Menu

Slov├ík vyhral najvy┼í┼í├ş jackpot v hist├│rii Slovenska, ale o v├Żhru pri┼íiel

Zisti ─Źo bolo d├┤vodom straty jackpotu.

Zisti ─Źo bolo d├┤vodom straty jackpotu.

Slovensk├Ż ┼í┼ąastlivec mal na vyzdvihnutie rekordnej v├Żhry v jackpote 35 dn├ş. T├║to lehotu v┼íak nestihol. Pre─Źo sa to stalo a ─Źo sa teraz bude dia┼ą s prepadnutou v├Żhrou? V na┼íom ─Źl├ínku sa dozvie┼í viac.

Lehotu 35 dn├ş nestihol

Slovensk├ęmu hr├í─Źovi sa podaril „hus├írsky k├║sok“. Prepadla mu najvy┼í┼íia v├Żhern├í suma, ak├í kedy na Slovensku v hist├│rii hrania mohla prepadn├║┼ą. ─îo sa stalo s jeho v├Żhern├Żm tiketom? Zabudol na┼ł alebo ho stratil?

Nekone─Źn├Ż sen o ┼żivote bez pr├íce, cestovan├ş po celom svete ─Źi neobmedzenom m├ş┼łan├ş. To v┼íetko sa rozplynulo ┼í┼ąastlivcovi, ktor├Ż┬á si mal vyzdvihn├║┼ą v├Żhru v hodnote 5,3 mili├│na eur v lot├ęrii Loto v roku 2018. Ke─Ć┼że hr├í─Ź sa do stanovenej lehoty 35 dn├ş na vyzdvihnutie v├Żhry neprihl├ísil, jeho rozpr├ívkov├í v├Żhra jackpotu nav┼żdy prepadla. T├íto v├Żhern├í suma je najvy┼í┼íiou sumou, ak├í kedy na Slovensku ostala nevyzdvihnut├í.

D├┤vody prepadnutia v├Żhry s├║ st├íle pr├şpad pre detekt├şva

D├┤vody prepadnutia v├Żhry s├║ st├íle nezn├íme. Mo┼żnost├ş je viacero. Slovensk├Ż hr├í─Ź bu─Ć v├Żhern├Ż tiket stratil, zabudol na┼ł, alebo si mo┼żno zabudol skontrolova┼ą. Mo┼żno tragicky zahynul a o v├Żhre nestihol nikomu zn├ímemu ─Źi z rodiny poveda┼ą. Tento slovensk├Ż ┼í┼ąastlivec nebol ani prv├Żm ani posledn├Żm hr├í─Źom, ktor├ęmu sa nie─Źo tak├ę stalo. Ka┼żd├Ż rok prepadaj├║ v├Żhry v r├┤znych hodnot├ích eur. Jedn├í sa pritom aj o r├┤znych v├Żhercov. Od doktorov pr├ív, medic├şny, a┼ż po po─żovn├şkov ─Źi u─Źite─żov na ┼íkol├ích. O tom, ┼że tak├ęto javy sa dej├║ celkom ─Źasto, hovor├ş aj hovorky┼ła spolo─Źnosti Tipos Jana Pohorelsk├í.

Pre─Ź├ştaj si aj n├í┼í ─Źl├ínok o tom ─Źo sa stane s v├Żhrami na ktor├ę sa zabudne.

ÔÇ×Ka┼żdoro─Źne prepadaj├║ aj men┼íie v├Żhry, ktor├ę si v├Żhercovia nevyzdvihn├║ v stanovenej lehote. T├í sa po─Źas pand├ęmie upravila na 60 dn├ş.“

Aj ty si chce┼í tipn├║┼ą ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla v Lote a na pr├şpadn├ę vyzdvihnutie v├Żhry ale nechce┼í zabudn├║┼ą? Tak sk├║┼íaj! Mo┼żno sa na Teba usmeje ┼í┼ąastie, ktor├ę nenech├í┼í prepadn├║┼ą v prospech lot├ęriovej spolo─Źnosti!

Gener├ítor ─Ź├şsiel Lota

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?

Slovensk├ş hr├í─Źi z├şskavali tituly milion├írov aj v roku 2023

Aj v roku 2023 bol pre slovensk├Żch hr├í─Źov extr├ęmne ┼í┼ąavnat├Ż. Na ich bankov├Żch ├║─Źtoch im prist├íli rozpr├ívkov├ę sumy, ktor├ę m├┤┼żeme po─Ź├şta┼ą v desiatk├ích mili├│nov eur. Spolo─Źnos┼ą Tipos zverejnila, ┼że od janu├íra do decembra 2023 Slov├íci z├şskali summa summarum 116 jackpotov v r├┤znych lot├ęriov├Żch hr├ích. Na jackpotoch, teda na hlavn├Żch v├Żhrach, si Slov├íci prilep┼íili spolu o necel├Żch 25 mili├│nov eur.

ÔÇ×A┼ż 65 jackpotov padlo v hre Loto 5 z 35. Jeden├ís┼ą hlavn├Żch v├Żhier v malom lote z├şskali hr├í─Źi z Nitrianskeho kraja, ─Źo bol najv├Ą─Ź┼í├ş po─Źet za minul├Ż rok naskrz kraje. Aj celkov├Ż po─Źet jackpotov zo v┼íetk├Żch lot├ęrii je najvy┼í┼í├ş pr├íve v Nitrianskom kraji ÔÇô 19,ÔÇť objas┼łuje celkov├ę v├Żsledky Slov├íkov za rok 2023 n├írodn├í lot├ęriov├í spolo─Źnos┼ą Tipos.

Pou─Ź sa z tohto pr├şbehu a nezabudni vyzdvihn├║┼ą svoje v├Żhry.­čĺ░

Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.