Menu

Nov├ęho multimilion├íra mo┼żno stret├íva┼í ka┼żd├Ż de┼ł

Eurojackpotov├í m├ínia vrchol├ş

Eurojackpotov├í m├ínia vrchol├ş

Jackpot v Eurojackpote atakuje od apr├şlov├ęho ┼żrebovania maxim├í. Do multimilion├írskeho klubu sa h─żadaj├║ nov├ş ─Źlenovia z 19 kraj├şn Eur├│py vr├ítane Slovenska. O tom, ┼że sa to d├í, sved─Źia ┼í┼ąavnat├ę v├Żhry aj zo Slovenska, ktor├ę poputovali naposledy aj na v├Żchod Slovenska.

U┼ż si videl dnes nov├ęho multimilion├íra?

Vodi─Źka trolejbusu? Sused vo v├Ż┼ąahu? Mami─Źka s die┼ąatkom v supermarkete? Mo┼żno si dnes videl ve─ża ─żud├ş, ktor├ş s├║ potenci├ílnymi adeptmi na multimilion├írov z Eurojackpotu. ─îo ke─Ć v┼íak tak├Żto multimilion├ír alebo multimilion├írka st├íla dnes r├íno pred zrkadlom a robila posledn├ę ├║pravy pred n├ístupom do pr├íce? ├üno! Bol si to mo┼żno ty, ktor├Ż a┼ípiruje┼í na z├şskanie titulu nov├ęho multimilion├íra. Tento titul ti pon├║ka obh├íji┼ą nadn├írodn├í lot├ęria Eurojackpot, ktor├í je extr├ęmne ob─ż├║ben├í najm├Ą u Eur├│panov. Pravidl├í, pravdepodobnosti ─Źi ─Ćal┼íie zauj├şmavosti zo sveta Eurojackpotu zauj├şmaj├║ ─Źoraz v├Ą─Ź┼í├ş okruh Slov├íkov. T├íto hra u┼ż nie je pre n├ís tabu.

Jackpot atakuje maximá

Hlavn├í v├Żhern├í cena 120 000 000 eur ─Źak├í na teba a hr├í─Źov z ─Ćal┼í├şch 18 kraj├şn Eur├│py v lot├ęrii Eurojackpot. Eurojackpotov├í lot├ęria mala v marci 12. v├Żro─Źie. Ka┼żd├Ż utorok sa o 18:00 hod. n├í┼ího miestneho ─Źasu v novom ┼ít├║diu v Helsink├ích h─żad├í nov├Ż multimilion├ír. V┼íetci hr├í─Źi maj├║ rovnak├║ ┼íancu na v├Żhru – tak slovensk├ş ako aj ostatn├ş eur├│pski hr├í─Źi. Maxim├ílny jackpot v hodnote 120 mili├│nov eur sa poriadne naba─żuje od 23. apr├şla. Vtedy sa milion├írmi stali dvaja hr├í─Źi zo Slovinska a z Nemecka. V├Żhern├║ jackpotov├║ sumu si „bratsky“ rozdelili 50 na 50, teda na polovicu. Obaja v├ş┼ąazi spr├ívne zvolili 5 ─Ź├şsiel z hlavn├ęho osudia a 2 powerballov├ę ─Ź├şsla.

V┼íetky v├Żhry s├║ topky

Eurojackpot je lot├ęria, ktor├í pon├║ka lukrat├şvne v├Żhry nielen v prvom v├Żhernom porad├ş, ale aj v ─Ćal┼í├şch poradiach. ─Äal┼íie v├Żhern├ę poradia disponuj├║ v├Żhern├Żmi sumami od 10 mili├│nov do 120 mili├│nov eur. Jedin├Żm obmedzen├şm je po─Źet v├Żhercov a nakumulovan├í suma.

Slov├ík zainvestoval 6 eur a n├ívratnos┼ą bola 59 mili├│nov

V roku 2020 sa stal „Eurojackpotov├ŻmÔÇť multimilion├írom aj Slov├ík, na ktor├ęho sa usmialo eurojackpotov├ę ┼í┼ąastie v hodnote 58 807 427 eur. Nav┼ít├şvil „v├Żchodniarsku“ predajn├║ pobo─Źku spolo─Źnosti Tipos a po┼żiadal si o n├íhodn├║ st├ívku za 6 eur. ─Äal┼í├şmi mili├│nov├Żmi v├Żhrami z druh├ęho poradia sa hrdili aj dvaja Slov├íci, ktor├ş si prilep┼íili o 7,3 mili├│na a 5,2 mili├│na eur.

Milion├írsky klub prij├şma ─Ćal┼í├şch ─Źlenov

Ak sa t├║┼żi┼í sta┼ą ─Źlenom milion├írskeho klubu, e┼íte st├íle to st├şha┼í. Nav┼ít├şv ktor├ęko─żvek predajn├ę miesto spolo─Źnosti Tipos, zapoj sa online, prostredn├şctvom aplik├ície Tiposu alebo cez SMS spr├ívu. Zvo─ż si 5 eurojackpotov├Żch ─Ź├şsel a 2 powerballov├ę ─Ź├şsla. Ak st├íle v├íha┼í, ktor├ę by mohli by┼ą ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla, ur─Źite sa ti oplat├ş vyu┼żi┼ą gener├ítor n├íhodn├ęho v├Żberu ─Źi r├Żchlu st├ívku. ─î├şsla sa ti tak vyber├║ n├íhodne.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Eurojackpotu

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?

Tipy na v├Żhry

Aktuálny jackpot
25 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 007 904  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 005 584  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
17 605  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Eurojackpot m├í aj „┼żol├şka“

Eurojackpot je lot├ęria, ktor├í pon├║ka aj mo┼żnos┼ą atrakt├şvnej doplnkovej hry Joker. Ak si v r├ímci hlavnej eurojackpotovej hry zvol├ş┼í aj doplnkov├║ hru Joker pre Eurojackpot, pon├║kaj├║ sa ti nasledovn├ę v├Żhry:

V├Żhry doplnkovej hry Eurojackpot Joker

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.