Menu

Dvaja Slov├íci za p├ír centov vyhrali pol mili├│na ÔéČ!

V├Żhra z lot├ęrie EXTRA V├ŁPLATA!

V├Żhra z lot├ęrie EXTRA V├ŁPLATA!

Dva Slov├íci z├şskali pas├şvny pr├şjem z hry EXTRA V├ŁPLATA od Tiposu po v├Żhre 22. apr├şla 2024. Ko─żko vyhrali a ko─żko vsadili? V┼íetky inform├ície o v├Żhercoch sa dozvie┼í v na┼íom podrobnom ─Źl├ínku.

Ak├Ż je pr├şbeh v├Żhercov?

N├íhoda, ┼í┼ąastie ─Źi telepatia? Dvaja Slov├íci za─Ź├şnaj├║ od 22. apr├şla 2024 nov├Ż ┼żivot. V─Ćaka mikroinvest├şcii, ktor├║ dali do Extra v├Żplata sa im podaril neuverite─żne hus├írsky k├║sok. ┼Żreby ich naozaj st├íli iba p├ír centov a ─Źo je e┼íte ohromuj├║cej┼íie? Jeden zo Slov├íkov si dokonca svoje ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla ani nevyberal s├ím. Hlavn├í v├Żhra vo v├Ż┼íke 480 000 ÔéČ, ktor├í padla v lot├ęrii EXTRA V├ŁPLATA, sa zap├ş┼íe do dej├şn tejto lot├ęrie v─Ćaka dvom Slov├íkom. T├Żm bude lot├ęriov├í spolo─Źnos┼ą Tipos hlavn├║ v├Żhru pripisova┼ą na ├║─Źet nasleduj├║cich 10 rokov. Ako to v praxi vyzer├í? Ve─żmi jednoducho! – Ka┼żd├Ż mesiac plus 4000 eur na bankovom ├║─Źte k ich klasickej v├Żplate od zamestn├ívate─ża. T├Żm sa za─Ź├şna p├şsa┼ą kronika hlavn├Żch v├Żhier v lot├ęrii Extra v├Żplata od Tiposu.

Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Za ak├ę sumy padli tieto v├Żhry?

Na prvej strane sa do historickej kroniky v├Żhier Extra v├Żplaty zap├ş┼íu men├í v├Żhercov z Bratislavsk├ęho kraja. Ich invest├şcie do tak maxim├ílnej a ┼í┼ąavnatej v├Żhry boli naozaj mikro-n├şzke: prv├Ż v├Żherca podal svoj vyplnen├Ż tiket za 1,5 ÔéČ. Druh├Ż v├Żherca stavil na n├íhodn├Ż v├Żber a do svojej st├ívky zainvestoval 4,5 ÔéČ.

U dvoch v├Żhrcov to na slovensku nekon─Ź├ş

Nielen hlavn├í v├Żhra sa v pondelok rozde─żovala ┼í┼ąastn├Żm tipuj├║cim Slov├íkom. Aj v├Żhru v druhom v├Żhernom porad├ş sa podarilo pokori┼ą. Dvaja slovensk├ş ┼í┼ąastlivci si prilep┼íili o 24 000 ÔéČ. To znamen├í, ┼że ka┼żd├Ż mesiac v priebehu jedn├ęho roka bud├║ dost├íva┼ą na svoj ├║─Źet po 2 000 eur.

To, ┼że v EXTRA V├ŁPLATE sa jackpot nekumuluje a st├íle je pritom „pripraven├Ż s atrakt├şvnymi sumami“, potvrdila aj hovorky┼ła n├írodnej lot├ęriovej spolo─Źnosti Tipos Jana Pohorelsk├í: ÔÇ×V Extra v├Żplate sa oproti ostatn├Żm ─Ź├şseln├Żm lot├ęri├ím jackpot nekumuluje, teda nie je potrebn├ę ─Źaka┼ą, k├Żm sa op├Ą┼ą dostane na atrakt├şvnu hranicu. Hlavn├í v├Żhra vo v├Ż┼íke 480 000 eur je pripraven├í ka┼żd├Ż pondelok a ─Źak├í na svojho ─Ćal┼íieho ┼í┼ąastn├ęho majite─ża.“

Ak sa chce┼í in┼ípirova┼ą druh├Żm ┼í┼ąastlivcom, ktor├Ż vyhral hlavn├║ v├Żhru v EXTRA V├ŁPLATE, priprav si 4,50 ÔéČ a po┼żiadaj o n├íhodn├Ż v├Żber:

Gener├ítor ─Ź├şsiel Extra v├Żplaty

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?

EXTRA V├ŁPLATA vs. in├ę lot├ęrie

Hra┼ą EXTRA V├ŁPLATU sa v porovnan├ş s in├Żmi lot├ęriami naozaj vypl├íca. Potvrdzuje to nespo─Źetne ve─ża anal├Żz v s├║vislosti so ┼íancami (pravdepodobnos┼ąami na v├Żhru) na v├Żhru, v├Żchovn├Żm aspektom tejto hry┬á(neminie┼í hne─Ć v┼íetko a n├ísledne nezbankrotuje┼í) a dostupnos┼ąou tejto hry (priamo na Slovensku). Tak pre─Źo e┼íte v├íha┼ą! Prelom siete zvedavosti a tipni si u┼ż dnes, k├Żm je v EXTRA V├ŁPLATE pe┼łaz├ş dos┼ą.

In┼ípiroval ┼ąa pr├şbeh dvoch slovakov? Sk├║s svoje ┼í┼ąastie aj ty!­čŹÇ­čĄĹ

Pozri sa na bonus od Tiposu

Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.