Menu

Prečo začať kupovať namiesto stieracích žrebov radšej iŽreby?

Prečo začať kupovať namiesto stieracích žrebov radšej iŽreby?

Prečo začať kupovať namiesto stieracích žrebov radšej iŽreby?

Pod pojmom iŽreby si ešte stále niektorí v dnešnej dobe nevieme predstaviť, o čo vlastne ide. IŽreby sú elektronické žreby vo forme internetovej okamžitej výhry v internetovom kasíne. Nové iŽreby fugnujú rovnako ako stieracie, žreby, no iŽreb máš jednoducho vo svojom "vrecku" uložený vo svojej appke alebo na počítači, a to až 24 hodín denne!

IŽreby od Niké
IŽreby od Niké

Ako vyzerá iŽreb?

IŽreb vyzerá rovnako ako ten stierací, no iŽreb online si nechytíš do ruky. Nájdeš ho vo svojom vrecku alebo kabelke ukrytý v mobilnej aplikácii alebo na svojom počítači. IŽreb si môžeš zadovážiť úplne jednoducho. A ak vyhráš, tvoja potenciálna výherná suma ti preletí na konto takmer okamžite. Jedným slovom – elektronické iŽreby sú elektronické žreby, ktoré si „stieraš“ v internetovom kasíne. Úžasná výhoda tkvie v okamžitosti pripísania výhry na tvoje konto.

Prečo by som mal hrať iŽreby a nie tie tradičné stieracie?

IŽreby sa predávajú online, teda všade tam, kde „chytíš“ internetové pripojenie. Ak chceš stierať iŽreb, nemusíš navštíviť ani trafiku, poštu či inú kamennú prevádzku. Stačí ti online registrácia na stránke a zopár peniažkov na tvojom hráčskom účte. Na novú éru stieracích žrebov si už zvyklo aj mnoho Slovákov. Obľubujú ich všetky vekové kategórie.

Môžem si kedykoľvek zahrať iŽreby len tak pre zábavu?

Jasné! Ižreby si môžeš vyskúšať v bezplatnej demo verzii len tak pre zábavu – a samozrejme nič za to nedáš.

Ako si zahrám iŽreby?

Stačí ak klikneš na tlačidlo „Kúpiť žreb“ a vyberieš si niektorý z ponúkaných iŽrebov. Z okienka „Zostatok“ sa ti odpočíta cena žrebu. Následne si pomocou prsta alebo PC myšky zotrieš vybrané hracie polia. Alebo si jednoducho klikni na tlačidlo „Zotrieť celý“ a tu sa ti odhalia všetky hracie polia naraz. Objaví sa ti teda celá stieracia karta, ktorá buď vyhráva alebo nevyhráva.

Čo mám robiť, aby som si odniesol výhernú sumu?

Tu je to naozaj jednoduché. Ak si si „zotrel“ iŽreb, odkryjú sa ti všetky hracie polia. Následne uvidíš výherné symboly a v TOM MOMENTE JE VÝHRA TVOJA – už ju máš na svojom hráčskom konte. Výhra sa ti pripisuje v eurách. Niektoré iŽreby dokonca ponúkajú brutálne výhodnú možnosť – na jednom iŽrebe môžeš zinkasovať viac výhier. Treba len čítať emisné podmienky.

Aké stieracie žreby sú ešte stále „in“?

Čo ak zotriem iŽreb a zistím, že som nevyhral?

Nič sa nedeje. Ak si iŽreb zotrel a všetky symboly naznačovali, že tvoj iŽreb bol nevýherný, zjaví sa ti okienko s hlásením „Skús znova“. Teraz môžeš skúsiť ďalší žreb. Klikneš na tlačidlo „Ďalší“ a potom sa preklikneš na tlačidlo „Kúpiť žreb“. Ak už nemáš chuť zotierať nové iŽreby, môžeš hru s iŽrebmi opustiť.

V čom sú iŽreby iné ako stieracie žreby?

Klasické stieracie žreby sa vždy spájajú s rizikom poškodenia. Stieracie žreby sa môžu stratiť, vyprať v práčke či roztrhnúť alebo aj zlomiť. Tak sa ti šanca na výhru stráca. U iŽrebov toto riziko neexistuje. Môžeš ich hrať bez rizika donekonečna, kdekoľvek a výhra sa ti okamžite zjaví na tvojom hráčskom účte.

Aké iŽreby si môžem zahrať?

Spoločnosť Niké ponúka generické iŽreby a originálne Niké iŽreby. Generické iŽreby sú štandardné iŽreby s rôznymi témami. Tématika sa často spája aj s udalosťami kalendárneho roka. Počas vianočného obdobia si môžeš zahrať napríklad vianočné žreby a potešiť sa vianočným motívom. Originálne Niké iŽreby sú rovnaké ako tradičné stieracie žreby, ktoré sú ti známe v papierovej verzii.

Páčil sa vám tento článok

Autor obsahu

Súvisiace články

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.