Menu

P├ír vyhral v lot├ęrii dvakr├ít – mu┼ż aj ┼żena osobitne

Vo franc├║zskej lot├ęrii sa stala neuverite─żn├í vec

Vo franc├║zskej lot├ęrii sa stala neuverite─żn├í vec

Existuj├║ p├íry, ktor├ę si v├Żhru rozdelia. Ale p├ír, ktor├Ż vyhral v tom istom ┼żrebovan├ş naraz dvakr├ít a priniesol si do rodinn├ęho rozpo─Źtu sumu 3,6 mili├│na eur, to nepo─Źujeme ka┼żd├Ż de┼ł. Ako je mo┼żn├ę, ┼że v jednej lot├ęrii vyhral v ten ist├Ż de┼ł mu┼ż aj ┼żena z jedn├ęho vz┼ąahu?

Franc├║zskemu p├íru sa podaril neuverite─żn├Ż k├║sok

Na Lyonskom predmest├ş V├ęnissieux vo v├Żchodnej ─Źasti Franc├║zska sa franc├║zskemu p├íru podaril naozaj takmer a┼ż neskuto─Źn├Ż k├║sok. Do rodinn├ęho rozpo─Źtu prispeli dvakr├ít – mu┼ż aj ┼żena osobitne ka┼żd├Ż po 1,8 mili├│na eur.

Mimoriadna rarita vo franc├║zskej lot├ęrii

Jedn├í sa o neuverite─żn├║ situ├íciu, ktor├í sa v hist├│rii v├Żhier v lot├ęrii st├íva naozaj zriedkavo. Franc├║zi z├şskali v├Żhru ka┼żd├Ż v hodnote 1,8 mili├│na eru z franc├║zskej obdoby hry ÔÇ×┼á┼ąastn├Żch desetÔÇť, ktor├║ prev├ídzkuje loterijn├í spolo─Źnos┼ą Fran├žaise des Jeux (FDJ).

Franc├║zsky p├ír nav┼ít├şvil d┼ła 18. dubna trafiku, kde okrem jedn├ęho jedin├ęho ─Ź├şsla vyplnili tikety rovnako s desiatimi ─Ź├şslami do hry. Ide o lot├ęriu, v ktorej sa ka┼żd├Ż de┼ł ┼żrebuje 20 zo 70 mo┼żn├Żch ─Ź├şsel. V─Ćaka svojim spr├ívne natipovan├Żm ─Ź├şslam si spolo─Źne do svojej dom├ícnosti odniesli 3,6 mili├│na eur.

Extr├ęmnu ojedinelos┼ą tohto pr├şpadu potvrdil aj hovorca franc├║zskej loterijnej spolo─Źnosti Francaise des Jeux: ÔÇ×Toto je extr├ęmne vz├ícny pr├şpad, ktor├Ż sa u┼ż nestane.“

Ke─Ć sa dost├íva, tak sa d├íva

┼á┼ąastn├Ż p├ír sa zatia─ż rozhodol osta┼ą v utajen├ş neodhali┼ą svoju toto┼żnos┼ą. Avizovali iba ich najbli┼ż┼í├ş sen, a to postupne presta┼ą pracova┼ą a zamera┼ą sa na dobrovo─żn├şcke aktivity. Ich cie─żom je vytvorenie neziskov├ęho zdru┼żenia s v├şziou: ÔÇ×Ke─Ć sa dost├íva, tak sa d├íva.“┬á

V lot├ęrii sa ob─Źas st├íva, ┼że si v├Żhru dopraj├║ ako dar─Źek navz├íjom man┼żelia alebo, ┼że v├Żhru z├şska v├Żherca dvakr├ít. Ale vyhra┼ą dvakr├ít v tom istom ┼żrebovan├ş a obe v├Żhry prinies┼ą do partnersk├ęho alebo rodinn├ęho rozpo─Źtu, to znie naozaj takmer neuverite─żne. Je to zriedkav├Ż jav.

Podobn├Ż jav, no v ove─ża vy┼í┼íej sume sa podaril minul├ęho roka Slovenke Lenke. Slovenka Lenka Thomson vyhrala v lot├ęrii Euromili├│ny so svoj├şm anglick├Żm man┼żelom Stevom neuverite─żn├Żch 122,5 mili├│na eur.

Jackpoty eur├│pskych lot├ęri├ş

Aktuálny jackpot
27 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 883 342  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
568 915  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
19 648  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.