę ─Ź├şsla sa oplat├ş vsadi┼ą?

Keno ┼ítatistiky - Na ktor├ę ─Ź├şsla sa oplat├ş vsadi┼ą?

Keno ┼ítatistiky - Na ktor├ę ─Ź├şsla sa oplat├ş vsadi┼ą?

Keno je ─Ź├şseln├í lot├ęria, ktorej p├┤vod siaha a┼ż do ─Źias starovekej ─î├şny. Hr├í sa dodnes. Hr├í─Źi sa st├íle p├Żtaj├║, kedy sa Keno 10 ┼żrebuje, ko─żko ─Ź├şsel z ko─żko treba zvoli┼ą, ktor├ę ─Ź├şsla sa ┼ąahaj├║ naj─Źastej┼íie a ktor├ę ─Ź├şsla sa ┼ąahaj├║ iba sporadicky. V tomto ─Źl├ínku n├íjde┼í stru─Źn├ę inform├ície o Keno 10, Keno barometer spolu s Keno ┼ítatistikami najmenej a naj─Źastej┼íie ┼ąahan├Żch ─Ź├şsel.

Keno – od ─Źias ─î├şny a┼ż po s├║─Źasnos┼ą

Keno ─Ź├şsla - ┼átatistiky ┼żrebovan├ş
Keno ─Ź├şsla – ┼átatistiky ┼żrebovan├ş

Keno je ─Ź├şseln├í lot├ęria, ktor├í m├í svoj p├┤vod v starej ─î├şne. Podoba tejto ─Ź├şselnej lot├ęrie sa neust├íle vyv├şja. Niektor├ę zmeny nastali e┼íte aj po roku 2020. Hern├Ż syst├ęm Keno a denn├ę ┼żrebovania s├║ obzvl├í┼í┼ą v├Żnimo─Źn├ę. Ak nevie┼í, ako sa Keno hr├í, presk├║maj pravidl├í, zisti, ─Źi sa oplat├ş vsadi┼ą, pozri si ┼ítatistiky vy┼żrebovan├Żch ─Ź├şsel Keno, tipuj a overuj svoje Keno 10 tipy.

Kedy sa Keno 10 ┼żrebuje a ako?

Denn├ę ┼żrebovanie v├Żhern├Żch ─Ź├şsel Keno sa organizuje aj na Slovensku. Keno 10 sa ┼żrebuje ka┼żd├Ż de┼ł, sedem dn├ş v t├Ż┼żdni. N├íhodn├Ż gener├ítor ur─Ź├ş 20 v├Żhern├Żch ─Ź├şsel z 80 ─Ź├şsel. Hern├Ż vzorec teda znie: 20 z 80. ─î├şm viac ─Ź├şsel tipuje┼í, t├Żm je tvoja ┼íanca na v├Żhru vy┼í┼íia, ale zvy┼íuje sa aj tvoj vklad. Ak za┼íkrtne┼í 20 spr├ívnych ─Ź├şsel, m├┤┼że┼í sa te┼íi┼ą na hlavn├║ v├Żhru.

Mo┼żno si po─Źul o lot├ęrii Keno,┬á Keno 10 a Klube Keno. To, ak├Ż je medzi nimi rozdiel, sa do─Ź├şta┼í v ─Źl├ínku o rozdielnosti medzi Keno a Keno 10.

Ak si sa rozhodol uzatvori┼ą st├ívku, postupuj pod─ża n├í┼ího sprievodcu Ako si uzatvori┼ą st├ívku v Keno 10 a Klube Keno.

 

┼átatistika Keno: Naj─Źastej┼íie ┼żrebovan├ę ─Ź├şsla KENO

Ke─Ć┼że ─Ź├şsla Keno sa ┼żrebuj├║ denne, frekvencia ┼żrebovan├Żch ─Ź├şsel je relat├şvne bl├şzka. Poh─żad do hist├│rie v┼íak ukazuje, ┼że pomerne ─Źasto boli ┼ąahan├ę tieto ─Ź├şsla: 49, 64, 33, 2 a 9. Niektor├ş hr├í─Źi uprednost┼łuj├║ naj─Źastej┼íie ┼ąahan├ę ─Ź├şsla v hre Keno, zatia─ż ─Źo in├ş maj├║ tendenciu vs├ídza┼ą na ─Ź├şsla, ktor├ę s├║ ┼ąahan├ę menej ─Źasto.

┼átatistiky ─Ź├şsel Keno poskytuj├║ dobr├Ż preh─żad o najvz├ícnej┼í├şch a naj─Źastej┼íie ┼ąahan├Żch ─Ź├şslach Keno od ofici├ílneho spustenia lot├ęrie. Teraz si v┼íak m├┤┼że┼í pozrie┼ą aj ┼ítatistiky Keno za jednotliv├ę roky, napr├şklad 2023 a 2024. Pr├şslu┼ín├ę ┼ítatistiky n├íjde┼í na webov├Żch str├ínkach lot├ęriov├Żch spolo─Źnost├ş.

─î├şsla, ktor├ę sa ┼żrebuj├║ najmenej ─Źasto

Ako sme pr├íve op├şsali, aj frekvencia najmenej ─Źasto ┼ąahan├Żch ─Ź├şsel je bl├şzko seba. Zo ┼ítatistick├ęho h─żadiska ide o ─Ź├şsla: 4, 22, 61, 62 a 67, ale v kone─Źnom d├┤sledku o v├Żhern├Żch ─Ź├şslach rozhoduje n├íhodn├Ż gener├ítor bez oh─żadu na ┼ítatistiku Keno.

Barometer Keno – N├ístroj pre viac hernej z├íbavy

Barometer Keno je ┼ítatistika. Ukazuje, ktor├ę ─Ź├şsla neboli vy┼żrebovan├ę za dlh┼íie ─Źasov├ę obdobie. Barometre zobrazuj├║ ve─żmi odli┼íne r├┤zne lot├ęriov├ę spolo─Źnosti. Niekedy s├║ to ve─żk├ę a mal├ę kruhy, inokedy st─║pcov├ę grafy. Pomocou barometra m├┤┼żu hr├í─Źi z├ímerne vs├ídza┼ą na ─Ź├şsla, ktor├ę neboli ┼ąahan├ę nieko─żko dn├ş, alebo na ─Ź├şsla, ktor├ę sa v ─Ź├şseln├Żch kombin├íci├ích objavovali ve─żmi ─Źasto.

Bez oh─żadu na to, ─Źi hr├í┼í Keno pod─ża nejak├ęho hern├ęho princ├şpu ─Źi syst├ęmu alebo jednoducho st├ívkuje┼í na z├íklade svojho pocitu, percentu├ílna ┼íanca na v├Żhru je rovnak├í. Keno ─Ź├şsla m├┤┼żu by┼ą vy┼żrebovan├ę p├Ą┼ąkr├ít za sebou a potom nieko─żko t├Ż┼żd┼łov v├┤bec. Barometer dod├íva hre trochu viac z├íbavy, ale nepou┼ż├şva sa na predpovedanie v├Żhier.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Kena 10

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
Chcem vygenerova┼ą ─Ź├şsla
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Stav si na lot├ęrie aj s bonusom

Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok
100%

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.