Menu

Slov├ík vyhral v Eurojackpote viac ako 326 000 ÔéČ

Slov├ík vyhral v Eurojackpote viac ako 326 000 ÔéČ

Slov├ík vyhral v Eurojackpote viac ako 326 000 ÔéČ

Posledn├Ż piatok pred du┼íi─Źkami, 27. okt├│bra 2023, bol pre jedn├ęho zo Slov├íkov naozaj magick├Żm ve─Źerom. V tretej v├Żhernej kateg├│rii lot├ęrie Eurojackpot sa mu podarilo vyhra┼ą neuverite─żn├Żch 326 420,80 eura. ─îo bolo k─ż├║─Źom jeho ├║spechu? Ktor├ę ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla ho urobili bohat┼í├şmi o viac ako tretinu mili├│na eur? A vedeli ste, ┼że si v├Żhern├ę ─Ź├şsla navolil pomocou gener├ítora n├íhodn├Żch ─Ź├şsel v ┼Żilinskom kraji?

Piatok pred du┼íi─Źkami bol pre Slov├íka prekvapen├şm

27 . okt├│bra 2023 sa podaril jedn├ęmu Slov├íkovi hus├írsky k├║sok – v tretej v├Żhernej kateg├│rii lot├ęrie Eurojackpot vyhral neuverite─żn├Żch 326 420,80 eura.

Po─Źas posledn├ęho okt├│brov├ęho piatka sa darilo viacer├Żm hr├í─Źom nadn├írodnej lot├ęrie Eurojackpot. Viacer├Żm Slov├íkom sa po overen├ş Eurojackpotov├Żch v├Żsledkov objavil ├║smev na tv├íri. Jeden Slov├ík mal v┼íak d├┤vod na obrovit├ínsku rados┼ą – v lot├ęrii Eurojackpot sa mu podarilo z├şska┼ą ├║┼żasn├Żch 326 420,80 eura v tretej v├Żhernej triede Eurojackpotu. T├íto suma ja z├írove┼ł aj najvy┼í┼íou sumou, ktor├í padla na Slovensku v tretej v├Żhernej kateg├│rii lot├ęrie Eurojackpot od jej zah├íjenia na Slovensku v okt├│bri 2015.

65. V├Żhra v tretej v├Żhernej kateg├│rii – v─Ćaka gener├ítoru n├íhodn├Żch ─Ź├şsel

Ide o 65. v├Żhru v tretej v├Żhernej kateg├│rii, ktor├í pripadla Slov├íkovi v celej hist├│rii hrania lot├ęrie Eurojackpotu. Vyhra┼ą v├Żhru v tre┼ąom porad├ş Eurojackpotu sa doposia─ż podarilo iba dvom Slov├íkom, a to v├Żhru vy┼í┼íiu ako 300-tis├şc eur. 23. m├íja tohto roku sa podarilo jedn├ęmu Slov├íkovi uspie┼ą v Eurojackpote sumou 309 030 eur.┬áZauj├şma ┼ąa, ak├ę boli jeho ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla alebo v ─Źom spo─Ź├şva v├ş┼ąazstvo v lot├ęrii Eurojackpot? Ak chce┼í rozumne zn├ísobi┼ą svoju v├Żhru, netipuj na svoje ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla, ale pou┼żi profesion├ílny gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel Eurojackpotu. To pod─ża mnoh├Żch odborn├şkov zaru─Źuje vy┼í┼íiu a prirodzen├║ pravdepodobnos┼ą v├Żhry. A gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel okrem toho vyu┼żil aj v├Żherca sumy vo v├Ż┼íke viac ako 326 000 eur po─Źas piatkovej v├Żhry pred du┼íi─Źkami.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Eurojackpotu

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?

V├Żherca si tipol v ┼Żilinskom kraji

┼á┼ąastlivec, ktor├ęmu sa po─Źas posledn├ęho piatku pred du┼íi─Źkami podarilo uspie┼ą v tre┼ąom porad├ş Eurojackpotu, si podal tip na jednom z predajn├Żch miest spolo─Źnosti Tipos v ┼Żilinskom kraji. Obsluhuj├║ci miestneho termin├ílu mu nahodil ┼ítvortipov├║ st├ívku s vyu┼żit├şm gener├ítora n├íhodn├Żch ─Ź├şsel v lot├ęrii Eurojackpot. Jeho tip ho teda st├íl 8 eur.

Ak by tipol spr├ívne aj powerballov├ę ─Ź├şsla, bol by nov├Żm slovensk├Żm milion├írom

Eurojackpotov├ę v├Żhry rekordne narastaj├║
Eurojackpotov├ę v├Żhry rekordne narastaj├║

Ak by mal spom├şnan├Ż Slov├ík v jednom n├íhodnom tipe okrem ─Ź├şsel 6, 13, 15, 20 a 40 aj dve powerballov├ę ─Ź├şsla 2 a 8, ktor├ę boli v piatok vy┼żrebovan├ę v lot├ęrii Eurojackpot, na slovenskej sc├ęne by sa objavil nov├Ż milion├ír.

Ku z├şskaniu hlavnej v├Żhry vo v├Ż┼íke viac ako 28 mili├│nov eur mu toti┼ż sta─Źilo uh├ídnu┼ą u┼ż len dve powerballov├ę ─Ź├şsla. Tie na jeho st├ívke boli pri pr├şslu┼ínom tipe 1 a 5, no aj tak z├şskal slu┼ín├║ sumu na svojom konte – v├Żhru z tretieho poradia vo v├Ż┼íke 326 420,80 eura. Rovnako vysok├í ┼ítedr├í v├Żhern├í suma v tre┼ąom porad├ş putovala v piatok aj do Nemecka a do Holandska.

Druh├í v├Żhern├í kateg├│ria lot├ęrie Eurojackpot priala v piatok jedn├ęmu n├│rskemu a jedn├ęmu d├ínskemu hr├í─Źovi. Ka┼żd├Ż z nich vyhral 868 212 eura. A ke─Ć┼że Eurojackpot nepokoril nikto, jackpot sa u┼ż v nasledovnom utorkovom ┼żrebovan├ş naakumuloval na ├║┼żasn├Żch 34 mili├│nov eur. Ak├ę ceny na teba ─Źakaj├║ po─Źas najbli┼ż┼íieho ┼żrebovania ─Ź├şsel v Eurojackpote? Ak nevie┼í, sta─Ź├ş ti overi┼ą svoj Eurojackpot v├Żsledok a dozvie┼í sa viac!

Po─Źas roka 2023 sa podarilo v tretej v├Żhernej kateg├│rii lot├ęrie Eurojackpot zatia─ż uspie┼ą deviatim slovensk├Żm hr├í─Źom a v├Żhru v druhom porad├ş z├şskali zatia─ż piati Slov├íci.

Eurojackpot len za 2 ÔéČ ka┼żd├Ż utorok a piatok

┼Żrebovanie v├Żhern├Żch ─Ź├şsel lot├ęrie Eurojackpot sa ┼żrebuj├║ ka┼żd├Ż utorok a piatok. Cena za jeden tip na jedno ┼żrebovanie je 2 eur├í a pravidl├í Eurojackpotu s├║ naozaj ve─żmi jednoduch├ę. A eurojackpotov├ę v├Żhry rekordne rast├║. Ak ┼ąa zauj├şma pre─Źo, ┼ítuduj, ─Ź├ştaj a tipuj!

Ak├Ż m├┤┼że┼í dosta┼ą na Eurojackpot bonus?

Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.