Menu

Numerol├│gia v lot├ęrii znamen├í ─Źosi viac ako len ─Ź├şsla

Numerol├│gia v lot├ęrii znamen├í ─Źosi viac ako len ─Ź├şsla

Numerol├│gia v lot├ęrii znamen├í ─Źosi viac ako len ─Ź├şsla

Numerol├│gia znamen├í viac ako len ─Ź├şsla. M├í┼í ob─ż├║ben├ę ─Ź├şslo? Znamen├í pre teba nie─Źo? Prin├í┼ía ti ┼í┼ąastie? Ur─Źite nie si s├ím. Mnoh├ş ─żudia pova┼żuj├║ ─Ź├şsla za zdroj ┼í┼ąastia a ├║spechu. Nie nadarmo mnoh├ş hr├í─Źi lot├ęrie nehraj├║ len v┼żdy tie ist├ę ─Ź├şsla, ale predov┼íetk├Żm tie, ktor├ę maj├║ osobn├Ż v├Żznam. Dokonca aj Pytagoras bol toho n├ízoru, ┼że v┼íetko je preniknut├ę ─Ź├şslami: "Stavba sveta je zalo┼żen├í na sile ─Ź├şsel". Tu ti povieme, ktor├ę ─Ź├şsla maj├║ ak├Ż konkr├ętny v├Żznam a symboliku.

Numerol├│gia: viac ne┼ż len v├Żznam ─Ź├şsel

─î├şsla v numerol├│gii maj├║ okrem svojej matematickej funkcie aj symbolick├Ż rozmer. Neozna─Źuj├║ len ─Źist├║ hodnotu alebo mno┼żstvo nie─Źoho. U┼ż star├ş Babylon─Źania si boli vedom├ş magick├ęho v├Żznamu ─Ź├şsel. Podobne aj maysk├í, babylonsk├í a egyptsk├í kult├║ra. ─îi u┼ż ide o zvyky, mystiku alebo n├íbo┼żenstvo: cel├í hist├│ria ─żudstva je preniknut├í opakuj├║cimi sa ─Ź├şslami. N├íjdeme ich dokonca aj v starovekej architekt├║re. Umelci a architekti si vyberali ─Ź├şsla pr├íve pre ich zvl├í┼ítne vlastnosti: Pova┼żuj├║ sa za posv├Ątn├ę, symbolizuj├║ bo┼żsk├║ silu a ├║dajne s─żubuj├║ ┼í┼ąastie.

Pom├┤┼że ti numerol├│gia v niektorej z lot├ęri├ş?

Aktuálny jackpot
85 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 745 391  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
43 783  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

─î├şslo 1

V┼íetko sa za─Ź├şna ─Ź├şslom 1. Vedie, je pred v┼íetk├Żmi ostatn├Żmi. Vy┼żaduje si to odvahu a iniciat├şvu.┬á Preto je jednotka priekopn├şkom medzi ─Ź├şslami, nez├ívisl├í a individu├ílna. Je 1 tvoje ob─ż├║ben├ę ─Ź├şslo? Potom je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że tieto hodnoty s├║ pre teba d├┤le┼żit├ę.

─î├şslo 2

─î├şslo 2 je ─Ź├şslom ┼żenskosti. Ak├ę s├║ typick├ę ┼żensk├ę vlastnosti? Empatia, intu├şcia, starostlivos┼ą, at─Ć. Pod─ża toho ─Ź├şslo 2 znamen├í aj l├ísku a spolupatri─Źnos┼ą. Vyjadruje hlbok├║ n├íklonnos┼ą. M├┤┼że v┼íak symbolizova┼ą aj protiklady, ktor├ę sa len spolu st├ívaj├║ jedn├Żm. Polarita a dualita.

─î├şslo 3

─î├şslo 3 je ob─ż├║ben├ę aj v Biblii. ─îi u┼ż ide o Sv├Ąt├║ Trojicu Otca, Ducha a Syna alebo troch kr├í─żov Ga┼ípara, Melichara a Baltaz├íra.

─î├şslo 3 sa opakovane vyskytuje aj v rozpr├ívkach. ─îi u┼ż je to Popolu┼íka, ktor├í strat├ş top├íno─Źku tretiu noc zo v┼íetk├Żch noc├ş, Aladin, ktor├Ż m├í prirodzene 3 ┼żelania, pre ktor├ę platia 3 pravidl├í, alebo „Tri lieskov├ę orie┼íky pre Popolu┼íku“. Vhodn├ę ─Ź├şslo v numerol├│gii teda znamen├í vn├║torn├ę volanie, tvoriv├ęho ducha a kreativitu. Trojit├ę aleluja!

─î├şslo 4

─îo maj├║ spolo─Źn├ę ┼ítyri ro─Źn├ę obdobia, ┼ítyri smery vetra, ┼ítyri ┼żivly a ┼ítyri dimenzie? V┼íetky s├║ stabiln├ę a kon┼ítantn├ę. Preto ─Ź├şslo 4 znamen├í stabilitu. Z├írove┼ł v┼íak sp├íja protiklady a vytv├íra stabiln├Ż celok. Pr├íve tu sa objas┼łuje vz┼ąah k ─Ź├şslu 2. ┼átvorka sp├íja 4 p├│ly do celku namiesto 2.

─î├şslo 5

V niektor├Żch trad├şci├ích existuje piaty prvok, duch. Takpovediac piaty zmysel. ─î├şslo 5 v┼íak znamen├í aj p├Ą┼ą Kristov├Żch r├ín a poukazuje na boj a konflikt. Vo v┼íeobecnosti m├í 5 tendenciu vyvol├íva┼ą negat├şvne asoci├ície. Koniec koncov, nikto nechce by┼ą piatym kolesom na voze.

─î├şslo sedem - magick├í kombin├ícia
─î├şslo sedem – magick├í kombin├ícia

─î├şslo 6

─î├şslo 6 je spojen├ę so slne─Źnou energiou. V niektor├Żch magick├Żch trad├şci├ích sa dokonca ozna─Źuje ako ─Ź├şslo slnka. Znamen├í silu a istotu, ale aj zodpovednos┼ą.

─î├şslo 7

─î├şslo 7 je v numerol├│gii klasick├Żm ─Ź├şslom. U┼ż od ─Źias Biblie, kde sa spom├şna 770-kr├ít, p├┤sob├ş na ─żudstvo magickou fascin├íciou. Boh stvoril svet za 7 dn├ş. Preto m├í aj t├Ż┼żde┼ł 7 dn├ş. Existuje 7 hviezd, 7 oce├ínov, 7 divov sveta a 7. rok man┼żelstva sa pova┼żuje za mimoriadne citliv├Ż. Niet poch├Żb: 7 m├í v┼íetko. Znamen├í vy┼í┼íiu dokonalos┼ą, poznanie a duchovnos┼ą. Ide o najmagickej┼íie ─Ź├şslo zo v┼íetk├Żch.

Z tohto d├┤vodu je 7 pre mnoh├Żch hr├í─Źov lot├ęrie ┼í┼ąastn├Żm ─Ź├şslom. Mnoh├ę medzin├írodn├ę ─Źi lok├ílne lot├ęrie maj├║ 7 ─Źi u┼ż v n├ízve, sedemmiestnom ─Ź├şsle tiketu, magickom 7-miestnom jackpote alebo v siedmich v├Żhern├Żch kateg├│ri├ích. Dokonca aj niektor├ę st├ívky s├║ rozdelen├ę vo v├Ż┼íke 7,11 percenta do prvej v├Żhernej kateg├│rie.

─î├şslo 8

─î├şslo 8 m├í v duchovn├Żch kruhoch tie┼ż zvl├í┼ítny v├Żznam: ak sa potkne alebo prevr├íti, st├íva sa symbolom nekone─Źna. Symbolizuje teda za─Źiatky a konce, ale aj st├ílos┼ą a d├┤veru. V ├üzii sa sp├íja aj s priestorovou te├│riou feng-┼íuej. Pomocou osemuholn├şka mo┼żno harmonicky ┼ítrukt├║rova┼ą miestnosti. Osmi─Źka sa v ├üzii v┼íeobecne pova┼żuje za ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şslo.

─î├şslo 9

Tri kr├ít tri je dev├Ą┼ą. A ke─Ć┼że u┼ż trojka mala mimoriadny v├Żznam, plat├ş to samozrejme aj pri jej vyn├ísoben├ş. Okrem toho 9 mo┼żno vyn├ísobi┼ą ak├Żmko─żvek ─Ź├şslom – s├║─Źet ─Ź├şslic sa v┼żdy rovn├í 9. Deviatka znamen├í dokonalos┼ą. Podobne ako kruh s 360 stup┼łami. A ak├Ż je s├║─Źet 360? Pri┼íiel si na to?

V├Żznam ─Ź├şsel: Dvojcifern├ę ─Ź├şsla

Jednotliv├ę ─Ź├şsla v┼íak nemaj├║ magick├║ energiu sam├ę pre seba. Nieko─żko viacmiestnych ─Ź├şsel m├í tie┼ż osobitn├Ż v├Żznam. Napr├şklad ─Ź├şslo 10, ktor├ę znamen├í dokonalos┼ą a p├┤sob├ş v mnoh├Żch oblastiach. D├┤kazom toho je skuto─Źnos┼ą, ┼że prv├ę ┼ítyri ─Ź├şsla – 1, 2, 3 a 4 – d├ívaj├║ v s├║─Źte ─Ź├şslo 10.

─î├şslo 10 m├í v┼íak e┼íte v├Ą─Ź┼íiu moc: napr├şklad na┼ía desiatkov├í s├║stava je zalo┼żen├í pr├íve na tomto ─Ź├şsle. Pre─Źo? Preto┼że ─żudia kedysi po─Ź├ştali na 10 prstoch.

Aj vo futbale m├í rozohr├íva─Ź na chrbte ─Ź├şslo 10, odpo─Ź├ştavanie ┼ítartu rakety sa po─Ź├şta od 10 a v judaizme a kres┼ąansk├Żch cirkv├ích sa 10 prik├ízan├ş pova┼żuje za z├íklad ├║spe┼ín├ęho ┼żivota.

V├Żznam ─Ź├şsel 7/77/777

Potomkovia ─Ź├şsla 7 s├║ podobn├ş rodine 1. V ─Ź├şselnej mystike zohr├ívaj├║ tie┼ż osobitn├║ ├║lohu v kombin├ícii. Posil┼łuj├║ posolstvo osamotenej sedmi─Źky. Vy┼í┼íia dokonalos┼ą sa tak st├íva e┼íte vy┼í┼íou. A poznanie sa st├íva v┼íevedom├şm.

Viaccifern├ę ─Ź├şsla ─Ź├şselnej mystiky posil┼łuj├║ alebo sp├íjaj├║ svoj p├┤vodn├Ż v├Żznam do nie─Źoho dokonalej┼íieho, vy┼í┼íieho. Trochu to pripom├şna heslo: „ve─ża napom├íha k dokonalosti“.

Numerol├│gia: v├Żpo─Źet tvojho ┼żivotn├ęho ─Ź├şsla

┼Żivotn├ę ─Ź├şsla a ich v├Żznam s├║ samostatnou kapitolou v knihe numerol├│gie. Vypovedaj├║ nie─Źo o tvojom charaktere. O tvojich siln├Żch a slab├Żch str├ínkach, ale aj o tvojom ┼żivotnom poslan├ş. S├║ tvoj├şm sprievodcom ┼żivotom. Pripom├şnaj├║ ti tvoje schopnosti a tla─Źia ┼ąa do prij├şmania v├Żziev.

Vypo─Ź├ştaj si svoje ┼żivotn├ę ─Ź├şslo: D├ítum narodenia

─î├şslo ┼żivotnej cesty, ako sa v numerol├│gii naz├Żva aj ┼żivotn├ę ─Ź├şslo, je jednocifern├ę ─Ź├şslo vypo─Ź├ştan├ę z ─Ź├şslic tvojho d├ítumu narodenia.

Prv├í ─Ź├şslica kore┼łov├ęho ─Ź├şsla opisuje tvoj vn├║torn├Ż ┼żivot. (Po ─Źom najviac t├║┼żi┼í?)
Druh├í ─Ź├şslica ukazuje tvoj vonkaj┼í├ş vplyv. (Ako sa jav├ş┼í ostatn├Żm?)

Naj─Źastej┼íie hran├ę ─Ź├şsla v lot├ęrii

─îo to v┼íak v┼íetko znamen├í pre lot├ęriov├ę ─Ź├şsla? Hraj├║ sa ─Źastej┼íie ─Ź├şsla s mystick├Żm, ┼ípeci├ílnym v├Żznamom? Alebo to sk├┤r s├║vis├ş s ich umiestnen├şm na digit├ílnom tikete? D├┤vodov, pre─Źo niekto hr├í lot├ęriov├ę ─Ź├şsla, m├┤┼że by┼ą mnoho. Koniec koncov, v┼íetci m├íme ┼ípeci├ílne ─Ź├şsla, ktor├ę pre n├ís nie─Źo znamenaj├║. Sp├íjame ich so z├í┼żitkami alebo aspektmi na┼íej identity a ver├şme, ┼że n├ím prin├í┼íaj├║ ┼í┼ąastie. Preto si mnoh├ş hr├í─Źi lot├ęrie vyberaj├║ ─Ź├şsla do 31, preto┼że odr├í┼żaj├║ ich d├ítumy narodenia. Dok├ízalo sa, ┼że to v┼íak nie je najoptim├ílnej┼íia vo─żba. ─îl├ínok „Tipy do lot├ęrie, ktor├ę ┼ąa m├┤┼żu urobi┼ą bohat├Żm“ odha─żuj├║ zop├ír nespr├ívnych techn├şk pri za┼íkrt├ívan├ş hrac├şch pol├ş na lot├ęriovom tikete. D├ítumy narodenia s├║ jednou z nich.

Poh─żad na ┼ítatistiky ukazuje: Numerologick├ę ─Ź├şsla sa v skuto─Źnosti hraj├║ ─Źastej┼íie. ─Żudia na celom svete hraj├║ naj─Źastej┼íie ─Ź├şslo 11, ─Źo znamen├í, ┼że pozit├şvny v├Żznam tzv. anjelsk├ęho ─Ź├şsla je roz┼í├şren├Ż. Druh├Żm najhranej┼í├şm ─Ź├şslom na svete je 7 a tret├şm 17.

Dok├í┼że┼í predpoveda┼ą ─Ź├şsla lot├ęrie? My ti to povieme!

Frekvenciu v┼íetk├Żch vy┼żrebovan├Żch ─Ź├şsel si m├┤┼że┼í pozrie┼ą v na┼íom Loto arch├şve alebo v ┼ítatistik├ích Eurojackpotu.

Ve─ża ┼í┼ąastia s tvojimi osobn├Żmi ┼í┼ąastn├Żmi ─Ź├şslami!

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.