Menu

Prekliatie v├ş┼ąazov alebo ─Ź├şm sa v├ş┼ąazi lot├ęri├ş nechv├ília

Prekliatie v├ş┼ąazov lot├ęrie.

Prekliatie v├ş┼ąazov lot├ęrie.

V┼íetci sn├şvame o tom, ako sa to jedn├ęho kr├ísneho stane. Padn├║ na┼íe ─Ź├şsla. Over├şme v├Żsledky, kontrolujeme tiket a je to tam. Je to tam! Srdce zr├Żchli tep, c├ştite n├íval adrenal├şnu a na va┼íej tv├íri sa je neut├şchaj├║ci ├║smev. A v hlave, sk├┤r alebo nesk├┤r, sa vynor├ş ot├ízka - a ─Źo teraz?

V├Żhra v lot├ęri├ş je sladk├í predstava. Dokonca u┼ż vieme, ┼że ako po v├Żhre v lot├ęrii zostanete v anonymite, o tom sme p├şsali┬á tu. Ale ─Źo potom? Ako to ─Źloveka zmen├ş, ke─Ć u┼ż nemus├ş pracova┼ą, ako sa za─Źneme chova┼ą, ke─Ć m├íme pocit, ┼że n├şm v┼íetko patr├ş – ak├Ż je ┼żivot po v├Żhre v lot├ęrii?

─Żahko z├şska┼í, ─żahko strat├ş┼í

Probl├ęm s peniazmi z├şskan├Ż v├Żhrou je jednoduch├Ż – peniaze stratia svoju hodnotu. Ide o to, ┼że sme od detstva u─Źen├ş, ┼że dobr├ę veci s├║ tie, ktor├ę si mus├şme zasl├║┼żi┼ą. A s peniazmi to je rovnak├ę. V momente, ke─Ć peniaze z├şskame bez snahy, nemaj├║ pre n├ís hodnotu odvedenej pr├íce, a preto s nimi nar├íbame ne┼íetrne ─Źi roz┼íafne.

Pod─ża zahrani─Źn├Żch webov a┼ż 70 % v├Żhercov svoju v├Żhru minie do piatich rokov a menej. Aj v takom pr├şpade, ┼że ide o stotis├şce ─Źi mili├│ny eur.

M├í r├íd teba alebo tvoj ├║─Źet?

Priatelia. To je jeden z najbolestivej┼í├şch aspektov po v├Żhre v lot├ęrii. Ak sa rozhodnete zosta┼ą v anonymite, alebo to poriadne nedok├í┼żete utaji┼ą pred svojimi priate─żmi, ve─żmi skoro sa v├í┼í vz┼ąah zmen├ş a okruh „priate─żov“ sa z├íhadne rozrastie.

Ur─Źite v├ím napadne, ┼że nebudete prij├şma┼ą nov├Żch ─żud├ş do svojho bl├şzkeho okruhu priate─żov, ale mysleli ste niekedy na to, ─Źo sa stane s va┼íimi bl├şzkymi priate─żmi, ke─Ć zistia, ┼że v├ím na konto prist├íl poriadny bal├şk pe┼łaz├ş? V mnoh├Żch pr├şpadoch sa ─żudia okolo v├Żhercu za─Ź├şnaj├║ ─Źastej┼íie a zrete─żnej┼íie s┼ąa┼żova┼ą na finan─Źn├ę probl├ęmy. Mo┼żno aj na neexistuj├║ce, preto┼że vy predsa pom├┤┼żete svojim priate─żom, alebo nie?

Nov├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl, nov├ş priatelia

K vy┼í┼íie uveden├ęmu bodu je najd├┤le┼żitej┼íie doda┼ą e┼íte p├ír slov – po v├Żhre v lot├ęrii je nutn├ę po─Ź├şta┼ą s t├Żm, ┼że rovnako ako zmen├ş v├í┼í ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl, vymen├şte aj priate─żov. A to z jednoduch├ęho d├┤vodu, stanete sa finan─Źne nez├ívisl├Żm.

Predstavte si to. Zmysl├şte si, ┼że chcete odletie┼ą na t├Ż┼żde┼ł do Par├ş┼ża na n├íkupy, ktor├ę v├ís vy─Źerpaj├║ a odtia─ż si k├║pite letenku na Bali, aby ste si odd├Żchli. A prem├Ż┼í─żali ste kto p├┤jde s vami? Mo┼żno raz ─Źi dvakr├ít pozvete nejak├ęho priate─ża, lebo nie ka┼żd├Ż vyhr├í Loto, ale ur─Źite sa v├ím nebude chcie┼ą niekoho neust├íle dotova┼ą a alebo rie┼íi┼ą ─Źi dostane dovolenku v pr├íci. Proste budete prirodzene h─żada┼ą niekoho kto proste k├Żvne a ide s vami. Zbal├şte sa a polet├şte.

─î├şm viac m├íte, t├Żm menej m├íte

V momente kedy vyhr├íte lot├ęriu, si za─Źnete pripada┼ą ako najbohat┼í├ş ─Źlovek na svete. Ale v momente, kedy sa postav├şte medzi bohat┼í├şch ─żud├ş, ten pocit zmizne. Za─Źnete si pripada┼ą chudobn├Ż. Je to be┼żn├Ż jav. Pokia─ż ste s ─żu─Ćmi, ktor├ş ┼żij├║ od v├Żplaty k v├Żplete, m├íte pocit, ┼że ste nedosiahnute─żn├ş. Ale ke─Ć s ocitnete medzi sk├║sen├Żmi milion├írmi, za─Źnete ma┼ą pocit, ┼że ste chud├íci. Peniaze a ┼í┼ąastie to s├║ ve─żmi relat├şvne pojmy.

Ot├ízky oh─żadom pe┼łaz├ş budete nezn├í┼ía┼ą

V┼íetk├Żch zauj├şma, ako to je pr├şs┼ą k peniazom bez pr├íce. A tieto ot├ízky sa bud├║ sypa┼ą neust├íle. Ak├ę je to ┼żi┼ą s to─żk├Żmi peniazmi? ─îo s nimi budete robi┼ą? ─îo si za ne k├║pite? Ko─żko v├ím e┼íte ostalo? Ko─żko m├íte na ├║─Źte? To s├║ presne tie ot├ízky, na ktor├ę by sa p├Żta┼ą nemali, ale p├Żtaj├║ sa. Veselo sa p├Żtaj├║ v├Żhercov lot├ęri├ş, stierac├şch ┼żrebov a r├┤znych s├║┼ąa┼ż├ş, no gener├ílneho riadite─ża by sa na to nesp├Żtali.

Na z├íver…

Toto je p├Ą┼ą vec├ş, ktor├ę sa dej├║ v├Żhercom v lot├ęri├ş a ktor├Żmi sa rozhodne nechv├ília.

Po─Ćme si to teda na z├íver zhrn├║┼ą v bodoch, aby sme v tom mali jasno:

  • ─î├şm viac pe┼łaz├ş m├íte, t├Żm r├Żchlej┼íie a jednoduch┼íie ich utrat├şte.
  • A┼ż 70 % v├Żhercov minie svoju v├Żhru do piatich rokov od z├şskania.
  • Mnoho z va┼íich priate─żov bude o─Źak├íva┼ą finan─Źn├║ podporu.
  • Mnoho z va┼íich zn├ímych za─Źne klama┼ą, aby z v├ís vym├ímili peniaze.
  • Bude nevyhnutn├ę n├íjs┼ą si nov├Żm priate─żov.
  • Rovnako ako budete objavova┼ą nov├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl, budete musie┼ą objavi┼ą aj nov├Żch ─żud├ş, s rovnak├Żm ┼żivotn├Żm ┼ít├Żlom.
  • ─î├şm viac vyhr├íte, o to sa dostanete do vy┼í┼íej spolo─Źnosti. ─î├şm viac dostanete, t├Żm chudobnej┼í├ş si budete pripada┼ą.
  • Peniaze s├║ relat├şvne.

To je od n├ís pre dnes v┼íetko a te┼í├şme sa na v├í┼í pri ─Ź├ştan├ş ─Ćal┼íieho ─Źl├ínku!

Keby ste predsa len chceli sk├║si┼ą ┼í┼ąastie

Aktuálny jackpot
16 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
914 794  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
17 605  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.