Menu

┼Żivot sa jej v 50-tich rokoch zmenil a┼ż 2 kr├ít – Najprv dostala v├Żpove─Ć a potom vyhrala 109 mili├│nov!

┼Żivot sa jej v 50-tich rokoch zmenil a┼ż 2 kr├ít - Najprv dostala v├Żpove─Ć a potom vyhrala 109 mili├│nov!

┼Żivot sa jej v 50-tich rokoch zmenil a┼ż 2 kr├ít - Najprv dostala v├Żpove─Ć a potom vyhrala 109 mili├│nov!

Nepredv├şdan├Żm zvrat udalost├ş za┼żila 50-ro─Źn├í Franc├║zka, ktor├í z├şskala v lot├ęrii Euromilli├│ny neuverite─żn├Żch 109 mili├│nov eur. Tento ne─Źakan├Ż pr├şval pri┼íiel v ─Źase, ke─Ć ┼żena pr├íve pri┼íla o pr├ícu. Cez noc nielen┼że zn├ísobila svoje bohatstvo, ale prestala sa tr├ípi┼ą nad t├Żm, kde sa zamestn├í a ─Ź├şm vyrovn├í stratu svojho pr├şjmu. Ne┼ílo o be┼żn├║ ┼żenu. V ─Źom bola t├íto ┼żena v├Żnimo─Źn├í a v ─Źom spo─Ź├şva tajomstvo jej sofistikovan├ęho profesion├ílneho tipovania ─Ź├şsel?

Franc├║zska dostala v├Żpove─Ć, no hne─Ć na to vyhrala superjackpot v hodnote 109,3 mili├│na eur

├Ü┼żasne pozit├şvnu zmenu osudu za┼żila v septembri ┼żena poch├ídzaj├║ca z franc├║zskeho Lorientu. V 50-tke pri┼íla o pr├ícu, no o p├ír dn├ş vyhrala superjackpot vo v├Ż┼íke 109,3 mili├│na eur. Tipovala iba sporadicky a v┼żdy to boli n├íhodn├ę ─Ź├şseln├ę kombin├ície. Jej ┼í┼ąastn├Żmi ─Ź├şslami v Tipos Euromili├│ny, ktor├ę zmenili jej osud k lep┼íiemu, boli: 4, 5, 35, 37 a 43, pod ktor├Żmi za┼íkrtla e┼íte hviezdi─Źky s ─Ź├şslami 5 a 6.

Dan├ęho ┼żrebovania, kde vyhrala superjackpot, sa z├║─Źastnilo 32 mili├│nov ─żud├ş z celej Eur├│py. Svoju ┼í┼ąastn├║ ruku pou┼żila v kancel├írii na pl├í┼żi Larmor. Ke─Ć dostala prv├ę av├şzo, ┼że vyhrala, najprv si myslela, ┼że sa jedn├í pribli┼żne o desa┼ą eur. A┼ż doma si skontrolovala svoje podan├ę kombin├ície detailne a zistila, ┼że jej podan├í kombin├ícia na hernom tikete sa zhoduje s v├Żhernou kombin├íciou.

ÔÇ×Je to nepredstavite─żn├ę. Pre┼żila som dlh├ę min├║ty porovn├ívan├şm ─Ź├şsel na tikete s t├Żmi, ktor├ę som videla na telev├şznej obrazovke,ÔÇť odhalila svoj prv├ę em├│cie ┼í┼ąastn├í franc├║zska v├Żherky┼ła.

Odv├í┼żna ┼żena, ktor├í si v ┼żivote pre┼íla kade─Ź├şm dobre poznala pravidl├í lot├ęrie Euromili├│ny. Tie nie s├║ v├┤bec n├íro─Źn├ę. A vedela ve─żmi dobre, ┼że lot├ęria Euromili├│ny patr├ş bezpochyby k v├ş┼ąazn├Żm hitom Eur├│py.

Charitat├şvna ─Źinnos┼ą, cestovanie a vlastn├Ż dom
Charitat├şvna ─Źinnos┼ą, cestovanie a vlastn├Ż dom

Charitat├şvna ─Źinnos┼ą, cesta do Mexika aj Thajska a vlastn├Ż dom

Svoj v├Żhern├Ż l├şstok si odlo┼żila do kabelky a ┼íla si rovno v├Żhru vyzdvihn├║┼ą. Rozhodla sa zosta┼ą v anonymite.

Mys─żou je neust├íle prebiehalo, ┼że u┼ż nemus├ş by┼ą ne┼í┼ąastn├í zo straty zamestnania ani prem├Ż┼í─ża┼ą, ako v├Żpadok svojho pr├şjmu nahrad├ş. Jej pl├íny s├║ vraj zapoji┼ą sa do charitat├şvnych ─Źinnost├ş a odhali┼ą skvosty a poklady Mexika a Thajska. O n├ív┼íteve t├Żchto kraj├şn u┼ż sn├şvala dlhodobo. A ke─Ć┼że doteraz b├Żvala iba v podn├íjme, jej ─Ćal┼íou pl├ínovanou invest├şciou je k├║pa vlastn├ęho domu.

Euromili├│ny aj in├ę mili├│ny n├íjde┼í…

Aktuálny jackpot
96 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 769 639  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
43 024  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

┼Żena nebola be┼żnou hr├í─Źkou

Franc├║zska v├Żherky┼ła, ktor├í chce zosta┼ą v anonymite, nie je zvy─Źajnou hr├í─Źkou lot├ęrie. Pou┼żila st├ívkov├║ hru ÔÇ×FlashÔÇť, syst├ęm, kde automat n├íhodne vyber├í ─Ź├şsla a v├Ż┼íka jackpotu zost├íva hr├í─Źovi nezverejnen├í.

Ke─Ć sa dozvedela o svojej v├Żhre, str├ívila nieko─żko min├║t porovn├ívan├şm ─Ź├şsel na svojom tikete s ─Ź├şslami zobrazen├Żmi na obrazovke. A┼ż ke─Ć prev├ídzkovate─ż lot├ęrie Fran├žaise des Jeux potvrdil jej v├Żhru, mohla skuto─Źne uveri┼ą svojmu ┼í┼ąastiu.

A je tu zmena hry

Obrovsk├Ż jackpot nepochybne predstavuje pre ┼żenu v├Żrazn├║ ├║─żavu. Po tom, ─Źo ned├ívno pri┼íla o pr├ícu, u┼ż nec├şti tlak, ┼że mus├ş pracova┼ą. T├íto jej neo─Źak├ívan├í v├Żhra nie je len finan─Źnou podporou; je to ┼żivot meniaca sk├║senos┼ą, ktor├í jej dala slobodu vybra┼ą si svoju cestu. Vybra┼ą si svoju vlastn├║ cestu m├í ka┼żd├Ż z n├ís, tu a teraz, sta─Ź├ş si ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł nie─Źo vybra┼ą. ┼áance na v├Żhru s├║ tu ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł.

Pr├şbeh ┼żeny aj jackpotu, ak├Ż kedy e┼íte v Bret├│nsku neza┼żili

Predt├Żm, ako z├şskala najv├Ą─Ź┼í├ş jackpot, ak├Ż kedy v Bret├│nsku rozdali, si „zabezpe─Źila“ v├Żhern├Ż tiket. Starostlivo si ho ulo┼żila do kabelky, a┼ż do momentu, k├Żm nepotvrdila a neprevzala si svoju v├Żhru.

Pr├şbeh tejto ┼żeny sl├║┼żi ako kr├ísna pripomienka nepredv├şdate─żnej povahy ┼í┼ąastia. Zd├┤raz┼łuje skuto─Źnos┼ą, ┼że udalosti, ktor├ę menia ┼żivot, m├┤┼żu nasta┼ą vtedy, ke─Ć sa to najmenej o─Źak├íva. Jej pr├şbeh je d├┤kazom toho, ┼że ┼í┼ąastie m├┤┼że pr├şs┼ą aj v najtemnej┼í├şch ─Źasoch, prin├í┼ía n├ídej a men├ş ┼żivoty cez noc.

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.