Menu

Mu┼ż bojuj├║ci s rakovinou vyhral jackpot 1,2 mili├írd ÔéČ v Powerball lot├ęrii!

V├Żherca z Oregonu investuje v├Żhru jackpotu aj do onkologickej lie─Źby

V├Żherca z Oregonu investuje v├Żhru jackpotu aj do onkologickej lie─Źby

Vyhra┼ą jackpot a pou┼żi┼ą ho na kvalitn├║ lie─Źbu rakoviny, to nepo─Źujeme ─Źasto. A pr├íve to sa stalo v USA, kde padol obrovsk├Ż jackpot 1,3 miliardy dol├írov. Hr├í─Ź podal nie jeden, ale 20 tiketov. Kto mu tikety zafinancoval a ako s v├Żhrou okrem invest├şcie do onkologickej lie─Źby nalo┼ż├ş, sa dozvie┼í v tomto ─Źl├ínku.

Imigrant z Laosu vyhráva 1,3 miliardy dolárov v Powerballe

V Spojen├Żch ┼ít├ítoch americk├Żch pokoril jackpot v hodnote 1,3 miliardy dol├írov imigrant z Laosu lie─Źiaci sa na rakovinu. Jackpot vyhral v americkej lot├ęrii Powerball.

V├Żhercom je 46 – ro─Źn├Ż obyvate─ż z Oregonu (Portland), Cheng Saephan. Svoju v├Żhru investuje aj do lie─Źby rakoviny, ktor├í ho tr├ípi u┼ż osem rokov. Svoj tiket, ktor├Ż mu zmenil ┼żivot k lep┼íiemu, si podal na za─Źiatku apr├şla.

Vyu┼żi lot├ęriov├Ż bonus za registr├íciu a aj ty sk├║s svoje ┼í┼ąastie.

Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Cheng Saephan si k├║pil nie jeden, ale hne─Ć 20 tiketov. Dokonca ich ani nefinancoval s├ím. Pomohla mu kamar├ítka Laiza Chaov├í, s ktorou sa chce o v├Żhru aj podeli┼ą. ─îas┼ą v├Żhry d├í aj man┼żelke.

Na tla─Źovej konferencii objasnil, na ─Źo ─Źas┼ą v├Żhry pou┼żije: ÔÇ×Som v─Ća─Źn├Ż za t├║to lot├ęriu a za to, ako som bol po┼żehnan├Ż. Som schopn├Ż zabezpe─Źi┼ą svoju rodinu a svoje zdravie. M├┤j ┼żivot sa zmenil. Teraz si m├┤┼żem n├íjs┼ą dobr├ęho lek├íra. Modlil som sa k Bohu, aby mi pomohol. Moje deti s├║ mal├ę a ja nie som zdrav├Ż.“

V├Żherca a jeho bud├║cnos┼ą po v├Żhre

Cheng Saephan mal na v├Żber: bu─Ć by sa mu vypl├ícala suma 1,3 miliardy po dobu 30 rokov alebo by z├şskal jednorazovo polovicu v├Żhernej sumy. Vybral si druh├║ mo┼żnos┼ą. Po odr├ítan├ş dan├ş mu tak na bankovom ├║─Źte cinkne 422 mili├│nov dol├írov.

Okrem lie─Źby chce financova┼ą aj k├║pu domu v Oregonu pre svoju rodinu a v lot├ęrii chce hra┼ą aj na─Ćalej. Je presved─Źen├Ż, ┼że sa na neho usmeje ┼í┼ąastie. Nebol by prv├Żm ani posledn├Żm, kto vyhral v ┼żivote jackpot aj viackr├ít.

Eur├│pskym n├íprotivkom americk├ęho Powerballu je Eurojackpot. Pon├║ka lukrat├şvne a vysok├ę v├Żhry, podobne ako americk├Ż Powerball, ale s ove─ża vy┼í┼í├şmi ┼íancami na v├Żhru. Vyhra┼ą m├┤┼że┼í kedyko─żvek aj nieko─żko stotis├şc eur. Podobnou alternat├şvou je aj sp├┤sob hry v Euromili├│noch. Ak si hru v Euromili├│noch u┼ż sk├║┼íal, overi┼ą si svoj Euromili├│nov├Ż tip m├┤┼że┼í aj u n├ís.

Tak ─Źo, sk├║si┼í svoje ┼í┼ąastie v lot├ęrii aj ty?­čŹÇ­čĺ░

Pozri sa na aktu├ílne jackpoty v lot├ęri├ích

Aktuálny jackpot
96 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 769 639  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
43 024  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.