Menu

─îesk├Ż ┼í┼ąastlivec pokoril druh├ę poradie Eurojackpotu a zbohatol o takmer 130 mili├│nov

─îesk├Ż ┼í┼ąastlivec pokoril druh├ę poradie Eurojackpotu a zbohatol o takmer 130 mili├│nov

─îesk├Ż ┼í┼ąastlivec pokoril druh├ę poradie Eurojackpotu a zbohatol o takmer 130 mili├│nov

Pokori┼ą druh├ę poradie Eurojackpotu a zbohatn├║┼ą o necel├Żch 130 mili├│nov? Neznie to zle v┼íak? A v pr├şpade ─Źesk├ęho hr├í─Źa z Prahy to nebol sen, ale skuto─Źnos┼ą, ktor├í sa stala po─Źas tohto utorkov├ęho ┼żrebovania v Eurojackpote. Ak├ę boli jeho ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla? Pou┼żil gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel? Tieto ako aj ─Ćal┼íie inform├ície o ┼ítvrtej najvy┼í┼íej v├Żhre Eurojackpotu v ─îeskej republike n├íjde┼í v na┼íom ─Źl├ínku.

Nemusel ani investova┼ą a stal sa milion├írom

─îesk├Ż hr├í─Ź z Prahy sa stal v─Ćaka eur├│pskej lot├ęrii Eurojackpot ─Ćal┼í├şm milion├írom. V├Żhern├Ż Eurojackpotov├Ż tiket, podan├Ż v Prahe, bol v├Żhern├Żm v druhom porad├ş a priniesol hr├í─Źovi neuverite─żn├║ v├Żhru takmer 130 mili├│nov ─Źesk├Żch kor├║n.

S vkladom 400 a bonusovom hrou z├şskal 130 mili├│nov

Hr├í─Ź Eurojackpotu si m├║dro stavil cez n├íhodn├Ż tip. Jeho risk „st├íl“ 400 K─Ź vr├ítane bonusovej hry Extra 6. V utorkovom ┼żrebovan├ş si prilep┼íil o presne 129 349 298 K─Ź. O tom, ┼że n├íhodn├Ż gener├ítor ─Ź├şsel je ├║spe┼ín├í, efekt├şvna a m├║dra vo─żba, ti nemus├şme ─Ćalej vysvet─żova┼ą. Pou┼ż├şvaj├║ ju aj prof├şci aj za─Źiato─Źn├şci vo v┼íetk├Żch lot├ęriov├Żch hr├ích. Pozri sa ako jednoducho a bezprobl├ęmovo funguje.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Eurojackpotu

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?

┼á┼ąastn├ę ─Ź├şsla v prvom osud├ş boli dvojmiestne a za─Ź├şnaj├║ce „3“ a „4“

V├Żherca pokoril jackpot v─Ćaka spr├ívnemu tipu v┼íetk├Żch piatich ─Ź├şsel z prv├ęho osudia. Jeho ┼í┼ąastn├Żmi ─Ź├şslami boli: 35, 36, 37, 41, 48 a ─Ź├şslo 12 z druh├ęho osudia. Zisti┼ą naj─Źastej┼íie ┼ąahan├ę ─Ź├şsla v Eurojackpote v hist├│rii je pritom ve─żmi jednoduch├ę. M├┤┼że┼í a nemus├ş┼í sa nimi pri ─Ćal┼íom svojom Eurojackpot tipe in┼ípirova┼ą.

┼átvrt├í najvy┼í┼íia v├Żhra v hist├│rii Eurojackpotu v ─îeskej republike

T├íto Eurojackpotov├í v├Żhra sa rad├ş medzi ┼ítvrt├║ najvy┼í┼íiu v├Żhru Eurojackpotu v ─îeskej republike a dvan├ístu najvy┼í┼íiu v├Żhru v hist├│rii ─îeskej republiky. Eurojackpotov├ę ┼ítatistiky a pravidl├í hovoria jasne – v├Żhry s├║ l├íkav├ę.

Ak by ─Źesk├Ż ┼í┼ąastlivec vyhral v├Żhru nie v druhom, ale v prvom porad├ş, prilep┼íil by si o takmer 3 miliardy ─Źesk├Żch kor├║n. Jackpot v Eurojackpote neust├íle kumuluje a viacer├ş hr├í─Źi iba ─Źakaj├║ kedy nastane ten ve─żk├Ż boom.

Utorkov├ę ┼żrebovanie Eurojackpotu bolo pozit├şvnym pr├şnosom aj pre ─Ćal┼í├şch dvoch ─Źesk├Żch hr├í─Źov. Na svojom pr├ęmiovom dar─Źeku Land Rover Defender v hodnote 2,2 mili├│nov ─Źesk├Żch kor├║n „sa odviezli“ domov – do strednej a ju┼żnej oblasti ─îeskej Republiky.

Mrkni aj na ostatn├ę lot├ęrie, ktor├ę m├┤┼że┼í na Slovensku hra┼ą

Aktuálny jackpot
85 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 745 391  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
21 820  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.