Menu

Novy „poberate─ż“ v├Żplaty zbohatne v─Ćaka Extra v├Żplatn├ęmu tipu

Extra bonus k v├Żplate z├şskal ─Ćal┼í├ş hr├í─Ź Extra v├Żplaty

Extra bonus k v├Żplate z├şskal ─Ćal┼í├ş hr├í─Ź Extra v├Żplaty

Po prv├Ż kr├ít v hist├│ri├ş ─Ź├şseln├Żch lot├ęri├ş sa u┼ż aj na Slovensku objavila prv├í anuitn├í ─Ź├şseln├í lot├ęria Extra v├Żplata. Ned├ívno si na┼íla ─Ćal┼íieho ┼í┼ąastn├ęho "poberate─ża". Ako sa mu to podarilo, kde si podal svoj tip a pre─Źo ho od v├Żhry 480 000 ÔéČ delilo iba 1 nespr├ívne uh├ídnut├ę ─Ź├şslo?

Ka┼żd├í mesa─Źn├í v├Żplata sa mu nav├Ż┼íi o 2 000 eur

Pondelok, 17.6.2024, sa za─Źal pre ─Ćal┼íieho hr├í─Źa Extra v├Żplaty nov├Ż pracovn├Ż t├Ż┼żde┼ł ve─żmi priaznivo. Pondelkov├ę losovanie lot├ęrie Extra v├Żplata mu prinieslo nov├║ bonusov├║ v├Żplatu v hodnote 2 000 eur, ktor├í sa mu bude pripisova┼ą jeden cel├Ż rok. V─Ćaka n├írodnej lot├ęriovej spolo─Źnosti Tipos a svojej ┼íikovnosti si prilep┼í├ş celkovo o bal├şk pe┼łaz├ş vo v├Ż┼íke 24 000 eur.

S bonusovou v├Żplatou sa bude oslavova┼ą v Tren─Źianskom kraji

Najnov┼í├ş v├ş┼ąaz lot├ęrie Extra v├Żplata si na svoju nov├║ extra v├Żplatu podal tip v kamennej prev├ídzke spolo─Źnosti Tipos v Tren─Źianskom kraji. Do termin├ílu nahral pomocou obsluhy osemtipov├║ n├íhodn├║ st├ívku, do ktorej zainvestoval 12 eur. 17. j├║na sa vy┼żrebovan├ę ─Ź├şsla z prv├ęho osudia zhodovali presne s jeho zvolen├Żmi ─Ź├şslami, ktor├ę na prev├ídzke spolo─Źnosti natipoval. Jednalo sa o ─Ź├şsla: 3, 8, 16, 19, 23 a 25. Powerballov├ę ─Ź├şslo z druh├ęho osudia ┼í┼ąastlivec „netrafil“. Namiesto v├Żhern├ęho powerballov├ęho ─Ź├şsla 3, si zvolil ─Ź├şslo 4. Toto jedin├ę ─Ź├şslo ho delilo od ┼í┼ąavnatej hlavnej v├Żhry 480 000 eur. V Tren─Źianskom kraji sa bude ur─Źite oslavova┼ą, preto┼że okrem svojej v├Żhernej sumy z├şskal v─Ćaka ─Ćal┼íiemu tipu na st├ívke e┼íte navy┼íe jednu skromn├║ v├Żhru v ┼íiestom porad├ş vo v├Ż┼íke 9,40 eura.

O Extra v├Żplatu m├┤┼że hra┼ą ka┼żd├Ż – podnikate─ż aj zamestnanec

S Extra bonusovou v├Żplatou si m├┤┼że zatipova┼ą naozaj ka┼żd├Ż. Bez oh─żadu na to, ─Źi sa jedn├í o ─Źloveka, ktor├Ż je zamestnan├Ż alebo s├ím niekoho zamestn├íva ─Źi pr├şpadne zamestn├íva seba ako SZ─îO. Pod pojmom Extra v├Żplata si mo┼żno predstavi┼ą nov├║ a z├írove┼ł jedin├║ a prv├║ anuitn├║ ─Ź├şseln├║ lot├ęriu na Slovensku.

Jedn├í o anuitn├║ lot├ęriu, nie jackpotov├║, kde sa hlavn├í v├Żhra vypl├íca postupne. V├Żhern├í suma 480 000 eur v prvom porad├ş predstavuje pevn├║ sumu, ktor├í sa nenaba─żuje ako jackpot. No v├ş┼ąazom, ktor├Żm na hlavn├║ v├Żhru vznikne n├írok, sa t├íto suma vypl├íca ka┼żd├Ż mesiac po dobu 10 rokov vo forme ÔÇ×v├ŻplatyÔÇť v neuverite─żnej hodnote 4 000 eur.

Kedy sa ┼żrebuj├║ v├Żhern├ę ─Ź├şsla a ak├ę sumy m├┤┼że┼í vyhra┼ą v jednotliv├Żch v├Żhern├Żch kateg├│ri├ích sa dozvie┼í v nasledovn├Żch preh─żadoch.

Preh─żad v├Żhier v Extra v├Żplate

Stru─Źn├Ż preh─żad v├Żhern├Żch s├║m v ─Ź├şselnej lot├ęrii Extra v├Żplata

 • Hlavn├í v├Żhra

  V lot├ęrii Extra v├Żplata sa hr├í o hlavn├║ v├Żhru v 1. porad├ş vo v├Ż┼íke 480 000 eur.

 • V├Żhra v 2. porad├ş

  V 2. porad├ş mo┼żno v Extra v├Żplate vyhra┼ą 24 000 eur.

 • V├Żhra v 3. a┼ż 7. porad├ş

  V├Żhra v 3. porad├ş: 2,60 % v├Żhernej istiny

  V├Żhra v 4. porad├ş: 3,80 % v├Żhernej istiny

  V├Żhra v 5. porad├ş: 8,00 % v├Żhernej istiny

  V├Żhra v 6. porad├ş: 9,60 % v├Żhernej istiny

  V├Żhra v 7. porad├ş: 24,30 % v├Żhernej istiny

Lot├ęrie a ich bonusov├ę „extra“ v├Żhry

Aktuálny jackpot
25 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 007 904  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 005 584  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
17 605  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.