Menu

V─Ćaka n├íhode vyhral 24 000 eur

┼á┼ąastlivcovi vygeneroval gener├ítor ─Ź├şsla, ktor├ę boli v├Żhern├ę

┼á┼ąastlivcovi vygeneroval gener├ítor ─Ź├şsla, ktor├ę boli v├Żhern├ę

Pred p├ír d┼łami bol op├Ą┼ą de┼ł ┼í┼ąastia pre ─Ćal┼íieho hr├í─Źa Extra v├Żplaty. So svojimi natipovan├Żmi ┼í┼ąastn├Żmi ─Ź├şslami, ktor├ę sa v pondelkovom ┼żrebovan├ş stoto┼ż┼łovali okrem powerballov├ęho ─Ź├şsla s v├Żhern├Żmi ─Ź├şslami, sa mu podarilo vyhra┼ą kr├ísnych 24 000 ÔéČ. V├Żhre sa pote┼íil v├Żherca zo ┼Żilinsk├ęho kraja.

Pondelkov├ę ┼żrebovanie prinieslo ─Ćal┼íieho v├Żhercu

Posledn├ę pondelkov├ę ┼żrebovanie bolo pr├şnosn├ę pre ─Ćal┼íieho hr├í─Źa Extra v├Żplaty. Invest├şciou za p├ír eur z├şskal benefit v druhom v├Żhernom porad├ş v├Żhru 24 000 eur. V├Żhern├║ sumu bude dost├íva┼ą v priebehu jedn├ęho roka v pravideln├Żch ÔÇ×mesa─Źn├Żch mzd├íchÔÇť vo v├Ż┼íke 2 000 eur.

Oslavova┼ą sa bude v ┼Żilinskom kraji

Extra st├ívku v lot├ęrii Extra v├Żplata podal hr├í─Ź v kamennej prev├ídzke spolo─Źnosti Tipos v ┼Żilinskom kraji. Podal si jednotipov├║ n├íhodn├║ st├ívku a zainvestoval 1,50 eura. Jeho v├Żhern├Żmi ─Ź├şslami boli┬á3. j├║na ─Ź├şsla 2, 5, 6, 9, 19, 20 a powerballov├ę ─Ź├şslo 2. Ak by sa ┼í┼ąastlivcovi podarilo spr├ívne uh├ídnu┼ą aj powerballov├ę ─Ź├şslo 4, mal by n├írok na hlavn├║ v├Żplatu 480 000 eur. ┼á┼ąastlivec vyhral v─Ćaka „n├íhode“, ktor├║ si m├┤┼że┼í vysk├║┼ía┼ą aj ty v nasledovnom gener├ítore n├íhodn├ęho v├Żberu:

Gener├ítor ─Ź├şsiel Extra v├Żplaty

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?

Takmer v ka┼żdom ┼żrebovan├ş s├║ v├Żhercovia

Extra v├Żplata od spolo─Źnosti Tipos „generuje“ od svojho spustenia 19. marca 2024 neust├ílych v├Żhercov. V 11 losovaniach od zah├íjenia prekvapila v├Żhrou v prvom porad├ş ├┤smich hr├í─Źov. V druhom porad├ş sa bude „extra mzda“ vypl├íca┼ą deviatim hr├í─Źom. Ide o jedin├║ a prv├║ anuitn├║ lot├ęriov├║ hru na Slovensku. Netipuje sa na naba─żuj├║ci sa jackpot. V hre je hlavn├í v├Żhra v 1. v├Żhernom s kr├ísnymi 480 000 eurami. Druh├ę v├Żhern├ę poradia l├íka svojou v├Żhrou 24 000 eur. Losuje sa v pondelok a jeden tip na jedno ┼żrebovanie v Extra v├Żplate stoj├ş 1,50 eura.

Aktuálne jackpoty

Aktuálny jackpot
27 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 883 342  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
568 915  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
19 648  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.