Menu

V├Żherca si prilep┼íil v ─Ź├şselnej lot├ęrii Loto o takmer 5 mili├│nov eur

V├Żherca z v├Żchodn├ęho Slovenska si prilep┼íil v ─Ź├şselnej lot├ęrii Loto o takmer 5 mili├│nov eur

V├Żherca z v├Żchodn├ęho Slovenska si prilep┼íil v ─Ź├şselnej lot├ęrii Loto o takmer 5 mili├│nov eur

V pondelok r├íno sa pozit├şvne zmenil ┼żivot ─Ćal┼íiemu ┼í┼ąastlivcovi z v├Żchodn├ęho Slovenska. Mu┼ż z ko┼íick├ęho kraja si prostredn├şctvom ─Ź├şselnej lot├ęrie Loto prilep┼íil o takmer 5 mili├│nov. Pokoril teda jackpot vo v├Ż┼íke 4 804 824,35 eura. Vedeli ste, ┼że okrem gener├ítora n├íhodn├Żch ─Ź├şsel a mo┼żnosti r├Żchlej st├ívky mu k hre pomohla aj doplnkov├í hra Joker?

V├Żhra z v├Żchodu Slovenska predstavuje 5. najvy┼í┼íiu v├Żhru v hist├│rii Loto

Hr├í─Źa lot├ęrie Loto z ko┼íick├ęho kraja zobudila v pondelok r├íno 11. marca neuverite─żn├í spr├íva – stal sa nieko─żkon├ísobn├Żm milion├írom. V ─Ź├şselnej lot├ęrii Loto si polep┼íil o rekordn├Żch 4 804 824,35 eura. T├íto v├Żhra z v├Żchodn├ęho Slovenska je z├írove┼ł aj 5. najvy┼í┼íou v├Żhrou v ─Ź├şselnej lot├ęrii Loto v priebehu jeho celej hist├│rie.

Za 2,50 eurovú stávku takmer 5-miliónová odmena formou jackpotu

├Üspe┼ín├Ż v├Żchodniar po┼żiadal obsluhuj├║ci termin├íl na jednom z predajn├Żch miest spolo─Źnosti Tipos o dvojtipov├║ lotov├║ st├ívku na n├íhodn├Ż v├Żber ─Ź├şsel. Po┼żiadal o mo┼żnos┼ą r├Żchlej st├ívky. Podal si aj doplnkov├║ hru Joker.

Ak├ę boli jeho ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla?

Jeho ┼í┼ąastn├Żmi ─Ź├şslami, ktor├ę vygeneroval gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel boli ─Ź├şsla 1, 10, 19, 24, 28 a 31.

ÔÇ×Rovnak├ę ─Ź├şsla boli v nede─żu 10. marca 2024 vy┼żrebovan├ę ako v├Żhern├ę pre prv├Ż ┼ąah hry Loto a v─Ćaka nim vyhral ┼í┼ąastn├Ż hr├í─Ź 4 804 824,35 eura,ÔÇť uviedla za spolo─Źnos┼ą Tipos Jana Pohorelsk├í.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Lota

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?

K v├Żhre mu pomohol gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel, r├Żchla st├ívka aj doplnkov├í hra Joker

V├Żhercovi z ko┼íick├ęho kraja pomohlo k v├Żhre nieko─żko aspektov. Okrem gener├ítora n├íhodn├Żch ─Ź├şsel vyu┼żil aj mo┼żnos┼ą r├Żchlej st├ívky a doplnkov├║ hru Joker.┬á

R├Żchla st├ívka funguje v praxi naozaj jednoducho. Ur─Źite si si v┼íimol, ┼że na viacer├Żch predajn├Żch miestach stoja stojany pre R├Żchlu st├ívku. Postup je jednoduch├Ż. Zvo─ż si lot├ęriu, vyber si ku nej niektor├║ z karti─Źiek s ozna─Źen├şm S, M, L alebo XL. Tetu┼íku za okienkom po┼żiada┼í, ┼że chce┼í poda┼ą vybran├║ karti─Źku. Tetu┼íka za okienkom karti─Źku prilo┼ż├ş k ─Ź├şta─Źke termin├ílu a zosn├şma z karti─Źky QR k├│d.┬áV termin├íli sa zaeviduje, ┼że ide o st├ívku na n├íhodn├ę ─Ź├şsla a vytvor├ş sa ti pr├şslu┼ín├ę potvrdenie o uzatvoren├ş st├ívky. Potom u┼ż iba zaplat├ş┼í za pr├şslu┼ín├Ż vklad do hry a dostane┼í od tetu┼íky za okienkom potvrdenie o uzatvoren├ş st├ívky.

Rychl├í st├ívka Tipos Na doplnkovej hre Joker sa m├┤┼że┼í z├║─Źastni┼ą aj prostredn├şctvom sms st├ívky. Ak si zvedav├Ż, ko─żko m├┤┼żu vyhra┼ą Slov├íci v doplnkovej hre Joker, pozri si n├í┼í porovn├ívac├ş ─Źl├ínok o mo┼żnostiach v├Żhry v r├┤znych doplnkov├Żch hr├ích Joker.

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.