Menu

┼Żrebovanie Eurojackpotu na┼żivo – M├┤┼żem to sledova┼ą?

┼Żrebovanie Eurojackpotu na┼żivo - M├┤┼żem to sledova┼ą?

┼Żrebovanie Eurojackpotu na┼żivo - M├┤┼żem to sledova┼ą?

V├Żhern├ę ─Ź├şsla a kurzy s├║ ozn├ímen├ę v ten ist├Ż ve─Źer ako ┼żrebovanie Eurojackpotu. ─îo sa v skuto─Źnosti na┼żivo odohr├íva po─Źas ┼żrebovania Eurojackpotu? Kde sa ┼żrebovanie Eurojackpotu realizuje? M├┤┼żem ho sledova┼ą v priamom prenose? Ak si zvedav├Ż, ─Ź├ştaj! V tomto ─Źl├ínku n├íjde┼í v┼íetky odpovede.

Eurojackpotov├í hor├║─Źka na┼żivo za─Źala v roku 2012

┼Żrebovanie eurojackpotu mo┼żno sledova┼ą od 23. marca 2012. ┼Żrebovanie Eurojackpotu na┼żivo sa kon├í ka┼żd├Ż utorok a piatok o 19.00 hod. Na v├Żhern├ę ─Ź├şsla v┼íak netrpezlivo ─Źak├í nielen cel├ę Slovensko. Na mili├│nov├║ v├Żhru Eurojackpotu netrpezlivo ─Źak├í aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch eur├│pskych kraj├şn.

┼Żrebovanie Eurojackpotu v priamom prenose?

Mnoh├ş hr├í─Źi Eurojackpotu chc├║ sledova┼ą ┼żrebovanie svojich ┼í┼ąastn├Żch ─Ź├şsel na┼żivo. Ak sa p├Żta┼í: „Kde m├┤┼żem sledova┼ą ┼żrebovanie Eurojackpotu na┼żivo?“, odpove─Ć, ┼żia─ż, nie je a┼ż tak├í pozit├şvna: v slovenskej telev├şzii sa priamy prenos neuskuto─Ź┼łuje. ┼Żrebovanie Eurojackpotu m├┤┼żu na┼żivo sledova┼ą len t├ş, ktor├ş prij├şmaj├║ f├şnsku telev├şziu. V┼íetky ostatn├ę krajiny si musia po─Źka┼ą na zverejnenie ─Ź├şsel Eurojackpotu a po ┼żrebovan├ş je aj na YouTube zverejnen├Ż preh─żad ┼żrebovania.

Ak nem├┤┼że┼í v utorok a v piatok ve─Źer od 19.00 h miestneho ─Źasu sledova┼ą na┼żivo vo f├şnskej telev├şzii dva ─Ź├şseln├ę bubny „Venu┼ía“ a „Perla„, m├┤┼że┼í si na niektor├Żch kan├íloch pozrie┼ą z├íznamu pribli┼żne od 20.00/21.00 h alebo kedyko─żvek na internete pozrie┼ą v├Żhern├ę ─Ź├şsla Eurojackpotu.

Nielen v Eurojackpote, aj v in├Żch lot├ęri├ích sa ┼żrebuj├║ v├Żhern├ę ─Ź├şsla…

Aktuálny jackpot
85 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 745 391  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
21 820  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Eurojackpot na┼żivo: ┼żrebovanie prebieha v Helsink├ích

V├Żhern├ę ─Ź├şsla Eurojackpotu sa ┼żrebuj├║ v s├║kromnom f├şnskom ┼ít├║diu telev├şznej stanice MTV3 v Helsink├ích. F├şnska lot├ęriov├í spolo─Źnos┼ą Veikkaus Oy tam ┼żrebuje ─Ź├şsla pod doh─żadom pol├şcie.

V├Żhern├ę ─Ź├şsla eurojackpotu poch├ídzaj├║ z dvoch bubnov

V bubne s n├ízvom „Venu┼ía“ sa ┼żrebuje p├Ą┼ą hlavn├Żch ─Ź├şsel z p├Ą┼ądesiatich ┼żlt├Żch lopti─Źiek, zatia─ż ─Źo v bubne „Perla“ sa ┼żrebuj├║ dve eurov├ę ─Ź├şsla len z dvan├ístich lopti─Źiek. V├Żhern├ę ─Ź├şsla Eurojackpotu a euro─Ź├şsla sa ┼żrebuj├║ po─Źas jedn├ęho a toho ist├ęho ┼żrebovania.

Po─Źet euro─Ź├şsiel sa kv├┤li nov├Żm pravidl├ím hry zmenil u┼ż dvakr├ít: Najsk├┤r sa od roku 2014 pou┼ż├şvalo desa┼ą euro─Ź├şsiel a od marca 2022 ich bolo dokonca dvan├ís┼ą. To sa prejavilo aj v ┼ítatistik├ích Eurojackpotu, ke─Ć┼że euro─Ź├şsla nad „8“ boli s├║─Źas┼ąou men┼íieho po─Źtu ┼żrebovan├ş.

Eurojackpot: V akom ─Źase sa ┼żrebuj├║ v├Żhern├ę ─Ź├şsla?

V┼íetky ─Ź├şsla Eurojackpotu sa ┼żrebuj├║ v utorok o 19:00 slovensk├ęho ─Źasu. Ak chce┼í, aby boli tvoje ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla zaraden├ę do ┼żrebovania, nezabudni venova┼ą pozornos┼ą ─Źasu uz├ívierky Eurojackpotu o 18:35, teda o 25 min├║t sk├┤r.

Pr├şpravy na ┼żrebovanie Eurojackpotu na Slovensku

E┼íte pred za─Źat├şm ┼żrebovania v┼íak mus├ş prim├írne kontroln├ę centrum potvrdi┼ą, ┼że boli prijat├ę tipy v┼íetk├Żch hr├í─Źov lot├ęrie. T├Żka sa to v┼íetk├Żch tipov, ktor├ę boli lot├ęriov├Żm spolo─Źnostiam zaslan├ę v─Źas.

Po technickom spracovan├ş, syst├ęm v┼íetky prijat├ę ─Ź├şseln├ę kombin├ície ulo┼ż├ş. Celkovo mo┼żno v hre Eurojackpot hra┼ą a┼ż o 95 mili├│nov r├┤znych kombin├íci├ş.

Eurojackpot: Ktor├ę krajiny sa z├║─Źast┼łuj├║ na ┼żrebovan├ş?

V s├║─Źasnosti je s├║─Źas┼ąou Eurojackpotu v┼íetk├Żch t├Żchto 18 kraj├şn, ktor├ę m├┤┼żu spolo─Źne dosiahnu┼ą rekordn├Ż jackpot a┼ż 120 mili├│nov eur:

 • D├ínsko
 • Nemecko
 • Est├│nsko
 • F├şnsko
 • Island
 • Taliansko
 • Chorv├ítsko
 • Loty┼ísko
 • Litva
 • Holandsko
 • N├│rsko
 • Po─żsko
 • ┼áv├ędsko
 • Slovinsko
 • ┼ápanielsko
 • ─îesk├í republika
 • Ma─Ćarsko.

Ko─żko ─żud├ş hr├í Eurojackpot?

Na za─Źiatku Eurojackpotu sa do lot├ęrie zapojilo len osem kraj├şn, teraz m├┤┼że Eurojackpot hra┼ą takmer 300 mili├│nov ob─Źanov Eur├│pskej ├║nie.

Eurojackpot – vyhodnotenie ─Ź├şsel

V neposlednom rade je potrebn├ę analyzova┼ą ─Ź├şsla Eurojackpotu. Po vy┼żrebovan├ş v├Żhern├Żch ─Ź├şsel z bubnov lot├ęrie po─Ź├şta─Ź v priebehu nieko─żk├Żch min├║t ur─Ź├ş, ─Źi hr├í─Ź trafil ┼í┼ąastie, a teda vybral pr├şslu┼ín├║ ┼í┼ąastn├║ kombin├íciu. Kr├ítko nato sa ur─Ź├ş aj v├Żhern├Ż kurz.

A ak jackpot nevyhr├í┼í? Potom sa v├Żhern├í suma pre ─Ćal┼íie ┼żrebovanie zvy┼íuje a v┼íetci hr├í─Źi lot├ęrie sa v ─Ćal┼íom ┼żrebovan├ş uch├ídzaj├║ o e┼íte viac pe┼łaz├ş. Zadaj svoje ─Ź├şsla pre Eurojackpot e┼íte dnes. Mo┼żno bude┼í ─Źoskoro jedn├Żm zo ┼í┼ąastn├Żch v├Żhercov. Ak nevie┼í ako poda┼ą tiket, mrkni na pravidl├í Eurojackpotu. V s├║─Źasnosti m├í┼í na v├Żber z 2 mo┼żnost├ş – hra┼ą Eurojackpot z kamennej prev├ídzky alebo z domu.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Eurojackpotu

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.