Menu

Jedno odoslanie SMS mu prinieslo výhru 24 000 Eur

V hre o Extra výplatu si aj na dovolenke

V hre o Extra výplatu si aj na dovolenke

Ďalší nový extra šťastlivec, ktorému "ušlo iba" powerballové číslo, si z Extra výplaty, v pondelok (1.7.2024) odniesol 24 000 Eur. Je to prvá výhra v Extra výplate v tomto poradí, ktorú sa podarilo vyhrať hráčovi pomocou SMS stávky. A že je to naozaj jednoduchý, rýchly a pohodlný spôsob podania tiketu, posúď sám. A zarábaj aj počas exotickej extra dovolenky!

So šťastnými číslami v SMS-ke zbohatol o 24 000 €

Lotéria Extra výplata bola znova štedrá. V pondelok, 1.7. 2024, obdarovala úžasnou výhrou ďalšieho hráča, ktorý si svoje šťastné čísla „poslal“ do národnej lotériovej spoločnosti Tipos prostredníctvom SMS-ky. Pondelkové žrebovanie výherných čísel mu prinieslo v druhom poradí krásnych 24 000 eur. Jedná sa o prvú výhru v druhom poradí lotérie Extra výplata, ktorá bola podaná prostredníctvom SMS stávky.

SMS stávka: kdekoľvek na obľúbenom mieste – a s mobilom

Výherca sa rozhodol pri podaní svojho tipu využiť formu SMS stávky, ktorej postup je veľmi jednoduchý. Použil svoj mobilný telefón a do SMS správy napísal EV 4 11 17 19 21 24 1. Tento text odoslal na číslo 3333 – vopred stanovené číslo na podávanie tipov v číselných lotériách spoločnosti Tipos. Jeho investícia do lotérie Extra výplata predstavovala iba sumu 1,50 eura (jednalo sa o jednotipovú stávku). Pomocou SMS stávky si môžeš podať svoj tip dokonca aj v doplnkovej hre. Ako na to, dozvieš sa step-by-step v nasledovnom článku. Čítaj pravidlá a zistíš, že to je naozaj jednoduché:

Ak by padlo aj powerballové číslo, získal by takmer 500 000 €

V pondelkovom žrebovaní 1. júla 2024 sa v osudí lotérie Extra výplata vygúľali z prvého osudia presne také čísla, aké mal víťazný hráč vo svojej SMS-ke. Až na jednu výnimku – bolo ňou powerballové číslo 3. Ak by výherca „trafil“ aj toto číslo, získal by hlavnú výhru vo výške 480 000 eur. Tešiť sa teda môže „len“ z 24 000 eur. Tieto peniaze bude dostávať v pravidelných dvojtisícových „mzdách“ po dobu jedného roka. Podobné šťastie sa usmialo aj na výhercu, ktorý si za 1,50 € tip tiež prilepšil k odmene 24 000 €. Tú bude dostávať v dvoj-tisícových výplatách. Ak by sa však jeho čísla zhodovali aj v prípade powerballového čísla, mal by nárok na výplatu hlavnej výhry a bol by bohatší o 480 000 €.

Ako hrať lotériu Extra výplata?

Na tikete lotérie Extra výplata si môžeš staviť až na 8 stĺpcov. V každom stĺpci tiketu si vyberáš z čísel od 1 do 27, celkom musíš vybrať 6 čísel. K týmto hlavným číslam si ešte musíš zvoliť 1 extra číslo (powerballové číslo) zo 4 možných (1 – 4). Ak sa nevieš rozhodnúť, ktoré čísla si máš vybrať, využi náhodný tip pomocou generátora náhodných čísel. Cena jedného tipu na jedno žrebovanie ťa vôbec nezaťaží – jedná sa len o sumu 1,50 € a si v hre o Extra výplatu!

Zarábaj extra aj na dovolenke s mobilom

A to, že aj výhre v Extra výplate vedia byť naozaj extra, zistíš, ak si pozrieš nasledovný prehľad v tejto tabuľke:

Tabuľka výhier v Extra výplate

Ďalším extra šťastlivcom bol výherca, ktorému powerballové číslo (extra číslo 1 zo 4) „neušlo“:

Prehľad všetko lotérii, ktoré môžeš vyskúšať

Aktuálny jackpot
25 000 000  € (Výnimočne sa hrá o vecné ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  €
Aktuálny jackpot
1 007 904  €
Aktuálny jackpot
1 005 584  €
Aktuálny jackpot
480 000  €
Aktuálny jackpot
72 000  €
Aktuálny jackpot
17 605  €
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Páčil sa vám tento článok

Autor obsahu

Súvisiace články

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.