Menu

Trojica v├ş┼ąazov v Extra v├Żplate

Neuverite─żn├í zhoda n├íhod - 3 V├ş┼ąazi v 1 de┼ł

Neuverite─żn├í zhoda n├íhod - 3 V├ş┼ąazi v 1 de┼ł

V bratislavskom, trnavskom a ┼żilinskom kraji sa posledn├Ż m├íjov├Ż pondelok ┼żivo oslavovalo. V Extra v├Żplate z├şskali traja hr├í─Źi spolu a┼ż 980 000 ÔéČ - ka┼żd├Ż po neuverite─żn├Żch 320 000 eur. Ako vyzerali ich st├ívky, v─Ćaka ktor├Żm sa zmenil natrvalo ich ┼żivot?

3-Kr├ít po 320 000 ÔéČ

Posledn├Ż m├íjov├Ż pondelok bol pre trojicu hr├í─Źov Extra v├Żplaty mimoriadne magick├Ż. V pondelkovom losovan├ş lot├ęrie Extra v├Żplata si odniesli ├║┼żasn├ę v├Żhry – ka┼żd├Ż po 320 000 eur. Ide o v├Żhru v prvom v├Żhernom porad├ş, ktor├ę sa im bud├║ vypl├íca┼ą v pravideln├Żch v├Ż┼íkach po─Źas 10 rokov.

Prv├Ż ┼í┼ąastlivec

Prv├Ż ┼í┼ąastlivec si podal svoj Extra v├Żplatov├Ż tip v kamennej prev├ídzke spolo─Źnosti Tipos v Bratislavskom kraji. Stavil na osem tipov a pou┼żil gener├ítor n├íhodn├ęho v├Żberu. Jeho osemtipov├í st├ívka ho st├íla 12 eur. Jeden z jeho ├┤smich tipov obsahoval ─Ź├şsla 3, 5, 16, 17, 25, 26 a powerballov├ę ─Ź├şslo 1. Presne tieto ─Ź├şsla sa mu stali osudn├Żmi. 27. m├íja boli vy┼żrebovan├ę ako v├Żhern├ę a odv├í┼żny hr├í─Ź si v─Ćaka nim prilep┼íil o 320 000 ÔéČ. Okrem toho z├şskal s jedn├Żm ─Ćal┼í├şm n├íhodn├Żm tipom na svojej st├ívke aj jednu v├Żhru v 6. porad├ş vo v├Ż┼íke 11,20 eura.

Druh├Ż ┼í┼ąastlivec

─Äal┼í├şm ┼í┼ąastlivcom, ktor├ş si bude u┼ż├şva┼ą najbli┼ż┼í├şch 10 rokov rozpr├ívkov├║ v├Żhru, je hr├í─Ź, ktor├Ż si v lot├ęrii Extra v├Żplata vybral vlastn├ę ─Ź├şsla a spo─żahol sa tak na svoju vlastn├║ intu├şciu. St├ívku podal v kamennej prev├ídzke spolo─Źnosti Tipos v Trnavskom kraji. Do ┼ítyroch hrac├şch pol├ş vlo┼żil svoje ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla. Na svojej ┼ítvortipovej st├ívke zainvestoval 6 eur.

Tret├ş ┼í┼ąastlivec

Tret├şm hr├í─Źom, ktor├Ż vyhral 320 000 eur, uzavrel svoju st├ívku v ┼Żilinskom kraji. V kamennej prev├ídzke spolo─Źnosti Tipos sa obr├ítil na obsluhu termin├ílu s podan├şm dvojtipovej st├ívky a pou┼żit├şm gener├ítora n├íhodn├Żch ─Ź├şsel. St├ívka ho vy┼íla na rovn├ę 3 eur├í.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Extra v├Żplaty

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?

Slov├íci sa v Extra v├Żplate „brut├ílne“ roztipovali

Nov├í lot├ęria Extra v├Żplata s anuitn├Żm sp├┤sobom vypl├ícania v├Żhry je relat├şvne e┼íte st├íle novou slovenskou lot├ęriou a u┼ż l├íme rekordy. Od svojho spustenia d┼ła 19. marca 2024 a prv├ęho losovania d┼ła 25. marca 2024 u┼ítedrila vo svojich desiatich ┼żrebovaniach v├Żhry v prvom porad├ş pre ├┤smich hr├í─Źov. Aj v druhom v├Żhernom porad├ş si v├Żhru odnieslo osem hr├í─Źov. T├íto lot├ęria neobsahuje neust├íle sa kumuluj├║ci jackpot, ale pon├║ka hlavn├║ v├Żhru v 1. porad├ş vo v├Ż┼íke a┼ż 480 000 eur. Druh├ę poradie je tie┼ż lukrat├şvne. Mo┼żno v ┼łom zabojova┼ą o 24 000 eur.

Ak m├í┼í chu┼ą a odvahu, n├íjdi v pe┼ła┼żenke 1, 50 ÔéČ a podaj si svoj tip u┼ż dnes. Po pondelkovom ┼żrebovan├ş si nezabudni overi┼ą svoj Extra tip alebo in├ę Loto tipy ─Źi Euromili├│nov├ę tipy aj u n├ís.

Lot├ęriov├ę tipy

Aktuálny jackpot
27 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 883 342  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
568 915  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
19 648  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

N├í┼í extra bonus – porovnanie extra tipov: Powerball verzus Extra v├Żplata

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.