Menu

Ko─żko vyhr├ívaj├║ Slov├íci v doplnkovej hre JOKER? – Porovnanie v├Żhier v r├┤znych doplnkov├Żch hr├ích JOKER

Ko─żko m├┤┼żem vyhra┼ą v doplnkovej hre JOKER? - Porovnanie v├Żhier v r├┤znych doplnkov├Żch hr├ích JOKER

Ko─żko m├┤┼żem vyhra┼ą v doplnkovej hre JOKER? - Porovnanie v├Żhier v r├┤znych doplnkov├Żch hr├ích JOKER

S doplnkovou hrou Joker sa u┼ż asi ka┼żd├Ż z n├ís niekedy stretol. Mo┼żno sme si ju nikdy na hernom tikete nezvolili, no t├Żm sme z├írove┼ł pri┼íli o mo┼żnos┼ą ┼íance na ─Ćal┼íie v├Żhry. Ak├ę vysok├ę v├Żhry zvy─Źajne z├şskavaj├║ Slov├íci v doplnkovej hre Joker? Vedel si, ┼że v Euromili├│novom Jokeri vyhr├ívaj├║ Slov├íci aj 20 000 ÔéČ a v Eurojackpotovom Jokeri a┼ż 50 000 ÔéČ? Porovnanie doplnkovej hry Joker v Euromili├│noch a Eurojackpote n├íjde┼í v nasledovnom ─Źl├ínku.

Obsah ─Źl├ínku Ko─żko vyhr├ívaj├║ Slov├íci v doplnkovej hre JOKER? - Porovnanie v├Żhier v r├┤znych doplnkov├Żch hr├ích JOKER

Doplnkov├í hra Joker - Kde sa viac oplat├ş?
Doplnkov├í hra Joker – Kde sa viac oplat├ş?

S pojmom Joker sa u┼ż ur─Źite ka┼żd├Ż z n├ís niekedy stretol. Tento term├şn sa ─Źasto pou┼ż├şva v hr├ích ako poker alebo ┼íach. Tu ide o ┼żol├şka, teda kartu, ktor├í m├┤┼że by┼ą pou┼żit├í ako n├íhrada za ak├║ko─żvek in├║ kartu. V t├Żchto hr├ích prid├ívaj├║ ┼żol├şky zvy─Źajne element nevyspytate─żnosti a prekvapenia.

Joker v lot├ęri├ích je n├ízov pr├şdavnej (doplnkovej) hry, kde si m├┤┼że┼í ako hr├í─Ź zak├║pi┼ą dodato─Źn├Ż l├şstok. Tento dodato─Źn├Ż l├şstok ti d├íva mo┼żnos┼ą ┼íance vyhra┼ą ─Ćal┼íie ceny.

Ako vyzer├í ┼żrebovanie doplnkovej hry Joker v Euromili├│noch a v Eurojackpote a ak├ę vysok├ę v├Żhry si odniesli hr├í─Źi, ktor├ş si na tikete podali aj doplnkov├║ hru Joker? Aby si bol na ├║vod v obraze, pozri si najprv pre porovnanie v├Żsledky ┼żrebovania v hlavn├Żch hr├ích – Euromili├│nov├ę v├Żsledky ┼żrebovania a Eurojackpotov├ę v├Żsledky ┼żrebovania.

A teraz sa spolo─Źne pozrieme na to, ako to vyzer├í u Slov├íkov s doplnkovou hrou Joker v Euromili├│noch aj v Eurojackpotovom Jokeri.

Joker v Euromili├│noch – Ko─żko m├┤┼żem vyhra┼ą?

Euromili├│ny Joker je doplnkov├í hra k ─Ź├şselnej lot├ęrii EUROMILI├ôNY. Cena za ├║─Źas┼ą v doplnkovej hre EUROMILI├ôNY JOKER je 0,50 eura na jedno ┼żrebovanie. Euromili├│nov├ę v├Żhern├ę ─Ź├şsla, ako aj v├Żhern├ę ┼íes┼ą─Ź├şslie pre doplnkov├║ hru Euromili├│ny Joker sa ┼ąahaj├║ v utorok a v sobotu.

Po─Źas posledn├ęho okt├│brov├Ż utorkov├ęho ┼żrebovania doplnkovej hry Joker sa ┼í┼ąastie v Euromili├│noch usmialo na slovensk├ęho hr├í─Źa, ktor├Ż z├şskal v prvej v├Żhernej kateg├│rii ├║┼żasn├Żch 20 000 ÔéČ.

V├Żherca vyplnil svoj v├Żhern├ę ┼íes┼ą─Ź├şslie pre doplnkov├║ hru Euromili├│ny Joker v bratislavskej prev├ídzke spolo─Źnosti Tipos. Za t├║to skvel├║ v├Ż┼íku v├Żhry m├┤┼że v─Ća─Źi┼ą pr├íve svojou st├ívkou v ┼íiestich ┼żrebovaniach. Za svoju v├Żsledn├║ st├ívku teda zaplatil 12 eur. Na svojej euromili├│novej st├ívke mu gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel navolil jokerov├ę ┼íes┼ą─Ź├şslie 4-6-9-0-0-8.

Pre─Źo pon├║kaj├║ Euromili├│ny tak├ę vysok├ę v├Żhry a pre─Źo patria k ob─ż├║ben├Żm lot├ęriov├Żm hr├ím? Ak si si Euromili├│ny e┼íte nikdy nesk├║sil, nem├í┼í ─Źo strati┼ą. Pravidl├í Euromili├│novo s├║ jednoduch├ę a poda┼ą hern├Ż tiket m├┤┼że┼í kedyko─żvek aj z domu, ak si za po─Ź├şta─Źom alebo ak nav┼ít├şvi┼í kamenn├║ prev├ídzku poskytovate─ża tejto Euromili├│novej lot├ęrie.

Zahraj si tieto lot├ęrie v Tipose

Aktuálny jackpot
96 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 769 639  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Joker v Eurojackpote – Ko─żko m├┤┼żem vyhra┼ą?

Eurojackpot Joker je doplnkov├í hra k lot├ęrii Eurojackpot. Ak si chce┼í prida┼ą tip aj v doplnkovej hre Eurojackpot Joker, zaplat├ş┼í na jedno ┼żrebovanie 1 euro. V├Żhern├ę ┼íes┼ą─Ź├şslie pre t├║to doplnkov├║ hru sa z osudia ┼żrebuje v utorok a v piatok spolu s v├Żhern├Żmi ─Ź├şslami lot├ęrie Eurojackpot.

V utorkovom ┼żrebovan├ş 25. j├║la sa u┼ż po deviaty raz v tomto roku ┼í┼ąastie usmialo na slovensk├ęho eurojackpotov├ęho hr├í─Źa, ktor├Ż v prvej v├Żhernej triede v doplnkovej hre Eurojackpot Joker z├şskal neuverite─żn├Żch┬á50 000 eur.

Tento slovensk├Ż ┼í┼ąastlivec si podal eurojackpotov├║ st├ívku na tren─Źianskej prev├ídzke spolo─Źnosti TIPOS. Na svojom v├Żhernom Eurojackpotovom tikete si navolil svoje ─Ź├şsla v dvoch hrac├şch poliach a pridal aj ─Ź├şsla pr├íve v doplnkovej hre Eurojackpot Joker. Jeho podan├í st├ívka bola vo v├Ż┼íke 5 eur.

V├Żhern├ę jokerov├ę ┼íes┼ą─Ź├şslie pre Eurojackpot Joker bolo 25.j├║la nasledovn├ę: 0-6-3-9-9-5. Pr├íve tieto ─Ź├şsla zvolil aj v├Żherca z tren─Źianskeho kraja, a tak ┼íi domov odniesol v├Żhern├║ sumu vo v├Ż┼íke 50 000 eur.

27. okt├│bra 2023 sa podarilo pomocou gener├ítora n├íhodn├Żch ─Ź├şsel vyhra┼ą Slov├íkovi v├Żhern├║ sumu v Eurojackpote, ktor├í bola vo v├Ż┼íke viac ako 326 000 ÔéČ.

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.