Menu

Stierac├ş ┼żreb Oslavujte s nami 30

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Oslavuj s Tiposom ich 30 v├Żro─Źie v├Żhier a z├íbavy. Zak├║p si tematick├Ż ┼żreb a za─Źni sl├ívi┼ą! Hlavn├í v├Żhra a┼ż 500 000 ÔéČ stoj├ş za mal├║ oslavu. ─îo povie┼í? Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Oslavujte s nami 30

  • h─żadaj zhodu medzi „V├Żhern├Żmi a va┼íimi ─Ź├şslami“
  • v bonusovom poli h─żadaj symbol „sumy“
  • pole EXTRA ┼áANCA h─żadaj symbol Tipos – vyhraj 30 n├ísobok v├Żhry

Stierac├ş ┼żreb „Oslavujte s nami 30“ pripom├şna 30 v├Żro─Źie spolo─Źnosti Tipos. M├í viacero hrac├şch pol├ş. Zotri stieracie pole „V├ŁHERN├ë ─îISLA“, n├ísledne zotri hracie pole „VA┼áE ─î├ŹSLA“, porovnaj ich a n├íjdi zhodu. Ak sa ktor├ęko─żvek ─Ź├şslo zhoduje, vyhr├íva┼í sumu alebo sumy┬á uveden├ę pod ─Ź├şslami. Bonusov├ę pole zotri tie┼ż, h─żadaj v ┼łom symbol sumy a potom vyhr├í┼í dan├║ sumu. Posledn├ę pole „EXTRA ┼áANCA“ zotri tie┼ż. H─żadaj symbol „TIPOS“ a vyhraj a┼ż 30-n├ísobok svojej v├Żhry.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.