Menu

V├Żhra takmer pol mili├│na eur v lot├ęrii Extra v├Żplata

┼á┼ąastlivec si vybral

┼á┼ąastlivec si vybral "extra" ─Ź├şsla gener├ítorom n├íhodn├Żch ─Ź├şsel

Extra v├Żplata sa v generovan├ş extra v├Żhier od svojho spustenia e┼íte nestihla zastavi┼ą. V├Żhercov prib├║da ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł st├íle viac a viac. ─Äal┼í├şm ┼í┼ąastlivcom sa stal v├Żherca zo ┼Żilinsk├ęho kraja, ktor├Ż vyhral v Extra v├Żplate v m├íji 2024 neuverite─żn├Żch 480 000 ÔéČ. Ak├ę boli jeho ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla a ak├Żm sp├┤sobom si podal st├ívku?

─î├şm pote┼íila hr├í─Źa t├íto lot├ęria?

Pondelok, 21. m├íja 2024, sa v ─Ćal┼íej slovenskej dom├ícnosti oslavovalo. Osl├ívencom bol hr├í─Ź s v├Żhrou 480 000 eur a cel├í jeho rodina. V├Żhercovi prv├ęho poradia bude vypl├ícan├í v├Żhern├í takmer pol mili├│nov├í suma v pravideln├Żch mesa─Źn├Żch platb├ích po─Źas desiatich rokov. Na ├║─Źte mu okrem pracovnej v├Żplaty „prilet├ş“ ka┼żd├Ż mesiac 4 000 ÔéČ. A nie je prv├Żm ani jedin├Żm v├Żhercom. V├Żhercov Extra v├Żplaty je ─Ź├şm ─Ćalej t├Żm viac.

V├Żherca lot├ęrie stoj├ş pred pr├şjemnou dilemou – presta┼ą ├║plne pracova┼ą alebo pracova┼ą na─Ćalej a k svojmu platu si ka┼żd├Ż rok prilep┼íi┼ą sumou z Extra v├Żplaty? Pondelkov├Ż v├Żherca uzatvoril de┼ł predt├Żm, v nede─żu, st├ívku na jednom z predajn├Żch miest spolo─Źnosti Tipos v ┼Żilinskom kraji. Podal si jednotipov├║ st├ívku a pou┼żil pritom gener├ítor n├íhodn├ęho v├Żberu ─Ź├şsel, za ktor├║ zaplatil 1,50 eura.

Gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel „vytiahol“ pre ┼í┼ąastlivca ─Ź├şsla 9, 10, 17, 18, 21, 23 s powerballov├Żm ─Ź├şslom 3. Presne tieto ─Ź├şsla z gener├ítora n├íhodn├ęho v├Żberu boli vytiahnut├ę z osudia 20. m├íja 2024 pre lot├ęriu Extra v├Żplata.

Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

D├┤vod pre─Źo hra┼ą Extra v├Żplatu

┼á┼ąastlivec vyu┼żil nov├║ lot├ęriu Extra v├Żplata, ktor├í bola spusten├í 19. marca. U┼ż prv├ę ┼ąahy z osudia, ktor├ę sa konali 25. marca 2024 prin├í┼íalo pravideln├Żch v├Żhercov. Z deviatich losovan├ş sa v├Żhre v prvom porad├ş pote┼íilo u┼ż 5 hr├í─Źov. Stali sa tak bohat┼í├şmi o takmer pol mili├│na eur. Druh├ę v├Żhern├ę poradie zdolalo doteraz osem hr├í─Źov. Extra v├Żplata je jedin├í a z├írove┼ł prv├í ─Ź├şseln├í slovensk├í lot├ęria, ktor├í sa vypl├íca anuitn├Żm sp├┤sobom. Hlavnou v├Żhrou nie je kumulovan├Ż jackpot, ale v├Żhra┬áv prvom porad├ş vo v├Ż┼íke a┼ż 480 000 eur. Ani druh├ę v├Żhern├ę poradie „nezah├í─ża“ – pon├║ka v├Żhru v hodnote 24 000 eur. V┼íetky pondelky patria Extra v├Żplate. Pre─Źo? Lebo sa ┼ąahaj├║ v├Żhern├ę ─Ź├şsla z osudia. Kto st├íle v├íha, nem├í pre─Źo. Za Extra v├Żplatu „d├í“ na jeden tip na jedno ┼żrebovanie iba 1,50 eura.

Vyu┼żi Tipos registra─Źn├Ż bonus a vysk├║┼íaj svoje ┼í┼ąastie taky. Napr├şklad pr├íve o tebe budeme p├şsa┼ą bud├║ci ─Źl├ínok.

Pozri sa ak├ę jackpoty ti pon├║kaj├║ aj ostatn├ę lot├ęrie a sk├║s svoje ┼í┼ąastie aj inde.

Aktuálny jackpot
27 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 883 342  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
568 915  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
19 648  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.