Menu

Svoju „doplnkov├║“ invest├şciu zhodnotil 27 074-kr├ít

Do doplnkovej hry Joker investoval m├ílo a vyhral takmer 100 000 ÔéČ

Do doplnkovej hry Joker investoval m├ílo a vyhral takmer 100 000 ÔéČ

Hr├í─Ź "mal├ęho Lota" z Ko┼íick├ęho kraja zhodnotil svoju mikro invest├şciu v doplnkovej hre Joker nieko─żko n├ísobne. V─Ćaka jokerov├Żm ─Ź├şslam 5, 7, 5, 6, 9 a 2 si domov odnesie kr├ísnych 94 760,25 eura. Ko─żko do hry vlo┼żil a ko─żko kr├ít sa mu v├Żhra vr├ítila v podobe v├Żhern├ęho doplnkov├ęho jackpotu?

Hlavn├í v├Żhra doplnkovej hry Joker poputuje do Ko┼íick├ęho kraja

Nede─ża, 7. 7. 2024, nap├Ątie po─Źas losovania v├Żhern├ęho ┼íes┼ą─Ź├şslia doplnkovej hry Joker a ─Ćal┼íia v├Żhra. To s├║ premenn├ę, ktor├ę sa sklo┼łovali v poslednom nede─żnom losovan├ş v├Żhern├ęho ┼íes┼ą─Ź├şslia doplnkovej hry Joker. V├Żhru jackpotu si odniesol hr├í─Ź lot├ęrie Loto 5 z 35 z Ko┼íick├ęho kraja. V Ko┼íickom kraji si bude v├Żherca a jeho najbli┼ż┼í├ş chysta┼ą oslavu z v├Żhry jackpotu vo v├Ż┼íke 94 760,25 eura. Naposledy sa takto z v├Żhry jokerov├ęho jackpotu te┼íil hr├í─Ź ÔÇ×mal├ęho lotaÔÇť v j├║ni, ke─Ć sa mu podarilo z├şska┼ą vy┼íe 120-tis├şc eur. Po─Źas m├íjovej nedele sa podarilo ┼í┼ąastn├ęmu hr├í─Źovi vyhra┼ą v doplnkovej hre a┼ż 305 000 eur. Ak si zvedav├Ż, v ktorej doplnkovej hre to bolo, mrkni na n├í┼í ─Źl├ínok.

Mikro invest├şciou za 3,50 ÔéČ k mega invest├şcii v hodnote 97 760 eur

┼á┼ąastn├Ż v├Żherca z Ko┼íick├ęho kraja si podal svoj „doplnkov├Ż tip“ v kamennej prev├ídzke n├írodnej lot├ęriovej spolo─Źnosti Tipos. Okrem hlavn├ęho tiketu pre lot├ęriu Loto 5 z 35 si zvolil aj ├║─Źas┼ą v doplnkovej hre Joker. V Lote 5 z 35 si zvolil ─Ź├şsla v 6 hrac├şch poliach ÔÇô st─║pcoch. Jeho st├ívka predstavuje mikro invest├şciu 3,50 eura. Touto nepatrnou sumou zhodnotil svoju invest├şciu a┼ż 27 074 kr├ít. Jeho ┼í┼ąastn├Żmi ─Ź├şslami, ktor├ę vygeneroval gener├ítor n├íhodn├ęho v├Żberu boli jokerov├ę ─Ź├şsla: 5, 7, 5, 6, 9 a 2. To, ┼że v doplnkovej hre Joker sa naozaj invest├şcie oplatia, sved─Źia opakovan├ę v├Żhry. Ak si zvedav├Ż, ko─żko m├┤┼że┼í v doplnkovej hre vyhra┼ą, pozri si na┼íu jokerov├║ ┼ítatistiku a porovnania.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Lota 5 z 35

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?

Druh├Ż v├Żherca jokerov├ęho jackpotu

Nede─żn├Ż ┼í┼ąastlivec je druh├Żm hr├í─Źom v roku 2024, ktor├Ż si doplnkov├║ hru Joker „dok├║pil“ k tiketu v lot├ęrii Loto 5 z 35 a hne─Ć vyhral┬á jokerov├Ż jackpot. Po─Źas roka 2024 si doposia─ż odniesli v├Żhru v prvom porad├ş, teda jokerov├Ż jackpot doplnkovej hry Joker ├┤smi hr├í─Źi. Okrem dvoch spom├şnan├Żch ┼í┼ąastlivcov si doplnkov├║ hru dok├║pili ku lot├ęrii Loto ─Ćal┼í├ş ┼íiesti hr├í─Źi.

Ako svoju invest├şciu v "malom Lote" zn├ísobi┼ą?

„Doplnkov├ę“ zhodnotenie 27 074-kr├ít

O tom, ┼że Joker je spolo─Źnou doplnkovou hrou k ─Ź├şseln├Żm lot├ęri├ím Loto aj Loto 5 z 35 u┼ż ur─Źite vie┼í. Ale pravdepodobne si ani len netu┼íil, ┼że mikro invest├şciu do doplnkovej hry Joker mo┼żno zhodnoti┼ą a┼ż nieko─żko 10 000 n├ísobne. V pr├şpade posledn├ęho v├Żhercu to bolo zhodnotenie o takmer 30 000-v├Ż n├ísobok. Jokerov├Ż tip je vlastne st├ívka na ┼íes┼ą─Ź├şslie zverejnen├ę na potvrden├ş o uzatvoren├ş st├ívky, ktor├ę vytv├íra gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel. V├Żhercom doplnkovej hry Joker sa st├íva ten hr├í─Ź, ktor├ęho vy┼żrebovan├ę ─Ź├şsla ┼íes┼ą─Ź├şslia hry Joker s├║ zhodn├ę s ─Ź├şslami ┼íes┼ą─Ź├şslia platn├ęho potvrdenia o uzatvoren├ş st├ívky v ─Źasti Joker. Nevyhnutnou „kozmetickou“ n├íle┼żitos┼ąou je vyzna─Źi┼ą na potvrden├ş mo┼żnos┼ą ÔÇ×├ínoÔÇť. Za doplnkov├║ hru Joker si pripl├íca┼í na jedno ┼żrebovanie iba 0,50 eura.

Len p├ír lot├ęri├ş pon├║ka mo┼żnos┼ą doplnkovej hry – Loto a Loto 5 z 35 s├║ jedny z nich

Aktuálny jackpot
25 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 007 904  ÔéČ
Aktuálny jackpot
1 005 584  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
17 605  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.