Menu

Slov├íci, Nemci aj N├│ri z├şskali v Eurojackpote 8-kr├ít po 132 008 eur

Slováci nezaostávajú v hre Eurojackpotu

Slováci nezaostávajú v hre Eurojackpotu

V┼żdy pln├Ż jackpot a hr├í─Źi z 18 kraj├şn - to s├║ d├┤vody, pre─Źo je Eurojackpot tak├Ż vzru┼íuj├║ci. V celoeur├│pskej lot├ęrii m├í┼í ka┼żd├Ż utorok a piatok ve─Źer ┼íancu vyhra┼ą minim├ílne 10 a maxim├ílne a┼ż 120 mili├│nov eur. V piatok, 14. j├║na 2024, sa v tre┼ąom v├Żhernom porad├ş lot├ęrie Eurojackpot usmialo ┼í┼ąastie na 2 Slov├íkov, ktor├Żm sa "u┼ílo" a┼ż 2 x po 132 008 eur. Presne tak├║to v├Żhru si odniesli aj 4 Nemci a 2 N├│ri.

Eurojackpot priniesol ┼í┼ąastie v tre┼ąom v├Żhernom porad├ş

V piatok, 14. j├║na 2024, sa v tre┼ąom v├Żhernom porad├ş lot├ęrie Eurojackpot usmialo ┼í┼ąastie na 2 Slov├íkov, ktor├Żm sa „u┼ílo“ a┼ż 2 x po 132 008 eur. Presne tak├║to v├Żhru si odniesli aj 4 Nemci a 2 n├│rski hr├í─Źi. V┼íetci v├ş┼ąazi tretieho v├Żhern├ęho poradia natipovali ─Ź├şsla┬á 10, 21, 27, 42 a 46. Bal├ş─Źek v├Żhry v hodnote 132 008 eur je s├şce super, ale ak by sa im podarilo spr├ívne uh├ídnu┼ą aj powerballov├ę ─Ź├şsla (2 a 6), z├şskali by mega v├Żhru.

Aj druh├ę v├Żhern├ę poradie prispelo k piatkovej pohode

Trom nemeck├Żm hr├í─Źom sa v druhom v├Żhernom porad├ş lot├ęrie Eurojackpot podarilo na┼ítartova┼ą ├║spe┼ín├Ż za─Źiatok bohat├ęho v├şkednu. Okrem toho, ┼że spr├ívne zvolili v├Żhern├ę ─Ź├şsla z prv├ęho osudia, vybrali spr├ívne aj jedno powerballov├ę ─Ź├şslo. Ka┼żd├ęmu Nemcovi sa u┼ílo neuverite─żn├Żch 1 040 240 eur. Jackpot sa tak kumuluje, narast├í z 27 mili├│nov eur na 34 mili├│nov eur a uvid├şme, ktor├ęmu ┼í┼ąastlivcovi najbli┼ż┼íie padne.

Obr├ízok Graf v├Żvoja Eurojackpotu

Graf v├Żvoja Eurojackpotu

Slov├íci za Nemcami ─Źi N├│rmi nezaost├ívaj├║

Slov├íci vedia ako hra┼ą. Nielen star┼íia gener├ícia ded├ş „zru─Źnosti hrania“ od susedn├Żch kraj├şn, ale aj ─Źoraz viac mlad├Żch h─żad├í sp├┤soby ako hra┼ą Eurojackpot napr├şklad online. Prv├Ż ├║spe┼ín├Ż Slov├ík vyu┼żil gener├ítor n├íhodn├ęho v├Żberu a obsluha termin├ílu mu „nahodila“ do syst├ęmu st├ívku v lot├ęrii Eurojackpot na jeden tip s doplnkovou hrou Eurojackpot Joker. St├ívka bola podan├í v kamennej prev├ídzke spolo─Źnosti Tipos v ┼Żilinskom kraji. Slov├ík zainvestoval do svojej st├ívky 3 eur├í.

Druh├Ż ├║spe┼ín├Ż hr├í─Ź uzatvoril svoju st├ívku na jednom z predajn├Żch miest spolo─Źnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Tam sa rozhodol vyplni┼ą svojimi ─Ź├şslami kompletn├Ż tiket pre lot├ęriu Eurojackpot. ─îi┼że vyplnil 5 hrac├şch pol├ş a zvolil si aj ├║─Źas┼ą v doplnkovej hre Eurojackpot Joker. Z├írove┼ł sa rozhodol, ┼że so svojou st├ívkou si zahr├í dvakr├ít, a tak za ┼łu zaplatil 22 eur. Hr├í─Ź so st├ívkou z Nitrianskeho kraja mal ├║spech v prvom predplatenom ┼żrebovan├ş.

K dne┼ín├ęmu d┼łu (k 15. j├║nu 2024) eviduje spolo─Źnos┼ą TIPOS od 9. okt├│bra 2015 u┼ż 116 v├Żhier, ktor├ę Slov├íci z├şskali v prvom, druhom alebo tre┼ąom porad├ş lot├ęrie Eurojackpot. Dohromady z├şskali v prv├Żch troch v├Żhern├Żch poradiach vy┼íe 99,8 mil. eur.

V├Żhern├ę ─Ź├şsla pre lot├ęriu Eurojackpot sa ┼żrebuj├║ v utorok a v piatok. Cena za jeden tip na jedno ┼żrebovanie je 2 eur├í.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Eurojackpotu

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?

Druh├Ż Slov├ík si st├ívku podal tie┼ż v kamennej prev├ídzke spolo─Źnosti Tipos, ale v Nitrianskom kraji. Svoje ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla vlo┼żil a┼ż do 5 hrac├şch pol├ş a nezabudol na doplnkov├║ hru Eurojackpot Joker. Zvolil si strategick├║ hru, a preto si zahral pre istotu dvakr├ít. Jeho „super tip“ ho st├íl 22 eur. Uspel v prvom predplatenom ┼żrebovan├ş.

Bilancia v├Żhier lot├ęrie Eurojackpot za rok 2024

Od 9. okt├│bra 2015 a┼ż do 15. j├║na 2024 zaznamenala spolo─Źnos┼ą Tipos a┼ż 116 slovensk├Żch Eurojackpotov├Żch v├Żhier v prvom, druhom alebo tre┼ąom porad├ş lot├ęrie Eurojackpot. Spolu to ─Źin├ş viac ako 99,8 mili├│na eur. Eurojackpotov├ę ┼í┼ąastie sa na teba m├┤┼że usmia┼ą v┼żdy dvakr├ít do t├Ż┼żd┼ła – v┼żdy v utorok a v piatok sa ┼żrebuje. Invest├şcia do jedn├ęho Eurojackpotov├ęho tipu je iba 2 eur├í a presn├ę pravidl├í n├íjde┼í aj v nasledovnom ─Źl├ínku. Ak chce┼í vyhra┼ą hlavn├║ cenu v Eurojackpote, mus├ş┼í spr├ívne tipn├║┼ą 5 ─Ź├şsel a 2 euro─Ź├şsla.

Top 5 Eurojackpotov – ┼átatistika

Bilancia najvy┼í┼í├şch jackpotov v eur├│pskej lot├ęrii Eurojackpot za roky 2023 - 2024

Slovensk├Ż n├írod za zvy┼íkom Eur├│py nezaost├íva, lebo hr├í:

Aktuálny jackpot
25 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 007 904  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 005 584  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
17 605  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.