Menu

Ktor├ę znamenia zotrvaj├║ vo vz┼ąahu, aj ke─Ć ich druh├í polovi─Źka „t├Żra“?

Ktor├ę znamenia zotrvaj├║ vo vz┼ąahu, aj ke─Ć ich druh├í polovi─Źka

Ktor├ę znamenia zotrvaj├║ vo vz┼ąahu, aj ke─Ć ich druh├í polovi─Źka "t├Żra"?

Tv├íria sa, ┼że je v┼íetko v poriadku, ale skuto─Źnos┼ą je in├í. V k├║tiku svojho bytu ─Źi svojej du┼íe neust├íle trpia - raz menej, raz viac. Svoje tr├ípenie maskuj├║ zdanliv├Żm ├║smevom. Ktor├ę znamenia zverokruhu naj─Źastej┼íie zakr├Żvaj├║ svoje utrpenie a tv├íria sa, ┼że je v┼íetko OK?

Obsah ─Źl├ínku Ktor├ę znamenia zotrvaj├║ vo vz┼ąahu, aj ke─Ć ich druh├í polovi─Źka "t├Żra"?

Emocion├ílne „Ryby“

Emocionálne ryby
Emocionálne ryby

Ryby sa dok├í┼żu vc├şti┼ą do pocitov in├Żch, maj├║ bohat├║ predstavivos┼ą a vedia intuit├şvne predpoklada┼ą, ─Źo ich partner urob├ş alebo ako zareaguje. Ich svet sa odohr├íva na rozmedz├ş „reality a skuto─Źnosti“. ─îasto sa pr├íve vn├íraj├║ do svojho vn├║torn├ęho sveta, kde h─żadaj├║ ├║to─Źisko. Ich „nepr├ştomn├Ż“ poh─żad je dokonal├Ż kryc├ş man├ęver ako ukry┼ą svoje utrpenie, ktor├ę im sp├┤sobuje druh├í polovi─Źka vo vz┼ąahu. Vo vn├║tri zv├ídzaj├║ ve─żmi krut├Ż boj. Ich jedinou ├║techou je tvorivos┼ą, n├íbo┼żensk├ę ritu├íly a pocit seba─ż├║tosti.┬á

Ak nechce┼í trpie┼ą, ale u─żavi┼ą si, zahraj si a bude┼í c├şti┼ą aspo┼ł na chv├ş─żu ├║─żavu…

Aktuálny jackpot
85 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 745 391  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
21 820  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Prisp├┤sobiv├ş bl├ş┼żenci

Prisp├┤sobiv├ş bl├ş┼żenci
Prisp├┤sobiv├ş bl├ş┼żenci

Na bl├ş┼żencov m├í ve─żk├Ż vplyv Merk├║r. Bl├ş┼żenci s├║ s├şce extr├ęmne prisp├┤sobiv├ę znamenia, no neodpustia si vtipn├ę pozn├ímky a galantn├ę vystupovanie. Pod r├║┼íkom tejto pomp├ęznosti si v┼íak v skuto─Źnosti vo svojej du┼íi „maskuj├║“ siln├ę citov├ę utrpenie.

Vedia obdivuhodne zakr├Żva┼ą svoju boles┼ą extrovertn├Żm spr├ívan├şm a humorn├Żmi pozn├ímkami. Aj napriek tomu, ┼że s├║ vodcovia humoru, vo svojom vn├║tri s├║ ve─żmi zranite─żn├ş. Svoje vn├║torn├ę pocity nikdy neodha─żuj├║ in├Żm. Ak vo vz┼ąahu trpia, nikdy to svojmu partnerovi nepovedia. ─Äal┼íie inform├ície o znamen├ş zverokruhu bl├ş┼żenci spolu s Loto ┼í┼ąastn├Żmi ─Ź├şslami ti odhal├ş n├í┼í ─Źl├ínok o bl├ş┼żencoch.

Harmonick├ę v├íhy

Harmonick├ę v├íhy
Harmonick├ę v├íhy

P├┤vabn├ę v├íhy ┼żij├║ rady v harm├│nii. Harm├│niu sa sna┼żia udr┼ża┼ą aj napriek tomu, ┼że pre┼ż├şvaj├║ vn├║torn├ę utrpenie. ├Üsmev a diplomatick├ę spr├ívanie je len oby─Źajnou kamufl├í┼żou vn├║torn├Żch konfliktov a emocion├ílnych b├║rok. Ich ├║techou je to, ┼że zakamuflovan├í vn├║torn├í vyrovnanos┼ą je to, ─Źo dr┼ż├ş vz┼ąah „pokope“. V├íhy vedia, ┼że so svoj├şm vn├║torn├Żm nepokojom sa musia popasova┼ą sami a ┼że ho musia st├íle skr├Żva┼ą. Alebo svoj vn├║torn├║ predstavivos┼ą „pretavia“ v svojom ┼í┼ąastnom Loto tipe.

Dobrodru┼żn├ş strelci

Dobrodru┼żn├ş strelci
Dobrodru┼żn├ş strelci

Strelci s├║ neuverite─żne optimistick├ş, extr├ęmni nad┼íenci a dobrodruhovia. V ich ┼żivote panuje Jupiter, preto maj├║ st├íle chu┼ą za┼ż├şva┼ą nov├ę sk├║senosti a objavova┼ą nov├ę pocity. Ich bezstarostnos┼ą je v┼íak ─Źasto iba zahalen├şm hlbok├ęho pocitu nepokoja a ├║zkosti. Ak maj├║ vo vz┼ąahu h├ídky, nech├ívaj├║ si to pre seba a rad┼íej to „str├ívia len vo svojom vn├║tri“. Ni─Ź nezdie─żaj├║ so svoj├şm okol├şm. Ich technikou ako boles┼ą zakry┼ą s├║ pr├íve dobrodru┼żn├ę n├ípady a extrovertn├ę spr├ívanie. Aby unikli svoj├şm negat├şvnym em├│ci├ím, h─żadaj├║ svet rozpt├Żlenia a bujar├Żch aktiv├şt.

Ak chce┼í zisti┼ą, ak├ę ekvivalenty klasick├Żch znamen├ş zverokruhu prin├íle┼żia v ─Ź├şnskom znamen├ş zverokruhu, ─Ź├ştaj n├í┼í ─Źl├ínok o ─Ź├şnskych znameniach a dozvie┼í sa viac. A ┼że numerol├│gia je ─Źosi viac ako len te├│ria ─Ź├şsel, ti napovie ─Źl├ínok o ─Ź├şslach a ich v├Żzname v hran├ş lot├ęri├ş.

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.